Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak minie nadchodzący tydzień? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 7–13.12.2020

Redakcja VIVA! 6 grudnia 2020 18:52
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 7–13.12.2020 przepowiada znakom zodiaku dość spokojny tydzień. Jak podpowiadają Gwiazdy, nadchodzące dni sprzyjać będą wszelkim decyzjom, związanym ze zmianami w życiu zawodowym. Także sprawy finansowe będą układać się lepiej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na swoich planach zawodowych, co może pozytywnie wpłynąć na rozwój Twojej kariery. Pomimo wielu nowych obowiązków, nie powinnaś zapominać o sprawach osobistych. Nie zaniedbuj potrzeb bliskiej osoby, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość napięty tydzień. Niewykluczone, że będziesz musiała powalczyć o utrzymanie nienagannej reputacji, ale z powodzeniem unikniesz nieprzyjemnych sytuacji, jeśli wykorzystasz doświadczenia z przeszłości. Nie pozwól, aby emocje przejęły nad Tobą kontrolę, a wszystko ułoży się po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt czeka spokojny i radosny czas. Gwiazdy nie przewidują żadnych kłopotów w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. To doskonały moment na podjęcie decyzji, które wcześniej wydawały Ci się zbyt odważne. Zatroszcz się o swoje szczęście, ponieważ los będzie Ci sprzyjał.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Pomimo dość trudnych chwil na początku tygodnia, nie powinnaś rezygnować z wymarzonego celu. Im bardziej zaangażujesz się we własną wygraną, tym szybciej osiągniesz sukces. Pamiętaj jednak, aby nie ujawniać swoich planów osobom, którym nie ufasz. Ktoś może wykorzystać Twoje dobre zamiary.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

O ile sprawy służbowe nie będą układać się dokładnie tak, jakbyś tego chciała, o tyle w miłości czeka Cię wiele przyjemnych niespodzianek. Horoskop przepowiada, że niektóre przedstawicielki znaku właśnie teraz podejmą decyzję o kolejnym, bardzo istotnym etapie związku. Intuicja na pewno Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie powinny kierować się emocjami, jeśli nie chcą sprowadzić na siebie kłopotów. Pomimo dość napiętej atmosfery nadchodzącego tygodnia, będziesz miała szansę na spory sukces – nie rezygnuj ze swoich pomysłów. Również w sprawach miłosnych nie będziesz miała powodów do zmartwień.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Ze względu na niespodziewane zawirowania w sprawach rodzinnych i osobistych, rozwój kariery chwilowo nie będzie Twoim priorytetem. Pamiętaj jednak, że powinnaś znaleźć czas na wywiązanie się z zaległych obietnic, inaczej nie będziesz miała szansy na sukces w przyszłości. Powstrzymaj się od zmian, których nie jesteś pewna.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli powstrzymają się od zbyt emocjonalnych rozmów. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na decyzje, które w jakikolwiek sposób mogłyby wpłynąć na Twoją przyszłość. Postawa bliskiej osoby może Cię rozczarować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą dość spokojny i radosny tydzień. Horoskop przewiduje, że niektóre przedstawicielki znaku odniosą sukces zawodowy, a inne – finansowy. Nadchodzące dni pozytywnie Cię zaskoczą, jak i działania najbliższych Ci osób. Romantyczna niespodzianka może zmotywować Cię do pewnych decyzji osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Jak przepowiada horoskop, w tym tygodniu będziesz miała sporą szansę na duży zysk finansowy. Jeśli wykażesz się rozsądkiem i skorzystasz z doświadczenia sprzed lat, na pewno nie popełnisz błędu. Sukces zmotywuje Cię do dalszego działania w wybranym kierunku, a los będzie Ci w tym sprzyjał.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy ostrzegają, że nadchodzący tydzień nie będzie łatwy dla tych przedstawicielek znaku, które wciąż nie mogą zdecydować, jak ma wyglądać ich przyszłość. Niewykluczone, że będziesz musiała zmienić plany, jednak zmiany wyjdą Ci na dobre. Pomimo niepewności, nie rezygnuj z celu, który zamierzasz osiągnąć.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny skoncentrować się na sprawach zawodowych. Im szybciej wywiążesz się z zaległości, tym szybciej przejdziesz do nowego projektu. Gwiazdy podpowiadają jednak, że w tym tygodniu powinnaś zapomnieć o postawie liderki na rzecz pracy zespołowej. Także w miłości warto działać w dwie osoby. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.