Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Harmonia w związku czy tydzień pełen napięć? Sprawdź swój horoskop miłosny na najbliższe dni

Przepowiednia na 19–25.10.2020

Redakcja VIVA! 19 października 2020 07:51
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 19–25.10.2020 przepowiada dość napięty czas. Niektóre znaki zodiaku postanowią powalczyć o lepszy rozwój związku, a inne podejmą trudne, ale najlepsze dla siebie decyzje. Bez względu na okoliczności, Gwiazdy przypominają, aby we wszystkim kierować się intuicją.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

W nadchodzącym tygodniu osoby spod znaku Barana muszą wykazać się cierpliwością. Nieprzemyślane słowa i zbyt pochopne decyzje nie pozbawią Cię kłopotów w relacji, a jedynie pogorszą atmosferę w związku. Szczera rozmowa i odnalezienie właściwego kompromisu pozwolą Ci uniknąć najgorszego.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy nie przepowiadają wielkich zmian w Twoim życiu osobistym. Romantyczne wyznanie bliskiej osoby może sprowokować Cię do przemyśleń o przyszłości, przez co możesz podjąć nietypową dla siebie decyzję. Samotne Byki mają szansę na ciekawą znajomość, która może rozwinąć się w nieoczekiwanym kierunku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Nie będzie to łatwy tydzień dla niektórych osób spod znaku Bliźniąt. Prawdopodobnie staniesz przed trudnym wyborem. Niewykluczone, że zapragniesz zmian, które wykluczą dalszy rozwój Twojej relacji miłosnej. Pomimo stanowczych decyzji, nie działaj zbyt pochopnie – błąd może Cię sporo kosztować.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop uczuciowy na nadchodzący tydzień przypomina, że zdolność do kompromisu może pozbawić Cię wielu kłopotów, jeśli chodzi o relację miłosną. Ukochana osoba może narzekać na brak zaangażowania z Twojej strony, jednak nie krytykuj tych słów – zastanów się, czy możesz wpłynąć na lepszy rozwój związku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia w swoim życiu osobistym, jeśli zachowają równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Im bardziej nad tym popracujesz, tym szybciej harmonia powróci do Twojej relacji. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny ufać niespodziewanym wyznaniom miłosnym.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny tydzień, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Romantyczna atmosfera sprzyjać będzie tym przedstawicielkom znaku, które zdecydują się na nową relację. Także Panny w stałych związkach nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni. Pamiętaj o kompromisie, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień podpowiada osobom spod znaku Wagi, że nie warto przyśpieszać zdarzeń. Nie wymuszaj na bliskiej osobie obietnic, których nie będzie mogła dotrzymać – ewentualne niepowodzenie może doprowadzić do poważnej kłótni. Zachowaj spokój, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Pomimo dość napiętej atmosfery w relacji miłosnej, nie podejmuj żadnych decyzji pod wpływem emocji, szczególnie tych negatywnych. Chwilowy kryzys już wkrótce minie, dlatego daj sobie czas i pomyśl nad rozwojem Twojego związku w lepszą stronę. Okaż zaangażowanie, a bliska osoba będzie Ci wdzięczna.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop uczuciowy przepowiada Strzelcom intensywny, ale bardzo przyjemny tydzień. Gwiazdy podpowiadają, że nadchodzące dni to doskonały czas na tych osób, które już od dawna myślą na kolejnym etapem rozwoju relacji miłosnej. Z tego powodu niektóre przedstawicielki znaku podejmą decyzję o ślubie.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

W tym tygodniu osoby spod znaku Koziorożca nie powinny działać wbrew sobie. Przejmij inicjatywę i okaż swoje uczucia, a Twoja relacja miłosna zacznie układać się tak dobrze, jak nigdy dotąd. Nie obawiaj się odważnych propozycji i śmiałych wyznań – ukochana osoba liczy na Twoje zaangażowanie w związek.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Prawdopodobnie będziesz musiała wykazać się cierpliwością, ponieważ zachowanie bliskiej osoby może doprowadzić do wielu nieporozumień w Twoim związku. Postaraj się nie reagować zbyt emocjonalnie na nieprzyjemne słowa, ale zastanów się, czy ta relacja ma przyszłość. Intuicja podpowie Ci, co powinnaś zrobić.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie wyklucza przyjemnych zmian w Twoim życiu osobistym. Niespodziewane wyznanie ukochanej osoby może zmotywować Cię do podjęcia decyzji, która wydawała się zbyt trudna. Również samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na nudę – nowa znajomość zacznie rozwijać się w ciekawym kierunku. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.