Zobacz wnętrza domu, w którym zakochani spędzają wakacje…

Redakcja Viva! 26 maja 2021 18:30

Jennifer Lopez i Ben Affleck  znowu razem! Para, której miłość zelektryzowała media prawie dwie dekady temu ponownie się odnalazła. Ich pierwszy romans zaczął się w 2002 roku. Pomimo zaręczyn i planowanego ślubu, para rozstała się w 2004 roku. Po 17 latach nieudanych małżeństw i związków, Ben i Jennifer postanowili spróbować jeszcze raz wspólnego życia. I choć teraz para jest duża bardziej ostrożna w pozwalaniu na śledzenie przez paparazzi, fotografom udało się już parę razy uchwycić JLo i Afflecka podczas spotkań. Para wybrała się niedawno do pięknie położonego nad wodą domu w Miami, który wynajmuje Lopez.

Zobacz także: Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem? Aktor zabiega o względy byłej ukochanej

Jennifer Lopez i Ben Affleck razem na wakacjach w rezydencji w Miami

Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzają wspólnie czas w wynajmowanym przez Lopez domu w Miami Beach - dom to istna dwupiętrowa forteca - budynek jest chroniony, więc nikt nie zakłóca parze spokoju (oprócz paparazzi, którzy fotografują willę z wody). Willa ma powierzchnię ponad 900 metrów kwadratowych! W środku znajduje się 11 sypialni, 12 łazienek, a oprócz tego w garażu jest miejsce na trzy (oczywiście luksusowe) auta, a na terenie goście mają do dyspozycji prywatną siłownią, basen, jacuzzi i spa.

Nie wiadomo, ile Lopez płaci za wynajem domu - cena za dobę nie jest znana, ale do publicznej wiadomości wypłynęła informacja o wartości samej nieruchomości - dom kosztował ostatniego właściciela 18 milionów dolarów!

 

Zobacz też: Co łączy Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Te doniesienia są sensacją za oceanem

1/5
Jeniffer Lopez i Ben Affleck razem w Miami dom wnetrza 2021 para JLO rezydencja
Copyright @Corcoran.com
1/5

Charakterystyczny  dla Miami dom jest tak zaprojektowany, aby przebywanie w nim sprzyjało relaksowi. Na uwagę zasługuje duży taras i basen.

2/5
Jeniffer Lopez i Ben Affleck razem w Miami dom wnetrza 2021 para JLO
Copyright @Corcoran.com
2/5

Romantyczne widoki z tarasu zapierają dech…

3/5
Jeniffer Lopez i Ben Affleck razem w Miami dom wnetrza 2021 para JLO salon
Copyright @Corcoran.com
3/5

Przestronny salon urządzony jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu.

4/5
Jeniffer Lopez i Ben Affleck razem w Miami dom wnetrza 2021 para JLO kuchnia
Copyright @Corcoran.com
4/5

Czy Jennifer i Ben gotują razem w tej kuchni?

5/5
Jeniffer Lopez i Ben Affleck razem w Miami dom wnetrza 2021 para JLO sypialnia
Copyright @Corcoran.com
5/5

Z okien w głównej sypialni rozciąga się wspaniały widok.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.