Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co czeka Twój znak zodiaku w tym tygodniu? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 18–24.01.2021

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2021 18:48
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 18–24.01.2021 przewiduje, że najbliższe dni mogą zaskoczyć niektóre ze znaków zodiaku. Jak podpowiadają Gwiazdy, właśnie teraz okaże się, czy decyzje z przeszłości były trafne, czy też pojawią się niespodziewane konsekwencje...

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą w tym tygodniu narzekać na nudę. Jeśli skoncentrujesz się wyłącznie na takich działaniach, które mogą wpłynąć na szybszy rozwój Twojej kariery, już wkrótce będziesz cieszyć się zadowalającym rezultatem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Pomimo pozytywnej atmosfery nadchodzących dni, postaraj się nie tracić czujności. Nieprzemyślane słowa lub pozornie niewielki spór mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji, które wpłyną nie tylko na Twoje życie osobiste, ale i zawodowe. Zachowaj spokój i nie daj się sprowokować osobom, którym nie ufasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na ten tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Wykorzystaj spokojne dni i zajmij się swoim samopoczuciem. Im lepiej o siebie zadbasz, tym szybciej zrozumiesz, czy poruszasz się w odpowiednim kierunku. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na ewentualne zmiany.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że osoby spod znaku Raka będą w tym tygodniu zbyt emocjonalne. Horoskop nalega, że nie jest to odpowiedni moment na decyzje, związane z przyszłością. Negatywna energia może wpłynąć na Twoją relację z najbliższymi, dlatego postaraj się powstrzymać od wszelkich sporów i kłótni.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość spokojny i udany pod wieloma względami tydzień. Niewykluczone, że otrzymasz ciekawą propozycję współpracy, która zmotywuje Cię do przemyśleń o dalszej karierze. Jeśli zdecydujesz się na coś nowego, nie obawiaj się porażki – los będzie Ci sprzyjał we wszystkich sprawach zawodowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Nie będzie to łatwy tydzień dla niektórych Panien. Jak przewiduje horoskop, będziesz musiała przyznać się do błędów z przeszłości, a także ponieść ich konsekwencje. Pomimo niepokojącej atmosfery najbliższych dni, nie poddawaj się negatywnym myślom. Im szybciej zamkniesz ten rozdział, tym szybciej ruszysz dalej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Nie będziesz narzekać na kolejny tydzień stycznia, jeśli nie zapomnisz o podstawowych obowiązkach. Nie jest to odpowiedni moment na nowe wyzwania, ale nie porzucaj tego, w co już się zaangażowałaś. Pamiętaj, że Twoja reputacja zależna jest od wielu czynników, dlatego błędy negatywnie wpłyną na Twoją karierę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona czeka bardzo udany i owocny tydzień. Wszystko zacznie układać się po Twojej myśli, zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych, a także osobistych. Pozytywna atmosfera tych dni wpłynie na Twoje samopoczucie, a motywacja wzrośnie. Wykorzystaj ten stan, jeśli zależy Ci dalszym rozwoju.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na najbliższe dni, jeśli nie będziesz kierować się tym, co podpowiada otoczenie. Jeśli ustaliłaś już plan działania, nie rezygnuj z niego – każda zmiana może Cię wiele kosztować. Horoskop nie wyklucza, że osiągniesz sukces finansowy, jeśli zainwestujesz w coś, co naprawdę do Ciebie przemawia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny pamiętać o równowadze. Pomimo doskonałego czasu na rozwój Twojej kariery, nie zapominaj o potrzebach najbliższych, inaczej stracisz o wiele więcej, niż myślisz. Intuicja podpowie, czy nie popełniasz błędu – zaufaj sobie, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu zapragniesz zmian. Prawdopodobnie zaczniesz rozważać nowe wyzwania, jak rozwój kariery w zupełnie innym kierunku, lub daleka podróż. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zastanów się, na jak wiele poświęceń jesteś gotowa. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie, jeśli poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Nadchodzące dni będą dość spokojne dla tych przedstawicielek znaku, które nie lubią opóźnień. Jeśli masz jakieś zaległości do nadrobienia, niestety – będziesz musiała ponieść tego konsekwencje. Pomimo to, los będzie Ci sprzyjał w wielu sprawach, dlatego już pod koniec tygodnia poczujesz się spełniona. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.