Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie uczuciowe: sprawdź swój horoskop miłosny na najbliższy tydzień

Przepowiednia na 7-13 września 2020

Redakcja VIVA! 6 września 2020 17:48
Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com

Miłosny horoskop tygodniowy na 7–13.09.2020 podpowiada, że kłopoty uczuciowe znikną, jeśli zakochanym uda się odnaleźć sposób na kompromis. Nadchodzące dni przyniosą nieoczekiwane wiadomości, które wpłyną na sprawy osobiste większości znaków zodiaku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Powstrzymaj się od nadmiernej szczerości podczas rozmów z ukochaną osobą, ponieważ wszystko, co powiesz, zostanie użyte przeciwko Tobie. W tym tygodniu nie naprawisz wszystkich błędów, popełnionych w przeszłości, ale dokładna analiza relacji miłosnej pozwoli Ci dojrzeć, co warto zmienić.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Osoby spod znaku Byka nie powinny wierzyć w obietnice, pomimo najlepszych chęci. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to najlepszy czas na budowanie związku od nowa, ale zachęcają do przemyśleń, czy obecna sytuacja na pewno Ci odpowiada. Jeśli nie – nie obawiaj się konsekwencji, ale walcz o swoje szczęście.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny tydzień. Ukochana osoba zadba o Twoje samopoczucie, a romantyczna atmosfera sprawi, że będziesz znacznie bardziej pewna siebie. Pozytywne nastawienie zmotywuje Cię do twórczych i zawodowych sukcesów.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Horoskop miłosny podpowiada, że nadchodzące dni będą szczególnie udane dla tych przedstawicielek znaku, które od dawna myślą nad zmianami w życiu osobistym. Intuicja Cię nie zawiedzie, a wysoka samoocena pozwoli dokonać najlepszego możliwego wyboru. Samotne osoby spod znaku Raka będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała zmierzyć się z kłopotami miłosnymi. Bliska osoba może Cię oskarżyć o brak zaangażowania w związek, dlatego skoncentruj się na poprawnej komunikacji. Im bardziej będziesz uparta, tym mniejsze Twoje szanse na przywrócenie harmonii do obecnej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Niektóre Panny poczują, że są zakochane, dlatego w ich życiu nie zabraknie pozytywnych emocji. Inne będą cieszyć się wzmożonym zainteresowaniem, i również nie będą narzekać na nudę. Los będzie Ci sprzyjał, bez względu na to, co wydarzy się w Twoim życiu. Postaraj się odpowiednio wykorzystać ten czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Nadchodzący tydzień upłynie w przyjemnej atmosferze, jeśli poświęcisz więcej czasu sobie i swoi potrzebom. Odrobina egoizmu nie wpłynie negatywnie na Twój związek, a wręcz przeciwnie – kiedy zrozumiesz, czego chcesz, wtedy Twoja relacja miłosna zacznie rozwijać się z pożądanym kierunku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona z łatwością zażegnają każdy konflikt miłosny. W tym tygodniu bez trudu odnajdziesz wspólny język z drugą połową, dlatego zapomnisz o nieporozumieniach i ewentualnych sporach. Samotne przedstawicielki znaku powinny zwrócić większą uwagę na kogoś ze swoich przyjaciół.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Horoskop miłosny na najbliższe dni ostrzega, że nie powinnaś kierować się emocjami, jeśli nie chcesz zranić osoby, na której naprawdę Ci zależy. Pomimo napiętej atmosfery i nieustających sporów, nie daj się sprowokować. Wbrew pozorom, Twoja obojętność może zdziałać więcej, niż kolejna szczera rozmowa.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Horoskop uczuciowy na najbliższe dni nie przewiduje większych zmian i kłopotów w Twoim życiu osobistym. Miłość zachęci Cię do działania i wielkich osiągnięć. Gwiazdy sugerują, że będziesz chciała zaimponować ukochanej osobie, co pozytywnie wpłynie zarówno na Twoją samoocenę, jak i rozwój kariery.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny pamiętać, że nadmierna emocjonalność może doprowadzić do negatywnych konsekwencji. Postaraj się zachować równowagę w życiu prywatnym, a kłopoty Cię ominą. To dobry czas na postanowienia, dzięki którym zaczniesz się spełniać w każdej dziedzinie swojego życia.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Nadchodzący tydzień przyniesie niektórym przedstawicielkom znaku wielkie rozczarowanie. Gwiazdy nie wykluczają, że ukochana osoba negatywnie Cię zaskoczy, nie tylko swoim zachowaniem, ale i poglądami na przyszłość. Zastanów się, czy powinnaś tracić czas na kogoś, kto nie respektuje Twoich potrzeb i próśb. 

Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.