Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 26.10–01.11.2020

Redakcja VIVA! 26 października 2020 07:46
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 26.10–01.11.2020 przewiduje, że nie będzie to łatwy tydzień dla niektórych znaków zodiaku. Gwiazdy przypominają jednak, że zdolność do kompromisu pomoże rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy w związku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny skoncentrować się na swoich pragnieniach i potrzebach. Im lepiej zadbasz o swoje samopoczucie, tym szybciej odzyskasz równowagę i zrozumiesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Bliska osoba chętnie wysłucha tego, co masz do powiedzenia, jeśli odwdzięczysz jej się tym samym.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Pomimo pozornie spokojnego początku tygodnia, najbliższe dni przyniosą wiele niespodzianek. Gwiazdy nie obiecują, że wszystkie będą przyjemne, ale każda z nich będzie istotna dla przyszłości Twojej relacji miłosnej. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Nadchodzące dni będą trudne dla tych osób spod znaku Bliźniąt, które nie potrafią zwalczyć negatywnych emocji. Nawet drobna sprzeczka z drugą połówką może wyprowadzić Cię z równowagi, dlatego zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz. Nieprzemyślane słowa mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje wielkich zmian w Twoim życiu osobistym. Z tego powodu, powinnaś zastanowić się nad kierunkiem rozwoju Twojej relacji miłosnej – to doskonały moment na pracę nad związkiem, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz odwrotu od najtrudniejszej decyzji.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość spokojny tydzień, jeśli chodzi o wydarzenia w Twoim życiu uczuciowym. Sprawy miłosne zaczną układać się zgodnie z Twoim planem, bez względu na to, czy jesteś w związku, czy wciąż poszukujesz drugiej połówki. Bliska osoba udowodni, że może być Twoją oporą w najtrudniejszych momentach życia.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Przedstawicielki znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni. Romantyczna niespodzianka, zaplanowana przez bliską osobę, skłoni Cię do przemyśleń o przyszłości. Nieoczekiwane decyzje, podjęte pod koniec tygodnia, pozwolą Ci ustalić, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne w związku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że nadmierna emocjonalność może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych sporów z osobą, na której naprawdę Ci zależy. Z tego powodu postaraj się powstrzymać od krytyki i nie oceniaj działań drugiej połówki. Tylko spokojna rozmowa i kompromis może uratować Twoją relację miłosną.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Niektóre osoby spod znaku Skorpiona podejmą decyzję o rozstaniu, a inne zdecydują się na walkę o miłość. Bez względu na to, na czym się skoncentrujesz, pamiętaj, że powinnaś zadbać przede wszystkim o siebie. Pomimo obaw i niepewności, odważny krok naprzód w pozytywny sposób wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu uczuciowym. Spokojna atmosfera tego tygodnia nie wpłynie na rozwój obecnej relacji miłosnej, ale zastanów się, w jakim kierunku chcesz zmierzać. Podziel się swoim planem z bliską osobą – prawdopodobnie zaskoczy Cię swoją odpowiedzią.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie będą narzekać na nudę. W tym tygodniu będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję o swojej przyszłości. Zaufaj swojej intuicji, a na pewno nie popełnisz błędu. W życiu samotnych przedstawicielek znaku nie zabranie niespodziewanych wyznań i romantycznych niespodzianek.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy ostrzegają, że nie unikniesz poważnych kłótni z bliską osobą, jeśli nie uda Ci się zachować równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Zastanów się, czy w pewnych kwestiach możesz zgodzić się na ustępstwa i zadbaj, aby ukochana osoba zachowała się tak samo.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień przepowiada trudne chwile dla osób spod znaku Ryb. Albo podejmiesz ostateczną decyzję o rozstaniu, albo zaczniesz działać zgodnie z planem, który pozwoli uratować Twoją relację miłosną. Bez względu na Twój wybór, nie popełnisz błędu, ponieważ los będzie Ci sprzyjał. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.