Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Pełna harmonia czy niespodziewane kłótnie? Sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 21–27.09.2020

Redakcja VIVA! 20 września 2020 17:51
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 21–27.09.2020 przepowiada dość spokojny czas dla większości znaków zodiaku. Gwiazdy przypominają jednak, że nadmiar negatywnych emocji może doprowadzić do poważnych nieporozumień i kłótni, dlatego warto powstrzymać się od wszelkich sporów na temat relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny zastanowić się nad kompromisem, który wpłynie na uporządkowanie spraw w obecnym związku. Romantyczne spotkanie z drugą połówką ułatwi podjęcie tej decyzji, dlatego nie odmawiaj, nawet jeśli nie jesteś w nastroju. Praca nad relacją wymaga również Twojego zaangażowania.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Horoskop miłosny na najbliższe dni nie przewiduje większych kłopotów w Twoim życiu prywatnym, o ile nie sprowokujesz kłótni o kwestie finansowe. Bliska osoba może oskarżyć Cię o nadmierną rozrzutność, ale nie powinnaś obrażać się za krytyczne komentarze. Popracuj nad sobą, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny zwrócić uwagę na to, co mówią i robią w towarzystwie najbliższych. Nieprzemyślane słowa mogą doprowadzić do kłótni, której konsekwencje mogą Cię nieprzyjemnie zaskoczyć. Nie ujawniaj szczegółów swojego życia prywatnego osobom, których nie znasz zbyt dobrze.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli nie będą słuchać opinii otoczenia. Skoncentruj się wyłącznie na swoich pragnieniach i potrzebach, a Twoja relacja zacznie układać się tak dobrze, jak nigdy wcześniej. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na nieszczere wyznania miłosne.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Nie doprowadzisz do kłótni z ukochaną osobą, jeśli powstrzymasz się od plotkowania i ujawniania szczegółów swojego życia osobistego. Zastanów się, w jaki sposób możesz wpłynąć na rozwój obecnego związku, i zacznij realizować swój plan. Gwiazdy nie wykluczają, że jedna z decyzji pozytywnie Cię zaskoczy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Przed Tobą dość spokojny i radosny tydzień, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Niespodziewane wyznanie kogoś bliskiego zmotywuje Cię do walki o miłość. Niektóre Panny będą musiały podjąć decyzję, związaną z przyszłością u boku drugiej połówki – niezależnie od powagi sytuacji, w każdym przypadku warto zaufać intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Horoskop miłosny ostrzega, że niektóre osoby spod znaku Wagi będą w tym tygodniu zbyt emocjonalne. Pomimo trudnych chwil w związku i przykrych kłótni, postaraj się nie reagować złością na komentarze najbliższych. Im spokojniejsza będzie Twoja reakcja, tym więcej zyskasz i postawisz na swoim.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Gwiazdy podpowiadają osobom spod znaku Skorpiona, że nadchodzące dni będą sprzyjać wszelkim działaniom, które mogą wpłynąć na rozwój relacji miłosnej. Poproś o szczerą rozmowę, a zrozumiesz, nad czym powinnaś popracować. Pamiętaj również, że kompromis to Twój klucz do harmonii w związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Nadchodzące dni będą wyjątkowo udane dla tych osób spod znaku Strzelca, które od dawna myślą o zaręczynach lub ślubie. Gwiazdy zapewniają, że to doskonały czas na planowanie takich uroczystości. Także samotne przedstawicielki znaku powinny wykazać się odwagą i wyznać swoje uczucia komuś bliskiemu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie nie unikniesz kłótni z ukochaną osobą, ale niespodziewanie możesz wyciągnąć wnioski, które zmotywują Cię do słusznych zmian. Bez względu na to, czy wybierzesz rozstanie, czy walkę o związek, nie ulegaj opinii innych, ale słuchaj swojej intuicji. Cokolwiek się wydarzy, los będzie po twojej stronie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny uważać na to, co mówią. Nieprzemyślana propozycja może doprowadzić do poważnej kłótni z drugą połówką, przez co Twój plan nie będzie miał szans na powodzenie. Zastanów się nad zmianą taktyki, jeśli naprawdę zależy Ci na zrealizowaniu największego pragnienia.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Spokojna atmosfera dnia skłoni Cię jednak do przemyśleń, związanych z przyszłością u boku ukochanej osoby. Zanim zaproponujesz kolejny krok w waszym związku, zastanów się, czy na pewno sama tego chcesz. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.