Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak ułożą się Twoje sprawy uczuciowe: sprawdź swój horoskop miłosny na ostatni tydzień sierpnia

Przepowiednia na 24–30.08.2020

Redakcja VIVA! 23 sierpnia 2020 17:25
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 24–30.08.2020 przewiduje, że najbliższe dni będą obfite w dość zaskakujące wydarzenia w życiu osobistym. Przyjemne niespodzianki, romantyczne wyznania i nieoczekiwane propozycje mogą zmienić los kilku znaków zodiaku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że niektóre osoby spod znaku Barana podejmą trudne decyzje. Niewykluczone, że w nadchodzącym tygodniu postanowisz zakończyć związek, który nie ma już dla Ciebie przyszłości. Pomimo niepewnej sytuacji w życiu osobistym, nie powinnaś rezygnować z tego, co Cię uszczęśliwia. Zaufaj intuicji, a wszystko ułoży się pomyślnie.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Horoskop miłosny przewiduje, że będziesz miała wiele powodów do radości. Ukochana osoba zrobi wszystko, co możliwe, abyś czuła się szczęśliwa i spełniona. Niewykluczone, że najbliższe dni skłonią Cię do podjęcia istotnej decyzji, związanej z przyszłością Twojej relacji. Samotne Byki również nie będą narzekać na brak zainteresowania.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość trudny tydzień, jeśli chodzi o sprawy osobiste. Nieporozumienia i niechęć do kompromisów mogą doprowadzić do poważnych kłótni z drugą połówką. Jeśli zależy Ci na obecnej relacji miłosnej, zastanów się, co możesz zmienić, aby harmonia powróciła do Twojego związku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Gwiazdy podpowiadają, że Twoje sprawy prywatne ułożą się w taki sposób, jaki odpowiada Ci najbardziej. Prawdopodobnie nie unikniesz kłótni z bliską osobą, jednak wyjaśnienie nieporozumień doprowadzi do oczyszczenia atmosfery w Twojej relacji miłosnej. Bez względu na okoliczności, słuchaj tego, co podpowiada Ci intuicja, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu osobistym. Bliska osoba zadba o Twój komfort, a nieoczekiwana porada pozwoli Ci uporać się z problemem, nad którym zastanawiasz się od dłuższego czasu. Samotne Lwice nie powinny ufać zbyt szybkim wyznaniom uczuć.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny skoncentrują się w tym tygodniu na sobie i swoim rozwoju, dlatego sprawy miłosne nie będą dla nich najważniejsze. Pomimo wszystko, nie ignoruj potrzeb najbliższych, jeśli nie chcesz doprowadzić do przykrej wymiany zdań. Zachowaj równowagę, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że najbliższe dni nie będą dla Ciebie najłatwiejsze. Bliska osoba nie będzie skłonna do spokojnej rozmowy o błędach, jakie ostatnio popełniła, dlatego zastanów się, czy nie powinnaś powstrzymać się ze szczerą rozmową o przyszłości związku. Zadbaj o swoje samopoczucie, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na poważny krok, sprzyjający rozwojowi ich relacji miłosnej. Inne postanowią, że chwilowo nie są gotowe dać z siebie więcej, niż dają teraz. Bez względu na to, co postanowisz, los będzie Ci sprzyjał, a intuicja podpowie, jak powinnaś postąpić.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Nie oczekuj jednak wielkich zmian w relacji miłosnej – postaraj się zaakceptować chwilową stagnację. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz ciekawą propozycję... Samotne przedstawicielki znaku również mogą liczyć na niespodziewane wyznanie miłosne.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu nie będziesz zbyt mocno zainteresowana tym, co dzieje się w Twoim życiu miłosnym. Prawdopodobnie całkowicie skoncentrujesz się na swojej karierze zawodowej, ale bliska osoba okaże Ci niezastąpione wsparcie, a jej romantyczne wyznanie sprawi, że poczujesz się szczęśliwa jak nigdy.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Niektóre osoby spod znaku Wodnika postanowią podsumować, co działo się w ich życiu osobistym w ostatnich latach. Horoskop nie wyklucza, że wyciągnięte wnioski zmotywują Cię do podjęcia trudnej, ale słusznej decyzji, związanej z obecną relacją miłosną. Gwiazdy podpowiadają jednak, że nie warto działać zbyt pochopnie.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Miłosny horoskop na najbliższy tydzień podpowiada, że najbliższe dni będą sprzyjać tym przedstawicielkom znaku, które zastanawiają się nad przyszłością u boku ukochanej osoby. Odważ się na szczere wyznanie, a sprawy osobiste zaczną układać się tak dobrze, jak nigdy wcześniej. Również samotne osoby spod znaku Ryb nie powinny ukrywać swoich uczuć. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.