Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Tak ułożą się Twoje sprawy uczuciowe: sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 30.11–06.12.2020

Redakcja VIVA! 30 listopada 2020 07:54
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 30.11–06.12.2020 przepowiada dość intensywny czas, jeśli chodzi o emocje i uczucia. Niektóre znaki zodiaku powrócą myślami do przeszłości, inne skoncentrują się na przyszłości. Bez względu na okoliczności, intuicja nikogo nie zawiedzie.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny poświęcić więcej czasu bliskim. Pamiętaj, że Twoje wsparcie jest niezbędną motywacją, aby druga połówka poradziła sobie z niespodziewanymi kłopotami. Nie unikaj poważnych rozmów i nie obawiaj się szczerych opinii, a zaufanie w Twoim związku znacząco wzrośnie.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na rozmowy o przyszłości. W nadchodzącym tygodniu powinnaś skoncentrować się na tym, co było, a nie na tym, co będzie. Zbyt emocjonalne podejście do relacji miłosnej może Cię zgubić. W przypadku wątpliwości, posłuchaj swojej intuicji, a nie porad otoczenia.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na najbliższe dni nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Prawdopodobnie będziesz cieszyć się nieustającą harmonią w związku, co sprowokuje Cię do poważnych przemyśleń. Zanim zdecydujesz się opowiedzieć o nich ukochanej osobie, upewnij się, że wasze pragnienia są podobne.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Pomimo dość napiętego tygodnia, postaraj się zachować równowagę emocjonalną. Niespodziewane spory i kłótnie z bliską osobą w negatywny sposób wpłyną na waszą relację. Gwiazdy podpowiadają również, że ostrożne podejście do własnych uczuć uchroni Cię przed kłopotami miłosnymi, także jeśli jesteś singielką.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Prawdopodobnie będziesz musiała poradzić sobie z nieprzyjemnym uczuciem, jakim jest zazdrość. Zanim oskarżysz ukochaną osobę, dokładnie przemyśl, czy jesteś świadoma ryzyka, jakie niesie za sobą kłótnia na ten temat. W przypadku niepewności, pamiętaj – intuicja Cię nie zawiedzie, szczególnie w tym przypadku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Tygodniowy horoskop miłosny przypomina, że rutyna może zaszkodzić nawet bardzo stabilnej relacji. Nadchodzące dni ujawnią, że Twój związek nie jest pozbawiony wad – Gwiazdy podpowiedzą, jak będziesz mogła się ich pozbyć. Samotne Panny powinny pamiętać, że szczęście czasami jest bliżej, niż się wydaje.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi czeka dość emocjonalny tydzień. Niektóre przedstawicielki znaku będą walczyć o rozwój swoich związków, a inne podejmą decyzje, które mogą raz na zawsze zmienić ich przyszłość. Podejmując wybór, kieruj się jedynie intuicją. Porady innych mogą wpędzić Cię w poważne kłopoty osobiste.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przepowiada znaczących wydarzeń w Twoim życiu uczuciowym, ale podpowiada jednocześnie, że nie powinnaś wymuszać żadnych zmian. Skoncentruj się na codziennych obowiązkach i zadbaj o siebie. Im lepszy będzie Twój nastrój, tym lepiej ułoży się Twoja relacja.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Gwiazdy podpowiadają, że sprawy rodzinne będą Twoim priorytetem. Zaopiekuj się ukochaną osobą, a ona wkrótce odwdzięczy Ci się tym samym. Samotne przedstawicielki znaku powinny zwrócić większą uwagę na podpowiedzi losu – romantyczna znajomość może przerodzić się w coś znacznie poważniejszego.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym, ale radzą zwrócić większą uwagę na potrzeby ukochanej osoby. Szczera rozmowa o uczuciach i pragnieniach może wpłynąć na Twój związek w tak pozytywny sposób, jakiego się nie spodziewasz. Nie ukrywaj tego, co czujesz, a osiągniesz to, co chcesz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop ostrzega, że najbliższe dni nie będą łatwe, jeśli chodzi o miłość. Atmosfera będzie dość napięta, ale postaraj się powstrzymać od jakichkolwiek kłótni z ukochaną osobą – nieprzemyślane zarzuty tylko wzmocnią konflikt, a nieporozumienia nie znikną. Zastanów się, czy nie potrzebujesz odrobiny samotności.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny przygotować się na wiele emocji. Niektóre przedstawicielki znaku ostatecznie przezwyciężą kryzysy miłosne, a inne przestaną z nimi walczyć. Jak zapewniają Gwiazdy, oba wybory będą dla Ciebie słuszne. Także samotne Ryby podejmą decyzje, które pozytywnie wpłyną na ich życie. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.