Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Nadchodzi tydzień romantycznych wyznań... Sprawdź swój horoskop miłosny!

Przepowiednia na 11–17.01.2021

Redakcja VIVA! 11 stycznia 2021 07:49
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 11–17.01.2021 nie przepowiada wielkich zmian w życiu osobistym znaków zodiaku. Nadchodzące dni upłyną w spokojnej, romantycznej atmosferze. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie jest to dobry czas na decyzje o przyszłości.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny w tym tygodniu zwrócić większą uwagę na to, co mówią. Pamiętaj, że druga połówka poważnie potraktuje Twoje obietnice – nie unikniesz poważnego kryzysu w związku, jeśli nie będziesz mogła się z nich wywiązać. Nie kieruj się emocjami, ale rozsądkiem, a kłopoty miłosne znikną.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Przed Tobą dość przyjemne dni, pełne romantycznych chwil i niespodziewanych odkryć. Ukochana osoba zadba o Twoje samopoczucie, dlatego chwilowo zapomnisz o nieporozumieniach i kłótniach. Być może pod koniec tygodnia zrozumiesz, czego tak naprawdę oczekujesz od tej relacji. Intuicja Cię nie zawiedzie.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu osobistym. Jeśli jesteś w stałym związku, prawdopodobnie będziesz musiała zgodzić się na kompromis, zaproponowany przez bliską osobę. Jeśli wciąż poszukujesz miłości, nie śpiesz się – los szykuje przyjemną niespodziankę.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Nie będzie to łatwy tydzień dla niektórych Raków, ale Gwiazdy podpowiadają, że te przedstawicielki znaku znajdą dobry sposób na przywrócenie harmonii do relacji miłosnych. Podpowiedź horoskopu: popracuj nad emocjami i poproś o spokojną rozmowę, a wszystko ułoży się dokładnie tak, jak sobie zaplanowałaś.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Nadchodzące dni będą szczególne dla niektórych Lwic. Horoskop nie wyklucza, że właśnie w tym tygodniu zrozumiesz, w jakim kierunku rozwija się Twój związek. Jeśli uznasz, że coś idzie nie tak, zacznij działać. Im szybciej zajmiesz się swoją relacją miłosną, tym większa szansa na osiągnięcie tego, czego pragniesz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Panny powinny skoncentrować się na swoich uczuciach i oczekiwaniach. Nie zgadzaj się na rzeczy, których nie akceptujesz i nie wymagaj tego samego od ukochanej osoby. Gwiazdy przypominają, że emocjonalne kłótnie nie wpłyną dobrze na Twój związek. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Horoskop miłosny na najbliższe dni nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu osobistym. Nie wymuszaj jednak niczego na siłę, ale naciesz się spokojem, ponieważ już pod koniec tygodnia bliska osoba może zaskoczyć Cię swoim wyznaniem. Zanim odpowiesz, dokładnie przeanalizuj, czy tego właśnie chcesz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Skorpiony wykażą się w tym tygodniu wyjątkową pewnością siebie. Takie nastawienie sprzyjać będzie nie tylko ciekawym wyzwaniom w stałych związkach, ale i nowym znajomościom. Bez względu na Twój status, nie zmarnuj szansy od losu na poprawę życia osobistego – zyskasz więcej, niż się spodziewasz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny tydzień. Ukochana osoba zrobi wszystko, co w jej mocy, abyś była pewna, jak szczerym uczuciem Cię darzy. Romantyczne wyznania i czułe chwile we dwoje sprowokują Cię do pewnych decyzji. Zanim podzielisz się tym ze swoją połówką, zastanów się, czy na pewno jesteś gotowa.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny na najbliższe dni ostrzega, że nadmierna emocjonalność może wpędzić Cię w kłopoty. Z tego powodu powinnaś zwracać większą uwagę na to, co mówisz i robisz. Nieprzemyślana uwaga podczas sporu może skrzywdzić bliską Ci osobę, a odzyskanie jej zaufania nie będzie tak łatwe, jak myślisz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Jak przewidują Gwiazdy, sprawy osobiste nie będą Twoim priorytetem w tym tygodniu. Niewykluczone, że ukochana osoba będzie Ci miała za złe brak zaangażowania, jednak nie zmuszaj się do niczego, co nie jest Ci na rękę. Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie, a Twoja relacja miłosna zacznie rozwijać się razem z Tobą.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Ryby nie będą narzekać na swoje życie miłosne. Wszystko zacznie układać się zgodnie z Twoim planem, a druga połówka pozytywnie Cię zaskoczy swoim nastawieniem do rozwoju relacji. Gwiazdy podpowiadają, że to doskonały czas na rozmowę o nowym etapie związku. Singielki nie powinny ukrywać swoich uczuć. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.