Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie osobiste: sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 16–22.11.2020

Redakcja VIVA! 16 listopada 2020 07:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 16–22.11.2020 nie przewiduje większych kłopotów osobistych w życiu większości znaków zodiaku. Jednak, jak ostrzegają Gwiazdy, pomimo spokojnej atmosfery najbliższych dni, nie uda się uniknąć drobnych konfliktów.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień ostrzega, że osoby spod znaku Barana nie powinny pozwolić, aby ktokolwiek wtrącał się w ich życie osobiste. Nie słuchaj cudzych porad i nie ulegaj prowokacjom, jeśli zależy Ci na obecnym związku. Jedynie intuicja powstrzyma Cię przed popełnieniem możliwego błędu.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Przed Tobą dość spokojny tydzień u boku ukochanej osoby. Romantyczna atmosfera poprawi Ci humor na dłuższy czas, a także zmotywuje do pewnych planów na przyszłość. Zanim zdecydujesz się na nowy etap związku, koniecznie porozmawiaj z drugą połówką. Pamiętaj, że kompromis pozwoli zażegnać każdy spór.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian dla tych Bliźniąt, które są w związkach, jednak nie wyklucza radosnych niespodzianek w życiu samotnych przedstawicielek znaku. Horoskop miłosny podpowiada, że nadchodzi czas pozytywnych zmian. Nie ukrywaj swoich uczuć, a wszystko ułoży się lepiej, niż sobie wyobrażasz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Miłosny horoskop na nadchodzący tydzień przepowiada spokojny i romantyczny czas. Czułe wyznania i romantyczne gesty w pozytywny sposób wpłyną na każdą relację, dlatego niektóre osoby spod znaku Raka zdecydują się na poważne zmiany w swoim życiu osobistym.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Prawdopodobnie nie będziesz narzekać na wydarzenia najbliższych dni, ale nadmierna stabilność może wyprowadzić Cię z równowagi. Nie poddawaj się jednak negatywnym emocjom, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni – w tym tygodniu ukochana osoba nie zrozumie, czego od niej oczekujesz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Gwiazdy przepowiadają udany tydzień wszystkim Pannom, zarówno tym w stałych związkach, jak i samotnym. Nadchodzący tydzień będzie sprzyjał wszelkim decyzjom, związanym z miłością. Nie ukrywaj swoich potrzeb i nie wstydź się rozmów o uczuciach, a zyskasz to, na czym tak bardzo Ci zależy.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Gwiazdy przewidują dość radosny tydzień dla wszystkich większości przedstawicielek znaku. Romantyczne spotkania z ukochaną osobą wzmocnią związek, a niespodziewane wyznanie skłoni do myśli o przyszłości. Zanim odpowiesz na postawione Ci pytania, zastanów się, czy jesteś pewna swojego wyboru.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Horoskop uczuciowy na najbliższy tydzień ostrzega, że nie powinnaś ulegać emocjom. Im bardziej będziesz nad sobą panować, tym lepiej ułoży się Twoja relacja miłosna. Powstrzymaj się także od wszelkich obietnic, jeśli nie jesteś pewna, czy uda Ci się dotrzymać danego słowa. Na wielkie czyny jeszcze przyjdzie czas.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie powinny wymuszać wielkich zmian w swoim życiu osobistym. Pomimo pozornie nudnego tygodnia, nie przyśpieszaj zdarzeń – nieprzemyślane działania mogą doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie, jeśli tylko o to poprosisz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

W tym tygodniu nie unikniesz nieporozumień i kłótni, a rozczarowujące zachowanie bliskiej osoby może doprowadzić do poważnego kryzysu w waszej relacji miłosnej. W przypadku wątpliwości pamiętaj, że szczera rozmowa o uczuciach pozwoli ustalić, czego możesz spodziewać się w najbliższej przyszłości.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Tygodniowy horoskop miłosny ostrzega, że nie będzie to łatwy tydzień pod względem miłosnym. Pomimo dość trudnej atmosfery najbliższych dni, nie zmieniaj na siłę swoich zasad. Bliska osoba zaakceptuje Twoje pragnienia, jeśli szczerze o nich opowiesz, a intuicja podpowie, w jakim kierunku powinnaś zmierzać.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Gwiazdy przepowiadają Rybom przyjemne niespodzianki – zarówno tym przedstawicielkom znaku, które są w związkach, jak i samotnym. Romantyczne spotkania, niespodziewane wyznania i szczere rozmowy o uczuciach zmienią życie miłosne wielu osób spod znaku Ryb. Nie przegap swojej szansy od losu. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.