Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy przygotowały kilka niespodzianek... Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Przepowiednia na 9–15.11.2020

Redakcja VIVA! 8 listopada 2020 17:48
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 9–15.11.2020 przewiduje, że niektóre znaki zodiaku odzyskają pewność siebie w wielu sprawach. Perspektywa rozwoju zawodowego zmotywuje do podjęcia pewnych decyzji, jednak Gwiazdy ostrzegają, że zbyt pochopne kroki mogą mieć odwrotny skutek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli skoncentrują się wyłącznie na własnych potrzebach. Nie powinnaś angażować się w rozwiązywanie cudzych problemów, dopóki nie zajmiesz się własnymi. Intuicja podpowie, które z nich wymagają Twojej natychmiastowej reakcji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Pomimo dość spokojnego początku tygodnia, niektóre sprawy mogą Cię niepokoić. Horoskop nie wyklucza kłopotów finansowych, jednak decyzja, podjęta w ostatniej chwili, uchroni Cię przed poważnym błędem. Zaufana osoba chętnie podzieli się z Tobą swoimi pomysłami na sukces, jeśli tylko o to poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny tydzień. Twoje sprawy, służbowe i prywatne, zaczną układać się w najlepszy możliwy sposób. Gwiazdy nie przewidują jednak żadnych zmian, co może negatywnie wpłynąć na Twój nastrój. Nie wymuszaj żadnych zdarzeń, a już wkrótce w Twoim życiu zacznie wiele się dziać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka powinny skoncentrować się na rozwoju osobistym. Nie zmarnujesz szansy na wzrost kariery, jeśli nie odrzucisz projektu, który wydaje Ci się niepewny. Uwierz w siebie i swoje możliwości, a zrozumiesz, jak wiele jeszcze przed Tobą. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie odniesiesz zwycięstwo w walce z dość irytującym problemem, który powstrzymywał Cię przed podjęciem pewnych decyzji. Jak tylko pozbędziesz się tego kłopotu, odzyskasz energię do dalszego działania. Gwiazdy podpowiadają, że to doskonały czas na realizację nawet najbardziej szalonych pomysłów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Pomimo pozornie spokojnej atmosfery najbliższych dni, nie zapominaj, jak wielką moc ma Twoja intuicja. Nie zgadzaj się na rzeczy, które nie wzbudzają Twojego zaufania – nawet drobny błąd może doprowadzić do poważnych kłopotów, szczególnie finansowych. Zwróć także większą uwagę na swoje zdrowie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość trudny i pracowity tydzień, jednak nie będziesz narzekać na wydarzenia tych dni. Nieoczekiwana propozycja współpracy zainspiruje Cię do przemyśleń o przyszłości, a być może również do zmian zawodowych. Zanim podejmiesz taką decyzję, poproś o poradę osobę, której ufasz najbardziej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Doskonały humor Cię nie opuści, a pozytywne nastawienie udzieli się najbliższym. Ze względu na tak spokojną atmosferę, postaraj się popracować nad lepszą komunikacją z otoczeniem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca będą w tym tygodniu nieco nerwowe – nie bez powodu. Gwiazdy ostrzegają, że błędy z przeszłości mogą powrócić do Twojego życia, i nie będziesz mogła nad tym zapanować. Pamiętaj jednak, że nawet trudne doświadczenia przybliżą Cię do osiągnięcia upragnionego celu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Nadchodzące dni upłyną w przyjemnej dla Ciebie atmosferze, jeśli nie będziesz zmuszać się do rzeczy, na które naprawdę nie masz ochoty. Nie pozwól, aby ktokolwiek wywierał na Tobie presję i nie zmieniaj planów bez względu na okoliczności. Powstrzymaj się również od nieprzemyślanych wydatków.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Prawdopodobnie uda Ci się odnieść sukces w dziedzinie, która jest dla Ciebie wyjątkowo istotna. Pamiętaj jednak, aby nie spoczywać na laurach – nowe możliwości zwiększą Twoje szanse na zrealizowanie marzeń, które wydawały Ci się nierealne. Również w sprawach miłosnych nie będziesz narzekać na rozwój sytuacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny skoncentrować się na swoich potrzebach. Zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz do spełnienia pragnień, a potem zacznij działać zgodnie z planem. Los będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu, szczególnie w sprawach związanych z finansami. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.