horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź, co przewiduje horoskop tygodniowy!

Przepowiednia na 22-28.06.2020

Redakcja VIVA! 21 czerwca 2020 16:45
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przepowiadają większości znaków zodiaku pracowity, ale udany tydzień, szczególnie pod względem zawodowym. Horoskop tygodniowy na 22-28.06.2020 nie przewiduje również większych kłopotów miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY BARAN

Przed Tobą pracowity, ale satysfakcjonujący czas. W tym tygodniu nie unikniesz niespodziewanych trudności, ale nabyte umiejętności pozwolą Ci szybko pozbyć się kłopotów. Niektóre osoby spod znaku Barana dokonają udanych inwestycji finansowych. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nerwowa atmosfera może wpłynąć na Twoją relację miłosną, dlatego postaraj się unikać wszelkich sporów, ale rozważ kompromis, o który prosi Cię bliska osoba.

HOROSKOP TYGODNIOWY BYK

Osoby spod znaku Byka nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie będą kierować się emocjami. Wykaż się rozwagą i odpowiedzialnością, a wszystkie sprawy zawodowe i finansowe ułożą się po Twojej myśli. Horoskop tygodniowy namawia również do nauki nowych umiejętności. Im bardziej się w to zaangażujesz, tym większe Twoje szanse na rozwój kariery. Jedynie w miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY BLIŹNIĘTA

Horoskop tygodniowy namawia wszystkie osoby spod znaku Bliźniąt do przemyśleń. Zastanów się, czy obecna sytuacja Ci odpowiada, a jeśli nie – zacznij działać. Gwiazdy nie wykluczają też, że będziesz potrzebowała odrobiny samotności, aby ułożyć myśli i  zastanowić się and przyszłością. Bliska osoba doceni Twoją szczerość, dlatego nie obawiaj się rozmowy o problemach w waszej relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY RAK

Przed Tobą bardzo udany tydzień! Nie tylko zrealizujesz większość ze swoich pomysłów, ale także osiągniesz sukces, na który tak długo czekałaś. Niespodziewana oferta współpracy może zmotywować Cię do zmian, jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję, postaraj się przedyskutować sprawę z osobami, którym ufasz. Niektóre samotne przedstawicielki znaku otrzymają romantyczną wiadomość.

HOROSKOP TYGODNIOWY LEW

W nadchodzącym tygodniu musisz wykazać najlepsze cechy swojego charakteru, aby udowodnić, jak wiele potrafisz. Determinacja i profesjonalizm przybliżą Cię do osiągnięcia upragnionego celu, ale pamiętaj również, jak istotna bywa współpraca z innymi. Twoje pozytywne nastawienie udzieli się najbliższym, dlatego nie będziesz narzekać na kłopoty z komunikacją. Pod koniec tygodnia ukochana osoba może Cię zaskoczyć romantyczną niespodzianką.

HOROSKOP TYGODNIOWY PANNA

Horoskop tygodniowy przepowiada Pannom dość spokojny i przyjemny czas. Działaj zgodnie z wcześniej ustalonym planem, a nie popełnisz żadnego błędu, którego mogłabyś żałować. Gwiazdy podpowiadają również, że jest to dobry moment na pozbycie się zaległości, zarówno w sprawach służbowych, jak i prywatnych. Jeśli chodzi o miłość, horoskop nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, ale radzi zwrócić większą uwagę na potrzeby najbliższych przyjaciół.

HOROSKOP TYGODNIOWY WAGA

Gwiazdy przewidują, że nie będziesz narzekać na nudę w nadchodzącym tygodniu. Jeśli skoncentrujesz się na zmianach w swoim życiu zawodowym, nowe wyzwania pochłoną cały Twój czas. Horoskop nie wyklucza też, że otrzymasz propozycję pozornie zyskownej inwestycji finansowej, ale nie jest to odpowiedni moment na takie decyzje – ryzyko błędu jest zbyt duże. Samotne Wagi będą miały szansę na nową znajomość, która z czasem może przerodzić się w coś więcej.

HOROSKOP TYGODNIOWY SKORPION

Horoskop tygodniowy przepowiada udany tydzień dla większości osób spod znaku Skorpiona, szczególnie pod względem zawodowym. Prawdopodobnie pozbędziesz się większości kłopotów, z którymi zmagasz się od jakiegoś czasu, dlatego nie będziesz narzekać na samopoczucie i brak motywacji. Ponadto będziesz miała szansę na nowy projekt, który przybliży Cię do upragnionego awansu. Nieoczekiwana wiadomość może wpłynąć na Twoją relację miłosną, ale nie działaj pod wpływem emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w Twoim życiu. W tym tygodniu wszystko zacznie układać się zgodnie z Twoim planem, dlatego nie zmieniaj wcześniejszych postanowień. Horoskop podpowiada również, że porady otoczenia nie będą się teraz sprawdzać, dlatego nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje działania. W sprawach miłosnych również możesz odczuwać chwilową stagnację, ale jest to dobry moment na pracę nad związkiem.

HOROSKOP TYGODNIOWY KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie w nadchodzącym tygodniu skoncentrujesz się na nowych wyzwaniach, zarówno w życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Postaraj się przy okazji popracować nad sobą i swoim charakterem, a osiągniesz znacznie lepszy rezultat w krótszym czasie. Horoskop tygodniowy nie wyklucza, że w Twojej relacji miłosnej mogą pojawić się drobne nieporozumienia, jeśli nie będziesz całkowicie szczera wobec ukochanej osoby.

HOROSKOP TYGODNIOWY WODNIK

Wodniki mogą liczyć na udany i dość spokojny tydzień. Powstrzymaj się jednak od nowych projektów – poświęć więcej czasu sobie i swoim potrzebom, aby zdecydować, w jakim kierunku powinnaś się teraz rozwijać. W przypadku wątpliwości, zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu. Gwiazdy nie przewidują większych zmian w Twoim życiu miłosnym, ale ostrzegają, że pozornie drobna sprzeczka może doprowadzić do poważnej kłótni i nieprzyjemnych konsekwencji.

HOROSKOP TYGODNIOWY RYBY

Horoskop tygodniowy przepowiada osobom spod znaku Ryb tydzień pełen nieprzewidywalnych decyzji. Niektóre z nich okażą się trafne, inne nie, ale możesz być pewna, że każda z nich wpłynie na Twoją przyszłość. Gwiazdy podpowiadają, że nie powinnaś odrzucać wsparcia osób, które będą chciały podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem. Twoje sprawy miłosne zaczną układać się pomyślnie, jeśli będziesz pamiętać o kompromisie. Samotne Ryby nie powinny obawiać się swoich uczuć. 

Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.