Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jakie niespodzianki przyniesie nowy tydzień? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni!

Przepowiednia na 24–30.08.2020

Redakcja VIVA! 23 sierpnia 2020 13:55
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 24–30.08.2020 przepowiada sukces tym znakom zodiaku, które zdecydują się na kreatywne podejście do rozwiązywania nagromadzonych problemów. Nieoczekiwane propozycje i nowe wyzwania mogą skłaniać do zmian zarówno z życiu zawodowym, jak i osobistym.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny zwrócić szczególną uwagę na to, co robią i mówią. Gwiazdy ostrzegają, że zupełnie nieoczekiwanie możesz sprowokować sytuację, która będzie miała negatywny wpływ na Twoją najbliższą przyszłość. Bliska osoba może oskarżyć Cię o brak zaangażowania w związek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na rzeczach, która naprawdę sprawiają Ci radość. Nie zapominaj jednak o podstawowych obowiązkach służbowych, aby nie narobić sobie zaległości. Horoskop podpowiada również, że jest to doskonały czas na przemyślane inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne, zaczną układać się po Twojej myśli. Zastanów się, czy nie nadszedł czas na samorozwój – im bardziej będziesz odpowiedzialna w tym temacie, tym większe Twoje szanse na sukces i upragniony awans.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na najbliższe dni ostrzega, że nie powinnaś angażować się w sprawy innych, nawet bliskich Ci osób. Nieprzemyślana porada może doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji, których później możesz żałować. Skoncentruj się na sobie i swojej relacji miłosnej, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa czeka dość trudny tydzień. Prawdopodobnie ulegniesz negatywnym emocjom, ale postaraj się nie okazywać tego w obecności najbliższych. Nawet drobne nieporozumienie może doprowadzić do poważnej kłótni, dlatego powstrzymaj się od wszelkich sporów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą pracowity, ale satysfakcjonujący czas. Horoskop podpowiada, że najbliższe dni pozwolą ustalić, w jakim kierunku tak naprawdę powinnaś zmierzać. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu. W miłości chwilowo bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Niektóre osoby spod znaku Wagi będą zmagać się z brakiem równowagi w swoim życiu. Im szybciej ustalisz granicę między sprawami zawodowymi i prywatnymi, tym lepiej dla Ciebie. Pomimo napiętej atmosfery tygodnia, postaraj się nie okazywać negatywnych emocji, szczególnie wobec ukochanej osoby.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że nadchodzące dni przyniosą Ci obiecujące możliwości. Uwierz w siebie i swoje umiejętności, a odkryjesz, jak wiele jeszcze przed Tobą. Nie odrzucaj również niespodziewanej propozycji zawodowej – być może w ten sposób osiągniesz to, nad czym pracujesz od dawna. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop na nadchodzący tydzień podpowiada, że będą to szczególnie udane dni dla tych osób spod znaku Strzelca, które postanowią zadbać o swoją przyszłość. Zastanów się nad nowym kierunkiem rozwoju zawodowego, a już niedługo osiągniesz sukces. Samotne przedstawicielki znaku będą mogły również liczyć na powodzenie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny uważać na nadmierne emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Postaraj się realnie ocenić, co dzieje się w Twoim życiu, jeśli nie chcesz ściągnąć na siebie kłopotów. Gwiazdy ostrzegają również, że nie jest to dobry moment na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy przewidują, że nadchodzący tydzień przyniesie osobom spod znaku Wodnika pozytywne wieści.  W Twoim życiu nie zabraknie przyjemnych niespodzianek i ekscytujących wydarzeń. Sprawy zawodowe i prywatne zaczną układać się po Twojej myśli, jeśli tylko uwierzysz w swoje możliwości. Los będzie Ci sprzyjał.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Tygodniowy horoskop podpowiada, że najbliższe dni będą dla Ciebie pewnego rodzaju sprawdzianem. Bez względu na niespodziewane trudności, poradzisz sobie z każdym problemem, dlatego rozsądnie wykorzystaj ten czas. Gwiazdy nie przewidują większych zmian w Twoim życiu miłosnym, ale nie wykluczają zaskakującej propozycji ze strony ukochanej osoby. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.