Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie w tym tygodniu: sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku

Przepowiednia na 4–10.01.2021

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2021 18:53
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 4–10.01.2021 przepowiada spokojny, ale jednocześnie pracowity czas. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre znaki zodiaku zapragną zmian zawodowych, które z powodzeniem wprowadzą w życie. Inne skoncentrują się na sprawach osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

W nadchodzącym tygodniu powinnaś poświęcić jak najwięcej uwagi sobie i swojemu samopoczuciu. Im lepiej o siebie zadbasz, tym więcej energii zyskasz, co pozytywnie wpłynie na Twoją pracę. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego horoskop przewiduje sukces finansowy. Sprawy miłosne również ułożą się pomyślnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny tydzień. Nadchodzące dni nie będą sprzyjać wielkim czynom, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele – skoncentruj się na tym, co już osiągnęłaś, a ambitne marzenia pozostaw na inny czas. Niektóre przedstawicielki znaku będą miały szansę na udaną inwestycję finansową. Zaufaj intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Prawdopodobnie skoncentrujesz się na zaległych obowiązkach, a im szybciej się ich pozbędziesz, tym lepiej się poczujesz. W sprawach rodzinnych niezbędny będzie kompromis – nie prowokuj sporów i kłótni.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie będą się rozpraszać. Powinnaś być bardzo czujna, szczególnie w sprawach, związanych z finansami – pamiętaj, że nawet niewielki błąd może pozbawić Cię oszczędności. Nie działaj zbyt pochopnie, a wszystko ułoży się zgodnie z planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą bardzo spokojny, a nawet nieco leniwy tydzień. Nie wymuszaj jednak niczego na siłę, ale naciesz się chwilą odpoczynku – los szykuje Ci kilka niespodzianek w najbliższym czasie. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość, a zajęte Lwice zastanowią się nad nowym etapem relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na najbliższe dni przepowiadają Pannom dość trudny tydzień. Nie pozbędziesz się wrażenia, że wszystko jest na Twojej głowie, dlatego szybko stracisz energię. Postaraj się zaufać osobom, z którymi pracujesz – im więcej obowiązków im przekażesz, tym lżej się poczujesz. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na rozwoju osobistym. Nadchodzące dni sprzyjać będą tym Wagom, które zdecydują się na naukę nowych rzeczy lub doskonalenie tych umiejętności, które już nabyły. Los będzie Ci sprzyjał także w sprawach finansowych, dlatego zastanów się nad inwestycją.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie powinny tracić czujności. Gwiazdy nie wykluczają trudności zawodowych, za które będziesz musiała ponieść odpowiedzialność. Pomimo napiętej atmosfery tygodnia, nie poddawaj się negatywnym emocjom i nie przenoś złego humoru na najbliższych. Twoje kłopoty wkrótce znikną.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na najbliższe dni, jeśli nie zmienisz ustalonych planów. Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje postanowienia – horoskop zapewnia, że zmiany, na jakie się zdecydowałaś, pozytywnie wpłyną na Twoją przyszłość. W przypadku wątpliwości, zaufaj swojej intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość trudny i niespokojny tydzień. Niespodziewane kłopoty zawodowe zmotywują Cię jednak do nowych wyzwań, dlatego nie obawiaj się ewentualnych przeszkód. Niektóre przedstawicielki znaku będą musiały podjąć decyzje, związane z przyszłością – Gwiazdy przewidują przeprowadzkę lub daleką podróż.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika skoncentrują się wyłącznie na swojej karierze. Nie podejmuj żadnych decyzji pod wpływem emocji – im więcej czasu poświęcisz na przemyślenia zawodowe, tym szybciej zrozumiesz, w jakim kierunku tak naprawdę powinnaś się rozwijać. Bliska osoba chętnie udzieli Ci porady, jeśli poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny czas. Nadchodzący tydzień upłynie w pozytywnej atmosferze, co wpłynie na Twój nastrój i komunikację z otoczeniem. Postaraj się zachować takie nastawienie przez dłuższy czas, a wszystkie Twoje sprawy zawodowe i miłosne zaczną układać się tak dobrze, jak nigdy dotąd. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.