Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie uczuciowe: oto Twój tygodniowy horoskop miłosny!

Przepowiednia na 13.07 – 19.07.2020

Redakcja VIVA! 13 lipca 2020 09:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź przepowiednię tygodniowego horoskopu miłosnego dla Twojego znaku zodiaku!

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na miłosne wydarzenia tego tygodnia. Prawdopodobnie otrzymasz wiadomość, na którą czekałaś od dawna. Romantyczny nastrój pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, dlatego nie będziesz skłonna do sporów i kłótni.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Pomimo pozornie spokojnego tygodnia, w Twoim życiu uczuciowym może się wiele wydarzyć. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na ostateczne rozstanie, inne – powalczą o związek. Bez względu na okoliczności, kieruj się intuicją i tym, co dla Ciebie najlepsze.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że nadchodzące dni mogą być dla Ciebie trudne. Nie unikniesz kłótni z ukochaną osobą, jednak pamiętaj, aby nie reagować zbyt emocjonalnie. Nieprzemyślane słowa mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Miłosny horoskop tygodniowy przewiduje dość szczęśliwy czas dla przedstawicielek znaku Raka. Gwiazdy nie wykluczają, że bliska osoba zaskoczy Cię romantyczną propozycją, której nie zdołasz odmówić. To doskonały moment na udoskonalenie Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia. W Twoim związku zapanuje harmonia i pełne porozumienie z drugą połówką. Jedynie samotne przedstawicielki znaku będą musiały uważać – nieszczere wyznanie kogoś bliskiego może Cię mocno zaboleć.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy przewidują, że w nadchodzącym tygodniu sprawy miłosne nie będą Twoim priorytetem. Prawdopodobnie skoncentrujesz się na swoim rozwoju zawodowym, jednak nie zapominaj o potrzebach bliskiej osoby. Kompromis to Twój klucz do porozumienia w związku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Jak przepowiada tygodniowy horoskop miłosny, nie unikniesz nieprzyjemnych emocji. Nieporozumienia, wywołane brakiem komunikacji w relacji, mogą być dla Ciebie bolesne. Pomimo negatywnej atmosfery, postaraj się nie prowokować kłótni z ukochaną osobą. Gwiazdy uspokajają, że wkrótce wszystko się ułoży.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Niektóre osoby spod znaku Skorpiona podejmą trudne decyzje. Horoskop nie wyklucza, że w Twoim życiu prywatnym zajdą ogromne zmiany, ale ostrzega, że nie warto działać pod wpływem emocji. Samotne Skorpiony nie będą narzekać na brak powodzenia.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu uczuciowym. Horoskop podpowiada również, że spokojna atmosfera nadchodzących dni sprzyjać będzie planom na przyszłość. Jednak zanim cokolwiek zdecydujesz, poradź się drugiej połówki.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca mogą liczyć na tydzień pełen romantycznych niespodzianek. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie – radosny nastrój Cię nie opuści, a wręcz zmotywuje do kolejnego kroku. Nie obawiaj się swoich uczuć, a wszystko się ułoży zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Miłosny horoskop tygodniowy ostrzega, że nie będzie to łatwy czas pod względem miłości. Prawdopodobnie będziesz musiała popracować nad odzyskaniem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, inaczej nie unikniesz nieporozumień. Bliska osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie, jeśli tylko poprosisz.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy nie przepowiadają znaczących wydarzeń miłosnych osobom spod znaku Ryb, ale nie wykluczają drobnych niespodzianek. Romantyczna atmosfera nadchodzących dni skłoni Cię do przemyśleń o przyszłości. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, uważnie posłuchaj swojej intuicji. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.