Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie uczuciowe: sprawdź horoskop miłosny na nadchodzący tydzień!

Przepowiednia na 12–18.10.2020

Redakcja VIVA! 12 października 2020 07:48
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 12–18.10.2020 przewiduje, że niektóre znaki zodiaku powinny przygotować się na niespodziewane znajomości. Gwiazdy nie ujawniają, czy rozwój tych relacji na pewno będzie możliwy, ale nie wykluczają radosnych emocji...

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Przed Tobą tydzień trudnych decyzji. Najbliższe dni pozwolą Ci zrozumieć, czego tak naprawdę oczekujesz, zarówno od związku, jak i ukochanej osoby. Szczera rozmowa pozwoli na ustalenie planu, który pozytywnie wpłynie na rozwój Twojego związku. Pomimo dość ponurego nastroju, nie kieruj się emocjami, ale intuicją.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Osoby spod znaku Byka będą w tym tygodniu wyjątkowo odważne, jeśli chodzi o relacje miłosne. Bez względu na to, czy już masz stałego partnera, czy wciąż poszukujesz drugiej połówki, Twoje niespodziewane wyznanie może wiele zmienić. Nie obawiaj się odrzucenia i uwierz w siebie, a wszystko ułoży się lepiej, niż myślisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Miłosny horoskop tygodniowy ostrzega, że nie będzie to łatwy czas dla zakochanych Bliźniąt. Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu będziesz musiała podjąć trudną decyzję, która wpłynie na Twoją obecną relację miłosną. Niektóre przedstawicielki znaku wybiorą wolność, a inne będą walczyć o uczucia...

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny tydzień. W Twojej relacji miłosnej nie zabraknie harmonii, a ukochana osoba zaskoczy Cię ciekawą wiadomością. Również samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na nudę – przypadkowa znajomość może przerodzić się w znacznie poważniejszą relację.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Pomimo drobnych kłopotów z komunikacją, nie będzie to zły tydzień dla osób spod znaku Lwa. Chwilowe nieporozumienia nie wpłyną na rozwój Twojej relacji miłosnej, jednak powinnaś panować nad emocjami, aby nie wywiązała się większa kłótnia. Zwracaj szczególną uwagę na to, co mówisz, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Początek tego tygodnia nie zaskoczy Cię niczym szczególnym, ale w weekend nie zabraknie niespodzianek. Bliska osoba zatroszczy się o Ciebie i Twoje samopoczucie, więc nie będziesz narzekać na gorszy nastrój. Niewykluczone jednak, że pod wpływem romantycznej atmosfery zdecydujesz się na nieprzemyślany krok...

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Tygodniowy horoskop miłosny przepowiada Wagom wspaniały tydzień! Ukochana osoba zadba nie tylko o Twoje samopoczucie, ale i o Twoją pewność siebie, dzięki czemu poczujesz się szczęśliwa. Jak podpowiadają Gwiazdy, najbliższe dni to doskonały moment na planowanie wspólnej przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

W nadchodzącym tygodniu nie powinnaś podejmować ważnych decyzji, dotyczących Twojego życia osobistego. Horoskop nie wyklucza, że nawet nieświadomie możesz popełnić błąd, którego konsekwencje będą dla Ciebie bardzo bolesne. Zapanuj nad emocjami, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują większych zmian w życiu tych przedstawicielek znaku, które od jakiegoś czasu pracują nad poprawą komunikacji z ukochaną osobą. Jeśli ten etap jest jeszcze przed Tobą, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość. Niewykluczone jednak, że podejmiesz niespodziewaną dla siebie decyzję.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny na nadchodzące dni ostrzega, że nie unikniesz kłopotów w związku. Niedokończone sprawy sprzed miesięcy, a nawet lat, będą źródłem wielu nieporozumień z bliską osobą. Postaraj się odnaleźć sposób na kompromis, jeśli zależy Ci na obecnej relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Niektóre osoby spod znaku Wodnika będą cieszyć się stabilną relacją miłosną, ale inne zapragną zdecydowanych zmian. Gwiazdy przewidują, że niektóre z nich będą wprowadzone jeszcze w tym tygodniu, jednak nalegają na ostrożności. Bliska osoba może wymagać więcej, niż jesteś w stanie zaoferować.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Bliska osoba zapewni Ci wsparcie, które przekroczy Twoje oczekiwania. Gwiazdy przewidują, że będziesz miała szansę na odwdzięczenie się już w najbliższej przyszłości... Samotne osoby spod znaku Ryb nie powinny ukrywać swoich uczuć. To doskonały moment na nowy związek. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.