Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jakie niespodzianki przygotowały dla Ciebie Gwiazdy? Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Przepowiednia na 31.08–06.09.2020

Redakcja VIVA! 30 sierpnia 2020 17:12
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 31.08–06.09.2020 przepowiada sporo pozytywnych wrażeń w życiu większości znaków zodiaku. Gwiazdy nie wykluczają, że najbliższe dni przyniosą przyjemne wieści, które sprowokują do słusznych decyzji, związanych z przyszłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop na najbliższe dni ostrzega, że nie powinnaś kierować się emocjami. Zastanów się, czy nie potrzebujesz odpowiedniego odpoczynku, aby nabrać energii do dalszego działania. Nie zgadzaj się również na nowe projekty, jeśli intuicja podpowiada Ci, że popełniasz błąd. W miłości bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała zmierzyć się z poważnymi kłopotami finansowymi. Bądź szczególnie uważna podczas podpisywania kontraktów i umów, a być może uda Ci się uniknąć przykrych konsekwencji. Pomimo wszystko, osoby spod znaku Byka nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą wspaniałe dni, pod każdym względem. Powodzenie w pracy, niespodziewany zysk, przyjemna niespodzianka miłosna – w Twoim życiu wydarzy się wiele pozytywnych rzeczy. Niektóre przedstawicielki znaku otrzymają ciekawą propozycję rozwoju zawodowego, której nie należy odrzucać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka skoncentrują się w tym tygodniu na zaległych obowiązkach domowych i rodzinnych. Takie podejście pozytywnie wpłynie na Twoją relację z najbliższymi, ale może zaszkodzić Twojej reputacji w miejscu pracy. Zachowaj równowagę, a nie będziesz musiała tłumaczyć się ze swoich działań.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop na najbliższy tydzień podpowiada, że osoby spod znaku Lwa powinny zastanowić się nad nowym kierunkiem rozwoju osobistego. Im szybciej to zrobisz, tym łatwiej osiągniesz wymarzony cel. Gwiazdy ostrzegają przed nieporozumieniami w związku, które mogą wpłynąć na Twój nastrój. Nie prowokuj kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą dość trudny, ale satysfakcjonujący tydzień. Uwierz w swoje możliwości, a odzyskasz motywację do wyzwań, na które ostatnio brakowało Ci sił i czasu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zaufaj swojej intuicji. Los będzie po Twojej stronie, również w sprawach, związanych z życiem osobistym.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie powinny liczyć na znaczące zmiany w ich życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Najbliższe dni upłyną w spokojnej atmosferze, dlatego nie będziesz narzekać na swoje samopoczucie. W miłości również chwilowo bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje plany na najbliższe dni. Nadchodzący tydzień będzie dla Ciebie wyzwaniem pod wieloma względami, jednak poradzisz sobie świetnie i udowodnisz, jak wiele jesteś warta. Bliska osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie, jeśli tylko poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że w nadchodzącym tygodniu zapragniesz zmian – nie tylko w życiu zawodowym, ale i miłosnym. Zanim zdecydujesz się na jakąkolwiek ostateczność, zastanów się, czy nie narobisz sobie kłopotów. Horoskop podpowiada również, że nie jest to najlepszy moment na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie powinny kierować się emocjami, bez względu na to, czy będą one negatywne, czy pozytywne. Bądź szczególnie ostrożna podczas rozmów z najbliższymi, aby nie sprawić przykrości osobie, na której naprawdę Ci zależy. Skoncentruj się na swoim samopoczuciu, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Prawdopodobnie podejmiesz decyzję, która zmieni Twoje palny na przyszłość. Pomimo obaw i niepewności, nie rezygnuj z tego, co chcesz osiągnąć – los będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu, dlatego masz wielką szansę na sukces. Jedynie sprawy miłosne nie będą układać się po Twojej myśli, ale kompromis pozwoli porozumieć się z ukochaną osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop na najbliższe dni nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu. Chwilowa stagnacja może Cię męczyć, jednak nie powinnaś na siłę tego zmieniać. Im bardziej zajmiesz się w tym tygodniu sobą, tym lepiej dla Ciebie. Samotne osoby spod znaku Ryb mogą liczyć na przyjemną niespodziankę. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.