Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Nie będzie to łatwy tydzień dla niektórych znaków zodiaków... Oto Twój horoskop miłosny

Przepowiednia na 14–20.09.2020

Redakcja VIVA! 13 września 2020 19:46
Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com

Horoskop miłosny tygodniowy na 14–20.09.2020 przepowiada znakom zodiaku dość emocjonalny czas pod względem miłości. Nieoczekiwane wyznania, niekontrolowane konflikty, intrygi i wybuchy zazdrości mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop miłosny na najbliższe dni ostrzega osoby spod znaku Barana, że powinny szczególnie uważać na swoje słowa i czyny. Nieprzemyślana krytyka może doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencji nie uda się uniknąć. Warto pamiętać, że bliska osoba nie będzie w tym tygodniu zbyt wyrozumiała.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy przewidują, że niektóre przedstawicielki znaku będą chciały dokonać zmian w swoim życiu osobistym. Zanim zdecydujesz się na pierwszy krok w kierunku czegoś nowego, zastanów się, czy nie działasz pod wpływem emocji. Horoskop ostrzega, że nie będziesz miała szansy na powrót do tego, co było.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą mogły liczyć na znaczące zmiany w życiu uczuciowym. W tym tygodniu możesz narzekać na poczucie nadmiernej stagnacji, jednak nie ryzykuj i nie wymuszaj niczego na siłę. Nieodpowiedzialne zachowanie może doprowadzić do przykrych konsekwencji.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień przepowiada osobom spod znaku Raka dość spokojny i radosny czas w życiu osobistym. Relacja miłosna zacznie układać się po Twojej myśli – wszelkie nieporozumienia znikną, a plany na wspólną przyszłość nabiorą barw. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na interesującą znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie nie unikniesz kłótni z bliską osobą, ale Gwiazdy zapewniają, że nawet najtrudniejszy spór pozwoli oczyścić atmosferę i zrozumieć, nad czym należy popracować. Pamiętaj, że kompromis to najlepszy sposób na udany związek, dlatego nie stawiaj na swoim, nawet jeśli bardzo Ci zależy.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny skoncentrują się w tym tygodniu na sprawach zawodowych, dlatego relacja miłosna nie będzie priorytetem. Pomimo to, Gwiazdy nie przewidują poważnych kłótni i sporów z drugą połówką. Postaraj się jednak zachować równowagę, aby nie zawieść osoby, na której Ci zależy.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Spokojna atmosfera nadchodzących dni skłoni Cię jednak do pewnych decyzji, które wpłyną na Twoją przyszłość. Kieruj się intuicją, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoimi przewidywaniami.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Niektóre osoby spod znaku Skorpiona zdecydują się na kolejny krok w rozwoju związku, a inne wybiorą wolność. Cokolwiek postanowisz, los będzie Ci sprzyjał, dlatego Gwiazdy podpowiadają, że to najlepszy czas na takie zmiany w życiu osobistym. Pamiętaj jednak, że nadmierne emocje mogą Cię zgubić.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą bardzo przyjemny i romantyczny tydzień. Ukochana osoba zaskoczy Cię nie tylko wyznaniem miłosnym, ale i swoim podejściem do rozwoju waszej relacji. Okaż swoje zaangażowanie w związek, a już wkrótce przekonasz się, że dokonałaś właściwego wyboru.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Pomimo dość spokojnej atmosfery nadchodzącego tygodnia, nie trać czujności, ponieważ bliska osoba może Cię rozczarować w najmniej oczekiwany sposób. Tylko Ty będziesz mogła podjąć decyzję, czy zasługuje na drugą szansę. Kieruj się tym, co dla Ciebie najlepsze, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Zanim zdecydujesz się na rozmowę o przyszłości obecnej relacji miłosnej, dokładnie się zastanów, czego tak naprawdę chcesz. Jeśli nie jesteś gotowa na kolejny krok w związku, nie oszukuj bliskiej osoby, ale przyznaj, że potrzebujesz czasu. Twoja szczerość doprowadzi do nieoczekiwanych, ale słusznych wniosków.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny na ten tydzień przewiduje zmiany w życiu osobistym niektórych osób spod znaku Ryb. Gwiazdy nie ujawniają jednak, czy będą to zmiany pozytywne, czy negatywne. Bez względu na wszystko, pamiętaj, że to Twoje potrzeby są najważniejsze – nie zgadzaj się na żadne ustępstwa, jeśli miałabyś działać wbrew sobie. 

Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.