Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie uczuciowe: sprawdź horoskop miłosny na nadchodzący tydzień

Przepowiednia na 21–27.12.2020

Redakcja VIVA! 21 grudnia 2020 07:48
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 21–17.12.2020 nie przewiduje większych kłopotów osobistych. Najbliższe dni będą dość spokojne i radosne dla większości znaków zodiaku. Gwiazdy nie wykluczają, że świąteczna atmosfera skłoni niektóre osoby do poważnych decyzji uczuciowych.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień podpowiada, że osoby spod znaku Barana powinny kontrolować swoje emocje. Nieuzasadnione pretensje i wybuchy zazdrości mogą doprowadzić do poważnej kłótni, która negatywnie wpłynie na Twój obecny związek. Uważaj na to, co mówisz, a kłopoty miłosne Cię ominą.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Gwiazdy przewidują, że w tym tygodniu zaczniesz poważnie zastanawiać się nad przyszłością u boku ukochanej osoby. Prawdopodobnie podejmiesz trudną, ale słuszną decyzję... Jeśli postanowisz popracować nad rozwojem obecnej relacji miłosnej, koniecznie zastanów się, czego oczekujesz i jak wiele możesz dać.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojny tydzień. Gwiazdy nie przepowiadają znaczących zmian w Twoim życiu miłosnym, ale nie powinnaś tracić czujności. Niespodziewane wyznanie kogoś bliskiego może wpłynąć na Twoje plany. Także samotne Bliźnięta mogą otrzymać nieoczekiwane zaproszenie na romantyczne spotkanie we dwoje.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na swoje życie miłosne, jeśli zdecydują się na pewne ustępstwa. Gwiazdy ostrzegają, że Twoja druga połówka może zachować się wobec Ciebie nie tak, jak oczekujesz, jednak nie powinnaś reagować zbyt emocjonalnie. Spokojna rozmowa pozwoli zrozumieć, na czym stoisz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Horoskop miłosny podpowiada, że powinnaś skoncentrować się na sobie i swoich pragnieniach. Zastanów się, jak widzisz swoją przyszłość – prawdopodobnie zrozumiesz, w jakim kierunku musisz podążać. Gwiazdy nie wykluczają sporów z bliską osobą, ale żaden z nich nie wpłynie negatywnie na Twoją relację.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Nadchodzące dni to doskonały moment na pozbycie się wszelkich wątpliwości, związanych z kimś ważnym w Twoim życiu. Gwiazdy przekonują, że odważny krok opłaci Ci się bardziej, niż ukrywanie uczuć. Także samotne przedstawicielki znaku nie powinny obawiać się szczerej rozmowy z osobą, która jest im bliska.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi muszą zaufać swojej intuicji. Niezależnie od okoliczności, nie podejmuj decyzji, których nie jesteś całkowicie pewna – taki błąd może doprowadzić do poważnych komplikacji w Twoim życiu osobistym. Horoskop ostrzega również, że nie powinnaś ulegać wspomnieniom z przeszłości.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

W życiu miłosnym osób spod znaku Skorpiona nie zabraknie emocji. Nieporozumienia, spory i kłótnie z drugą połówką nie wpłyną dobrze na Twoje samopoczucie, ale nie jest to dobry moment na ewentualne rozstanie. Zanim podejmiesz tak ważną decyzję, koniecznie szczerze porozmawiaj z ukochaną osobą.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Nie oznacza to jednak, że będziesz się nudzić – wręcz przeciwnie, bliska osoba zadba o Ciebie w najlepszy możliwy sposób. Romantyczna atmosfera może skłonić Cię do wypróbowania nowego etapu związku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

W tym tygodniu poczujesz się wyjątkowo pewna siebie, co wpłynie na Twoją relację miłosną. Nie zapominaj jednak, że podstawą udanego związku jest zdolność do kompromisów, i uważnie wysłuchaj argumentów ukochanej osoby. Prawdopodobnie zrozumiesz, jak możesz popracować nad harmonią w obecnym związku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Wodniki nie unikną w tym tygodniu nadmiaru emocji. Pomimo wewnętrznego niepokoju, nie powinnaś martwić się na zapas – niewielka kłótnia nie popsuje Twojego związku. Jeśli zależy Ci na rozwoju tej relacji miłosnej, być może nadszedł czas, abyś przejęła inicjatywę. Bliska osoba dostosuje się do Twoich pragnień.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny powstrzymać się od podejmowania decyzji, związanych z ich życiem uczuciowym. Jak ostrzega horoskop, nie zyskasz zbyt wiele, jeśli będziesz działać pod wpływem chwilowych emocji. Ewentualne konsekwencje nieprzemyślanych słów i czynów mogą Cię sporo kosztować. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.