Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Nieuniknione kłótnie czy miłe niespodzianki? Sprawdź swój horoskop miłosny na ten tydzień

Przepowiednia na 28.09–04.10.2020

Redakcja VIVA! 27 września 2020 17:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 28.09–04.10.2020 podpowiada, że będzie to doskonały czas dla tych znaków zodiaku, które od dawna myślą o kolejnym kroku w relacji miłosnej. Śmiałe decyzje będą niezwykle trafne, a romantyczne wyznania przywrócą harmonię.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

W tym tygodniu możesz być podatna na negatywne emocje, dlatego Gwiazdy ostrzegają, że nawet drobna sprzeczka może przekształcić się w poważną awanturę z ukochaną osobą. Wzajemne porozumienie i harmonia w relacji miłosnej będą trudne do osiągnięcia, jeśli nie znajdziesz sposobu na kompromis.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Horoskop miłosny na najbliższe dni podpowiada, że osoby spod znaku Byka powinny skoncentrować się na problemach domowych i rodzinnych. Im szybciej pozbędziesz się kłopotów ze swojego życia osobistego, tym lepiej się poczujesz, a związek zacznie rozwijać się w pożądanym kierunku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Pomimo pozornie spokojnej atmosfery tygodnia, uważaj na to, co mówisz i robisz w obecności ukochanej osoby. Bezpodstawna zazdrość może zniszczyć nawet najbardziej udany związek miłosny, dlatego nie dawaj drugiej połówce powodów do oskarżeń. Powstrzymaj się również od plotkowania na temat Twojej relacji.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień podpowiada, że nie powinnaś angażować się w życie uczuciowe innych osób. Skoncentruj się wyłącznie na ukochanej osobie, ponieważ Twoje wsparcie będzie dla niej niezbędne. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na wyznanie swoich prawdziwych uczuć.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa mogą liczyć na zaskakująco pozytywne zmiany w życiu osobistym. Bez względu na to, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero poszukujesz miłości, wszystko zacznie układać się w najlepszy możliwy sposób, a Twoje pragnienia zaczną się spełniać. Bliska osoba zaskoczy Cię miłą niespodzianką.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku będą w tym tygodniu skoncentrowane na rozwoju kariery, dlatego sprawy miłosne zejdą na drugi plan. Pomimo to, postaraj się nie ignorować potrzeb kogoś, na kim Ci zależy. Szczera rozmowa o miłości w zupełnie nieoczekiwany sposób wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość trudny tydzień pod względem uczuciowym. Pozornie niewielkie nieporozumienia z ukochaną osobą zepsują Ci nastrój, aż w końcu sprowokujesz poważną kłótnię. Zanim oskarżysz drugą połówkę o brak zaangażowania w związek, zastanów się, czy Tobie nie można niczego zarzucić.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się w tym tygodniu na zaręczyny, inne – na wspólne mieszkanie, a jeszcze inne na nowy początek. Horoskop miłosny przepowiada większości osób spod znaku Skorpiona wielkie zmiany. Intuicja Cię nie zawiedzie, dlatego postępuj tylko według własnych zasad.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Teraz priorytetem będą teraz sprawy rodzinne. Wsparcie najbliższych ułatwi podjęcie kilku decyzji, których konsekwencji najbardziej się obawiasz. Gwiazdy zapewniają, że nie popełnisz błędu, jeśli zaufasz ukochanej osobie. Samotne Strzelce znajdą się w nietypowej sytuacji, która zmieni ich pogląd na miłość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Bądź gotowa na nieoczekiwane zmiany w Twoim życiu osobistym. Nadchodzący tydzień będzie pełen niespodzianek, niestety, nie tylko przyjemnych. Z tego powodu, bez względu na wszystko, powstrzymaj się od ostatecznych decyzji. Niewykluczone, że w najbliższych dniach będziesz musiała zmienić plany.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny poświęcić więcej czasu sobie i swoim potrzebom. Postaraj się zadbać o samopoczucie w najlepszy możliwy sposób, inaczej Twoja frustracja zacznie odbijać się na relacji miłosnej. Nie rób niczego wbrew sobie i nie zgadzaj się na rzeczy, an które nie masz ochoty, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny tygodniowy podpowiada, że będziesz musiała przejąć inicjatywę. Ukochana osoba może Cię niemiło zaskoczyć brakiem zaangażowania, ale odpowiednie wskazówki przywrócą harmonię w związku. W przypadku kłótni, nie upieraj się przy swoim – możesz popełnić niewybaczalny błąd. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.