Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy obiecują uczuciowe niespodzianki. Sprawdź swój horoskop miłosny na nadchodzący tydzień

Przepowiednia na 7–13.12.2020

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2020 07:56
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 7–13.12.2020 podpowiada, że wszystkie znaki zodiaku muszą zwrócić jak największą uwagę na swoje sprawy osobiste. Nadchodzące dni to doskonały moment na konkretne decyzje, które wskażą odpowiedni kierunek rozwoju związku lub jego koniec.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Gwiazdy obiecują, że kłopoty miłosne niespodziewanie znikną, jeśli umiejętnie wykorzystasz swoją zdolność do odnajdywania kompromisu. To doskonały czas na wszelkie ustalenia, związane z przyszłością u boku ukochanej osoby. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny obawiać się własnych uczuć.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje większych zmian w życiu osobistym osób spod znaku Byka. Spokojna atmosfera najbliższych dni pozytywnie wpłynie na Twoją relację miłosną, a harmonia na dłuższy czas zapanuje w Twoim związku. Nie pozwól, aby niepotrzebne spory zakłóciły ten spokój.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy tydzień dla tych przedstawicielek znaku, które zastanawiają się nad kolejnym etapem trwającego związku. Nadmierne pragnienie niezależności może obrócić się przeciwko Tobie, jeśli bliska osoba nie zaakceptuje Twoich wymagań. Postaraj się odnaleźć kompromis.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Przed Tobą bardzo spokojny i radosny tydzień. Romantyczne chwile u boku ukochanej osoby ostatecznie przekonają Cię do podjęcia pewnych decyzji osobistych, które wcześniej wydawały Ci się zbyt pochopne. Horoskop miłosny zapewnia, że intuicja Cię nie zawiedzie – odważ się i zawalcz o swoje szczęście.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Pomimo dość spokojnej atmosfery tygodnia, prawdopodobnie będziesz musiała powalczyć o harmonię w związku. Niespodziewana kłótnia z drugą połówką może nieprzyjemnie Cię zaskoczyć, jak i konsekwencje tego sporu. Bez względu na powagę sytuacji, nie kieruj się emocjami, jeśli zależy Ci na tej relacji.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny wykazać się rozwagą we wszystkim, co dotyczy ich życia osobistego. Horoskop na nadchodzący tydzień ostrzega, że nie jest to dobry czas na podejmowanie decyzji, które w jakikolwiek sposób mogłyby wpłynąć na Twoją przyszłość. Pamiętaj, że to Twoje potrzeby są priorytetem.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Pomimo względnej stagnacji w relacji miłosnej, nie wymuszaj niczego na siłę. Im bardziej będziesz naciskać na bliską osobę, tym mniej zyskasz, a nieporozumienia nie znikną. Opanuj emocje, a wkrótce wszystko się ułoży. Samotne Wagi będą miały szansę na znajomość, która może rozwinąć się w ciekawym kierunku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu powinnaś szczególnie uważać na to, co mówisz. Zbyt pochopna ocena ukochanej osoby może doprowadzić do wielu nieporozumień, których konsekwencje będą dla Ciebie bolesne. Pamiętaj, że w najbliższych dniach czyny będą zdecydowanie bardziej ważne niż słowa.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie powinny koncentrować się na planach na przyszłość. Jak przepowiada horoskop miłosny, wkrótce otrzymasz wiadomość, która może wszystko zmienić. Do tego czasu postaraj się opanować emocje, także te negatywne. Nie składaj też żadnych obietnic, których nie jesteś pewna.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przewidują poważnych kłopotów w Twoim związku, ale ostrzegają, że nie jest to dobry czas na rozmowy o domowych finansach. Ze względu na chwilowy brak porozumienia, ukochana osoba może zbyt emocjonalnie zareagować na Twoją krytykę, a to doprowadzi do kłótni i przykrych konsekwencji.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

W tym tygodniu powinnaś popracować nad swoim charakterem. Bądź szczególnie ostrożna, jeśli chodzi o komunikację z drugą połówką – istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje słowa osiągną inny skutek, niż przewidujesz. Także samotne Wodniki powinny chwilowo powstrzymać się od szczerych rozmów o miłości.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Horoskop miłosny przepowiada osobom spod znaku Ryb dość spokojny tydzień. Romantyczna atmosfera nadchodzących dni będzie korzystna dla Twojego związku, a Ty znajdziesz chwilę na uporządkowanie myśli i emocji. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na nową znajomość. Nie warto jednak zakładać, że rozwinie się ona tak, jakbyś tego chciała. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.