Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mają pierwszy poważny kryzys? 

Odwołają ślub?

Olga Figaszewska 17 marca 2020 12:51
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Wielka miłość, romantyczne zaręczyny i ślub, który zbliża się wielkimi krokami. Od trzech lat Jennifer Lopez i były basebolista, Alex Rodriguez tworzą jedną z najpiękniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Poznali się 12 lat temu na meczu New York Yankees przeciwko New York Mets. Oboje byli wówczas w związkach. Byli sobie pisani. Czy to możliwe, że właśnie przeżywają swój pierwszy poważny kryzys?

Kryzys w związku Jennifer Lopez?

Połączyły ich trudne doświadczenia. Oboje wychowują dwójkę dzieci w podobnym wieku. W jednym z wywiadów wokalistka podkreślała, że rozumie swojego ukochanego, jak nikt przedtem. Ze wzajemnością.

„Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze. (…) Najbardziej imponującą rzeczą było dla mnie to jak był w stanie się pozbierać i stać jeszcze lepszym człowiekiem. Trudne czasy pokazują kim jesteś. To właśnie to kocham i podziwiam w nim najbardziej. Nikomu i niczemu nie pozwala się pokonać, tylko staje się silniejszy ”, mówiła Jennifer Lopez w jednym z wywiadów dla Vanity Fair.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Zaręczyli się w marcu 2019 roku i po czasie postanowili wykonać kolejny krok. Od pewnego czasu przygotowują się do ślubu. Zależało im na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednak od kilku miesięcy mówi się o napięciu między Jennifer a Alexem.

Pod koniec ubiegłego roku media obiegła informacja, że narzeczony wokalistki nie może znieść jej obsesji kontroli wszystkiego i wszystkich w trakcie przygotowań do ślubu. Jennifer wzięła całą odpowiedzialność na siebie. Amerykański tabloid informował nawet, że gwiazda chce zorganizować wesele o wartości 3 mln dolarów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I had a dream...(in my Billie Eilish voice) 🎶☺️... except it was real...Everyday with you is an exciting, beautiful adventure... The best is yet to come... and what a dream it all is and will always be... Te amo Amor 💗💍 #1yearagothishappened ... One year ago on a beach in the Bahamas…. I was a nervous wreck, more nervous than my entire playing career, I got down on one knee and asked you a question… you said yes ❤️ . . Jennifer, every moment with you is a blessing. You are my best friend, my inspiration, an amazing mother, and a role model to all. . Macha, I am so lucky to be with you. Thank you for making my life better. I can’t wait to make more memories with you. . I love you. #HappyAnniversary ❤️

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Plotki o kryzysie ucichły, by znów powrócić. Para została uchwycona przez fotoreporterów przed jedną z siłowni. Nie widać, by tryskali na nich świetnym humorem. Jak podają amerykańskie media, kilka dni wcześniej między Jennifer i Alexem doszło do kłótni. Nie wiadomo, co ją wywołało. Świadkowie podkreślali, że sytuacja była dość napięta. 

Czy para przechodzi kryzys? Mamy nadzieję, że to jedynie spekulacje! 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, 2020
Fot. GICE, EDPI/Backgrid/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, 2020
Fot. GICE, EDPI/Backgrid/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?