Horoskop miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Jak ułożą się Twoje sprawy osobiste w tym tygodniu? Sprawdź przepowiednię horoskopu miłosnego

Przepowiednia na 23–29.11.2020

Redakcja VIVA! 23 listopada 2020 07:46
Horoskop miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 23–29.11.2020 nie wyklucza przyjemnych niespodzianek w życiu niektórych znaków zodiaku. Romantyczna atmosfera nadchodzących dni sprzyjać będzie trafnym decyzjom, związanym z przyszłością.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Tygodniowy horoskop miłosny nie wyklucza pozytywnych zmian w życiu osobistym Baranów. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na nowy etap związku, inne zaczną walczyć o spełnienie skrytych pragnień, a jeszcze inne wybiorą wolność. Bez względu na to, co wybierzesz, los przyjemnie Cię zaskoczy.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Gwiazdy przepowiadają pozytywne zmiany w Twoim życiu osobistym. Prawdopodobnie odzyskasz pewność siebie, której ostatnio Ci zabrakło, co z pewnością wpłynie rownież na Twoją samoocenę. Nie obawiaj się walczyć o idealny związek – okaż swoje zaangażowanie, a ukochana osoba postara się, abyś była szczęśliwa.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na najbliższe dni przewiduje, że osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na nudę. Romantyczna atmosfera tego tygodnia wpłynie na wszystkie przedstawicielki znaku, zarówno te w stałych związkach, jak i samotne. Nadszedł czas na szczere rozmowy o uczuciach i odważne wyznania.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu nie powinnaś podejmować decyzji, które mogą mieć wpływ na Twoje życie osobiste. Ze względu na nadmierną emocjonalność, w Twojej relacji miłosnej mogą pojawić się nieporozumienia, których konsekwencje nie będą przyjemne. Zachowaj cierpliwość, a los się do Ciebie uśmiechnie.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Tygodniowy horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Lwa. W Twoim związku zagości harmonia, a komunikacja z drugą połówką będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawie zapowiadającą się znajomość.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Panny powinny przygotować się na dość nerwowy tydzień, jeśli chodzi o ich życie osobiste. Horoskop nie wyklucza, że będziesz musiała zmierzyć się z przeszłością, a właściwie błędami, które kiedyś popełniłaś. Im szybciej rozwiążesz te kłopoty, tym lepiej to wpłynie na Twoją obecną relację miłosną.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Nie będziesz narzekać na nadchodzący tydzień, jeśli zachowasz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Gwiazdy przepowiadają, że jedynie zdolność do kompromisu uchroni Cię przed nieprzyjemną kłótnią z bliską osobą. Powstrzymaj się od krytycznych komentarzy, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Nie będą to najłatwiejsze dni dla osób spod znaku Skorpiona. Prawdopodobnie będzie to Twoja ostatnia szansa na podjęcie decyzji, w jakim kierunku tak naprawdę chcesz podążać. Bez względu na okoliczności, kieruj się wyłącznie tym, co podpowiada Ci intuicja – jedynie ona Cię nie zawiedzie w tym tygodniu.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Horoskop miłosny podpowiada, że w tym tygodniu powinnaś skoncentrować się na tym, czego naprawdę chcesz. To dobry moment na podjęcie kilku decyzji, które pozwolą Ci określić, czy podążasz w dobrym kierunku. W przypadku wątpliwości, zaproponuj szczerą rozmowę, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Koziorożca powinny przejąć inicjatywę. Niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku, czy nie – postaraj się określić, na jakiej relacji miłosnej Ci zależy. Im bardziej się nad tym zastanowisz, tym szybciej zrozumiesz, czy i dlaczego popełniasz błąd.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop miłosny nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym, ale relacja miłosna chwilowo nie będzie Twoim priorytetem, dlatego nie zapominaj o potrzebach ukochanej osoby. Pomimo drobnych nieporozumień, nie powinnaś obawiać się konsekwencji – pod koniec tygodnia harmonia powróci do Twojego związku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Przed Tobą dość spokojne i przyjemne dni. Romantyczna niespodzianka, przygotowana przez bliską Ci osobę, zmotywuje Cię do odpowiedzi na kilka pytań, które okażą się niezwykle istotne w najbliższej przyszłości. Gwiazdy nie wykluczają także, że samotne przedstawicielki znaku poznają w tym tygodniu kogoś, kto na stałe zagości w ich życiu. 

Horoskop miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.