Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co nowego wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Przepowiednia na 6–12.07.2020

Redakcja VIVA! 5 lipca 2020 16:39
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy 2020 na 06–12.07 przepowiada znakom zodiaku pracowite, ale satysfakcjonujące dni. Warto poświęcić czas na wywiązanie się z zaległych obowiązków, a niektóre problemy znikną. Gwiazdy nie przewidują większych kłopotów miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

W nadchodzącym tygodniu osoby spod znaku Barana powinny skoncentrować się na swoim samopoczuciu i rzeczach, które sprawiają im radość. Im lepiej zadbasz o siebie, tym szybciej odzyskasz motywację do działania, a nowe wyzwanie może przybliżyć Cię do upragnionego sukcesu zawodowego. W miłości w tym tygodniu bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość trudny tydzień. Prawdopodobnie będziesz musiała wywiązać się z danych wcześniej obietnic, co nie będzie tak łatwe, jak Ci się wydaje. Nadchodzące dni nie będą sprzyjać żadnym decyzjom, dlatego skoncentruj się wyłącznie na zaległościach. W Twoim życiu uczuciowym nie zabraknie niespodzianek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop tygodniowy nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych, wszystko zacznie się układać. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie powinnaś wymuszać niektórych wydarzeń, jeśli nie chcesz sobie zaszkodzić. Wykaż się cierpliwością i rozwagą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą dość udany tydzień, szczególnie pod względem finansowym – niewykluczone, że inwestycja sprzed lat zacznie przynosić zysk. Z tego powodu nie będziesz narzekać na swój nastrój, a pozytywne nastawienie wpłynie na komunikację z najbliższymi. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć niespodziewanym wyznaniem. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa powinny w tym tygodniu zadbać o swoje samopoczucie. Ze względu na brak energii, nie jest to najlepszy czas na nowe projekty. W najbliższych dniach skoncentruj się na sobie i swoim rozwoju, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Horoskop nie wyklucza, że odkryjesz dla siebie coś nowego...

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy przepowiadają osobom pod znaku Panny dość spokojny i udany tydzień. Nadszedł czas na pozytywne zmiany w Twoim życiu, dlatego nie obawiaj się nowych wyzwań. Decyzje, które podejmiesz w najbliższych dniach, okażą się trafne, jeśli zaufasz swojej intuicji. Także w miłości wszystko zacznie się układać po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Prawdopodobnie nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Los będzie Ci sprzyjał w wielu sprawach, dlatego żadne kłopoty nie będą Cię martwić. To doskonały czas na ustalenie nowego celu do osiągnięcia. Samotne osoby spod znaku Wagi mogą poznać kogoś, kto będzie miał wielki wpływ na ich przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Przed Tobą pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Horoskop podpowiada, że osiągniesz swoje cele, jeśli nie pozwolisz, aby ktokolwiek ingerował w Twój plan działania. Skoncentruj się na najważniejszych zadaniach, a reszta ułoży się sama. W Twojej relacji miłosnej nie zabraknie nieporozumień, ale nie prowokuj kłótni z ukochaną osobą. Nieprzemyślane oskarżenia mogą mieć nieprzyjemne konsekwencje.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop tygodniowy przewiduje, że w najbliższych dniach nie unikniesz negatywnych emocji, dlatego powinnaś zwrócić szczególną uwagę na to, co mówisz i robisz. Nie wdawaj się w żadne spory z otoczeniem, aby nie pogorszyć swojej sytuacji. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie w najtrudniejszych momentach, dlatego już pod koniec tygodnia poczujesz się znacznie lepiej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie mogą liczyć na znaczące zmiany w nadchodzącym tygodniu. Spokojna atmosfera skłoni Cię jednak do przemyśleń, dzięki którym wyznaczysz sobie zupełnie nowy cel. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny obawiać się swoich uczuć – szczere wyznanie miłosne może być początkiem wyjątkowej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Wodnika dość spokojny i udany tydzień. Horoskop nie wyklucza, że otrzymasz interesującą ofertę współpracy, jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zastanów się, czy jesteś gotowa na takie zmiany. Intuicja Cię nie zawiedzie, również w sprawach, związanych z życiem uczuciowym.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Prawdopodobnie skoncentrujesz się na obowiązkach rodzinnych i domowych, przez co możesz nieco zaniedbać rozwój swojej kariery. Gwiazdy podpowiadają jednak, że komunikacja z najbliższymi wymaga Twojego zaangażowania, dlatego nie zmieniaj wcześniej ustalonych planów. Pod koniec tygodnia otrzymasz ciekawą wiadomość, która wpłynie na resztę tego roku. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.