Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak minie Twój tydzień: sprawdź swój horoskop na nadchodzące dni

Przepowiednia na 05–11.10.2020

Redakcja VIVA! 4 października 2020 14:51
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 05–11.10.2020 namawia znaki zodiaku do odważnych decyzji. Niespodziewany sukces zmotywuje do dalszego działania, a stabilny zysk finansowy sprzyjać będzie nowym możliwościom rozwoju. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana mogą liczyć na dość spokojny i bezproblemowy tydzień. Prawdopodobnie otrzymasz ciekawą propozycję zawodową, jednak Gwiazdy nie polecają nagłych zmian w tym kierunku – na rozwój kariery jeszcze przyjdzie czas. Nie ulegaj namowom otoczenia na niepewne transakcje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na najbliższe dni przewiduje, że w tym tygodniu będziesz musiała wykazać się maksymalną wytrwałością, aby osiągnąć założone cele. Nie zbaczaj ze swojej ścieżki i nie idź na łatwiznę, a zdobędziesz to, na czym Ci zależy szybciej, niż myślisz. Bliska osoba okaże Ci wsparcie, jeśli tylko o to poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia. Przed Tobą dość spokojne dni, pełne rodzinnego ciepła i niespodziewanie przyjemnych obowiązków. Skoncentruj się na komunikacji z najbliższymi, a wszystkie spory i konflikty pozostaną jedynie bolesnym wspomnieniem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Prawdopodobnie będziesz musiała wywiązać się z zaległych obowiązków, które wcześniej sprawiały Ci trudność. Skorzystaj z doświadczenia współpracowników, a pozbędziesz się tego kłopotu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Bez względu na okoliczności, powstrzymaj się od krytyki osób, z którymi będziesz się widziała. Nieprzemyślana uwaga może Cię sporo kosztować, a odzyskanie reputacji nie będzie łatwe. Pod koniec tygodnia odzyskasz równowagę emocjonalną, co pozytywnie wpłynie na Twoją relację z bliską osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś w tym tygodniu podejmować żadnych decyzji, związanych z Twoją przyszłością.  Zbyt wygórowane oczekiwanie mogą doprowadzić do poważnych problemów, które znacznie opóźnią realizację Twojego celu. Skoncentruj się na tym, co dostępne tu i teraz, a nie pożałujesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny zwrócić szczególną uwagę na samopoczucie. Zadbaj o swoje zdrowie, jeśli nie chcesz zmagać się z dolegliwościami, które uniemożliwią Ci wiele rzeczy. Zaufany przyjaciel może poprosić Cię o nietypową przysługę. Nie zgadzaj się, jeśli Twoja intuicja przepowiada kłopoty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop ostrzega, że nadchodzący tydzień nie będzie dla Ciebie łatwy. Nie unikniesz przykrych konsekwencji swoich słów, dlatego bądź szczególnie ostrożna podczas komunikacji z otoczeniem. Jedynie konstruktywna krytyka może Cię wybronić, jednak zanim się wypowiesz, zastanów się, czy w ogóle warto.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca będą w tym tygodniu wyjątkowo nieustępliwe i nastawione na sukces. Taka postawa przybliży Cię do osiągnięcia upragnionego celu, dlatego skorzystaj z tej szansy od losu i zacznij działać. Sprawy zawodowe będą dla Ciebie zbyt istotne, co może doprowadzić do kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą spokojny i poukładany tydzień. Gwiazdy podpowiadają, że to doskonały moment na naukę nowych rzeczy, na które wcześniej brakowało Ci czasu. Im bardziej przyłożysz się do swojej edukacji, tym większa będzie Twoja szansa na upragniony awans. Jedynie w miłości czeka Cię rozczarowanie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą trudny, ale satysfakcjonujący czas. Pomimo pewnych kłopotów w miejscu pracy, nie rezygnuj z ustalonego planu, a pod koniec tygodnia zauważysz, jak wiele osiągnęłaś. Niektóre przedstawicielki znaku zapragną zmian, które z powodzeniem wprowadzą w życie w najbliższej przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop tygodniowy ostrzega, że osoby spod znaku Ryb powinny uważać na wahania nastroju. Twoje nastawienie będzie miało bezpośredni wpływ na to, co dzieje się w Twoim życiu – nie tylko zawodowym, ale i uczuciowym. Nie uzależniaj się od własnych negatywnych opinii, a wszystko się ułoży. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.