Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie w tym tygodniu: sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku

Przepowiednia na 4–10.01.2021

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2021 18:53
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 4–10.01.2021 przepowiada spokojny, ale jednocześnie pracowity czas. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre znaki zodiaku zapragną zmian zawodowych, które z powodzeniem wprowadzą w życie. Inne skoncentrują się na sprawach osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

W nadchodzącym tygodniu powinnaś poświęcić jak najwięcej uwagi sobie i swojemu samopoczuciu. Im lepiej o siebie zadbasz, tym więcej energii zyskasz, co pozytywnie wpłynie na Twoją pracę. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego horoskop przewiduje sukces finansowy. Sprawy miłosne również ułożą się pomyślnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny tydzień. Nadchodzące dni nie będą sprzyjać wielkim czynom, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele – skoncentruj się na tym, co już osiągnęłaś, a ambitne marzenia pozostaw na inny czas. Niektóre przedstawicielki znaku będą miały szansę na udaną inwestycję finansową. Zaufaj intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Prawdopodobnie skoncentrujesz się na zaległych obowiązkach, a im szybciej się ich pozbędziesz, tym lepiej się poczujesz. W sprawach rodzinnych niezbędny będzie kompromis – nie prowokuj sporów i kłótni.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie będą się rozpraszać. Powinnaś być bardzo czujna, szczególnie w sprawach, związanych z finansami – pamiętaj, że nawet niewielki błąd może pozbawić Cię oszczędności. Nie działaj zbyt pochopnie, a wszystko ułoży się zgodnie z planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą bardzo spokojny, a nawet nieco leniwy tydzień. Nie wymuszaj jednak niczego na siłę, ale naciesz się chwilą odpoczynku – los szykuje Ci kilka niespodzianek w najbliższym czasie. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość, a zajęte Lwice zastanowią się nad nowym etapem relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na najbliższe dni przepowiadają Pannom dość trudny tydzień. Nie pozbędziesz się wrażenia, że wszystko jest na Twojej głowie, dlatego szybko stracisz energię. Postaraj się zaufać osobom, z którymi pracujesz – im więcej obowiązków im przekażesz, tym lżej się poczujesz. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na rozwoju osobistym. Nadchodzące dni sprzyjać będą tym Wagom, które zdecydują się na naukę nowych rzeczy lub doskonalenie tych umiejętności, które już nabyły. Los będzie Ci sprzyjał także w sprawach finansowych, dlatego zastanów się nad inwestycją.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie powinny tracić czujności. Gwiazdy nie wykluczają trudności zawodowych, za które będziesz musiała ponieść odpowiedzialność. Pomimo napiętej atmosfery tygodnia, nie poddawaj się negatywnym emocjom i nie przenoś złego humoru na najbliższych. Twoje kłopoty wkrótce znikną.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na najbliższe dni, jeśli nie zmienisz ustalonych planów. Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje postanowienia – horoskop zapewnia, że zmiany, na jakie się zdecydowałaś, pozytywnie wpłyną na Twoją przyszłość. W przypadku wątpliwości, zaufaj swojej intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość trudny i niespokojny tydzień. Niespodziewane kłopoty zawodowe zmotywują Cię jednak do nowych wyzwań, dlatego nie obawiaj się ewentualnych przeszkód. Niektóre przedstawicielki znaku będą musiały podjąć decyzje, związane z przyszłością – Gwiazdy przewidują przeprowadzkę lub daleką podróż.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika skoncentrują się wyłącznie na swojej karierze. Nie podejmuj żadnych decyzji pod wpływem emocji – im więcej czasu poświęcisz na przemyślenia zawodowe, tym szybciej zrozumiesz, w jakim kierunku tak naprawdę powinnaś się rozwijać. Bliska osoba chętnie udzieli Ci porady, jeśli poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny czas. Nadchodzący tydzień upłynie w pozytywnej atmosferze, co wpłynie na Twój nastrój i komunikację z otoczeniem. Postaraj się zachować takie nastawienie przez dłuższy czas, a wszystkie Twoje sprawy zawodowe i miłosne zaczną układać się tak dobrze, jak nigdy dotąd. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!