Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułożą się Twoje sprawy uczuciowe? Sprawdź swój horoskop miłosny na ten tydzień

Przepowiednia na 27.07–02.08.2020

Redakcja VIVA! 27 lipca 2020 06:34
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Jak ułoży się Twoje życie osobiste? Sprawdź przepowiednię Gwiazd dla Twojego znaku zodiaku! Tygodniowy horoskop miłosny na 27.07–02.08.2020 podpowie, czego możesz się spodziewać w najbliższych dniach.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

W tym tygodniu osoby spod znaku Barana będą wyjątkowo romantyczne, niezależnie od tego, czy są w związku, czy nie. Przyjemna atmosfera nadchodzących dni pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, a dobry nastrój zagwarantuje pełne porozumienie z ukochaną osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Gwiazdy podpowiadają, że w najbliższym czasie powinnaś popracować nad sobą i swoim podejściem do relacji miłosnej. Negatywne emocje mogą zniszczyć nawet najbardziej stabilny związek, dlatego postaraj się ochłonąć, zanim spotkasz się z bliską osobą. Nie prowokuj kłótni, jeśli nie chcesz ponieść przykrych konsekwencji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop ostrzega, że w nadchodzącym tygodniu znajdziesz wiele powodów do zazdrości. Pamiętaj jednak, że większość z nich nie będzie warta Twoich nerwów i nie prowokuj kłótni. Chwilowa niepewność wkrótce zniknie, a w Twojej relacji miłosnej ponownie zagości harmonia.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Osoby spod znaku Raka będą w tym tygodniu nieco zbyt emocjonalne. Z tego powodu prawdopodobnie nie uda Ci się uniknąć kłótni z bliską osobą. Gwiazdy uspokajają jednak, że szczera rozmowa o przyszłości związku pozwoli ustalić, czego brakuje waszej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Tygodniowy horoskop miłosny nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Sprawy uczuciowe zaczną się układać po Twojej myśli, niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki. Los będzie sprzyjał tym osobom spod znaku Lwa, które odważą się na szczere wyznanie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Pomimo dość spokojnej atmosfery najbliższych dni, nie jest to dobry moment na planowanie przyszłości. Powstrzymaj się od wszelkich obietnic, ponieważ nie będziesz mogła spełnić większości z nich. W tym tygodniu powinnaś poważnie zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę pragniesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Gwiazdy podpowiadają osobom spod znaku Wagi, że nadszedł czas na rozwój związku. Im więcej czasu poświęcisz ukochanej osobie, tym szybciej osiągniesz swój cel. Również samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na stagnację w życiu osobistym.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Horoskop nie wyklucza drobnych nieporozumień w Twojej relacji miłosnej. Jeśli nie ulegniesz emocjom i nie okażesz irytacji, te spory nie będą miały żadnych konsekwencji. Pamiętaj jednak, że bliska osoba może wymagać od Ciebie konkretnych działań, wpływających na rozwój związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują kłopotów w Twoim życiu osobistym. Te przedstawicielki znaku, które są w związku, będą cieszyć się harmonią i pełnym porozumieniem z drugą połówką. Samotne osoby spod znaku Skorpiona będą miały szansę na spotkanie z kimś wyjątkowym.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca prawdopodobnie będą musiały podjąć kilka trudnych decyzji. Nadchodzące dni mogą namieszać w Twoim życiu uczuciowym, jednak nie obawiaj się zmian – Gwiazdy zapewniają, że każda z nich wyjdzie Ci na dobre.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na sobie i swoim rozwoju, dlatego sprawy, związane z relacją miłosną, nie będą Twoim priorytetem. Pomimo wszystko, nie okazuj braku zaangażowania, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni z ukochaną osobą. W tym przypadku sprawdzi się kompromis. 

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Tygodniowy horoskop miłosny przepowiada Rybom bardzo spokojny i romantyczny tydzień. Gwiazdy nie wykluczają, że bliska osoba zaskoczy Cię prezentem, o jakim marzysz od dawna. Również samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na nudę. Ktoś zacznie walczyć o Twoją uwagę... 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.