Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Romantyczne chwile, czy kłótnie i spory? Oto Twój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 17–23.08.2020

Redakcja VIVA! 16 sierpnia 2020 20:25
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 17–23.08.2020 przewiduje, że niektóre znaki zodiaku nie będą w najlepszym nastroju. Pomimo trudności, wielu parom uda się odnaleźć właściwy kierunek zmian, które zagwarantują im znacznie lepszą przyszłość.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Prawdopodobnie poczujesz się nieco zmęczona brakiem porozumienia w Twojej relacji miłosnej. Horoskop miłosny na najbliższe dni ostrzega jednak, że ucieczka od odpowiedzialności za podjęte wcześniej decyzje nie doprowadzi do niczego dobrego. Zastanów się nad kompromisem, a harmonia powróci do Twojego związku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu osobistym osób spod znaku Byka. Nadchodzący tydzień upłynie w spokojnej atmosferze, niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy poszukujesz drugiej połówki. Nie wymuszaj żadnych zmian, jeśli nie chcesz doprowadzić do nieprzyjemnych kłótni.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny ostrzega, że nie jest to najlepszy moment na jakiekolwiek decyzje, związane z przyszłością u boku ukochanej osoby. Twoje potrzeby będą znacznie różnić się od tego, czego pragnie bliska osoba. Znajdź sposób na kompromis, a wszystko się ułoży po Twojej myśli.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Osoby spod znaku raka czeka dość trudny tydzień pod względem miłosnym. Gwiazdy nie wykluczają, że nieświadomie doprowadzisz do sytuacji, która zmusi Cię do poświęcenia czegoś, na czym Ci zależy. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy szczera rozmowa nie rozwiąże konfliktu bez szkody dla żadnej ze stron.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Osoby spod znaku Lwa powinny w tym tygodniu uważać na negatywne emocje. Nadmierna zazdrość i brak zaufania mogą doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencje na pewno nie będą dla Ciebie przyjemne. Gwiazdy podpowiadają, że nadszedł czas na zmiany, które pozwolą zbudować trwały i szczęśliwy związek.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Miłosny horoskop tygodniowy nie przewiduje większych zmian, jeśli chodzi o Twoje sprawy osobiste. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką, ale ten radosny moment nie wpłynie na waszą wspólną przyszłość. Również samotne Panny nie mogą spodziewać się rewolucji w życiu miłosnym.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że najbliższe dni nie będą dla Ciebie łatwe. Nadmiar negatywnych emocji może doprowadzić do przykrej kłótni z kimś, na kim naprawdę Ci zależy – z tego powodu szczególnie uważaj na to, co mówisz. W przypadku poważnych wątpliwości co do przyszłości związku, posłuchaj swojej intuicji.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Miłosny horoskop na najbliższe dni podpowiada osobom spod znaku Skorpiona, że nadszedł czas na zdecydowane działania i szczere wyznania. Niezależnie od statusu Twojej relacji, w tym tygodniu będziesz miała szansę na coś niezwykłego, co wpłynie na rozwój sytuacji. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie zmarnuj szansy.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca będą musiały popracować nad zachowaniem równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Gwiazdy ostrzegają, że brak zaangażowania w związek może doprowadzić do bolesnego rozstania. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na niespodziewane wyznania miłosne.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny przepowiada przedstawicielkom znaku Koziorożca wyjątkowo romantyczny tydzień. Bliska osoba zrobi wszystko, co możliwe, abyś poczuła się najszczęśliwsza na świecie. Nie zapomnij odwdzięczyć się tym samym, a Twoja relacja miłosna osiągnie zupełnie inny poziom.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na relacji rodzinnej, a nie miłosnej. Horoskop nie przewiduje jednak konsekwencji dla Twojego związku, o ile wytłumaczysz ukochanej osobie powody swojej decyzji. Niektóre samotne przedstawicielki znaku otrzymają zaskakujące wyznanie miłosne.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Miłosny horoskop na najbliższe dni ostrzega, że osoby spod znaku Ryb nie powinny wtrącać się w cudze sprawy osobiste. Nieświadomie możesz pogorszyć sytuację kogoś, na kim Ci zależy. Skoncentruj się na rozwoju swojej relacji miłosnej, a nie będziesz musiała odpowiadać za przykre błędy. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.