Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak minie pierwszy tydzień listopada: sprawdź swój horoskop na nadchodzące dni

Przepowiednia na 2–8.11.2020

Redakcja VIVA! 1 listopada 2020 18:49
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 2–8.11.2020 nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu znaków zodiaku. Gwiazdy namawiają jednak do ostrożności, ponieważ nie jest to dobry czas na spontaniczne decyzje i nieprzemyślane inwestycje.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Barana powinny przeznaczyć więcej czasu na doskonalenie nabytych już umiejętności. Jeśli uda Ci się podszkolić w tym, co najtrudniejsze, nie będziesz musiała długo czekać na awans lub zmianę stanowiska. Pamiętaj jednak, że współpraca z innymi może być dla Ciebie niekorzystna.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje zbyt wielu niespodzianek w Twoim życiu. Spokojna atmosfera tych dni skłoni Cię do dużych porządków, zarówno w domu, jak i w życiu. W przypadku braku odpowiedzi na pytanie, czy coś – lub ktoś – jest Ci potrzebne, zaufaj intuicji. Ona Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na najbliższe dni nie wyklucza, że pod koniec tygodnia otrzymasz istotną informację, która wpłynie na resztę wydarzeń tego roku. Nie śpiesz się jednak, i nie wykorzystuj nowej wiedzy zbyt pochopnie, inaczej nie unikniesz kłopotów. Gwiazdy ostrzegają też, że nie jest to dobry czas na inwestycje.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać, jeśli zdecydują się na chwilę odpoczynku. Pomimo wielu obowiązków, postaraj się zadbać o siebie i swoje samopoczucie, a odzyskasz energię i motywację do dalszego działania, więc osiągniesz upragniony cel. Powstrzymaj się od wszelkich sporów z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie otrzymasz od losu szansę na poprawę sytuacji finansowej – tylko Ty będziesz mogła zdecydować, czy wykorzystasz ją poprawnie. Uwierz w siebie i swoje możliwości, a obierzesz słuszny kierunek zmian. Ukochana osoba może Cię oskarżyć o brak zaangażowania w relację miłosną.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny będą musiały wykazać się cierpliwością. W tym tygodniu będziesz musiała odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań, związanych z przyszłością. Nie podejmuj jednak żadnych ostatecznych decyzji, ponieważ zupełnie niespodziewana wiadomość może zmienić wszystkie Twoje plany.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość spokojny, a nawet nieco leniwy tydzień. Zarówno sprawy służbowe, jak i prywatne, zaczną układać się po Twojej myśli, dlatego nie będziesz miała powodów do niepokoju. Gwiazdy podpowiadają, że taka atmosfera sprzyjać będzie pracy nad komunikacją z najbliższymi. Nie unikaj szczerych rozmów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Początek tygodnia może być dla Ciebie trudny, ale im szybciej pokonasz niespodziewane przeszkody, tym szybciej zaangażujesz się w pracę, na której Ci zależy. Nie okazuj słabości i nie rezygnuj z marzeń – los będzie sprzyjał tym przedstawicielkom znaku, które wykażą się pewnością siebie i determinacją.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop przepowiada doskonały tydzień dla większości osób spod znaku Strzelca. Nie tylko nawiążesz przydatne znajomości, ale także pozbędziesz się kilku problemów, które niepokoiły Cię w ostatnim czasie. Jedynie sprawy finansowe powinny być pod Twoją stałą kontrolą, o ile nie chcesz wpędzić się w długi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu. Sprawy zawodowe i uczuciowe zaczną się układać lepiej, niż się spodziewałaś. Wykorzystaj te chwile na ustalenie planu, zgodnie z którym będziesz działać w najbliższym czasie. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie w najpotrzebniejszym momencie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie powinny zapominać o swoich obowiązkach. Dopóki nie rozliczysz się z przeszłością, nie będziesz mogła ruszyć dalej, dlatego skoncentruj się na zaległościach. Pomimo dość napiętej atmosfery tygodnia, Gwiazdy nie przewidują kłopotów. Ktoś bliski może poprosić Cię o pomoc.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Przedstawicielki znaku nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli będą bardzo ostrożne pod względem finansów. Powstrzymaj się zarówno od nieprzemyślanych zakupów, jak i niepewnych inwestycji. Horoskop ostrzega, że w tym tygodniu będziesz bardziej podatna na oszustwa, także w życiu osobistym. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.