Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju powitasz grudzień? Sprawdź swój horoskop na pierwszy tydzień nowego miesiąca

Przepowiednia na 30.11–06.12.2020

Redakcja VIVA! 29 listopada 2020 15:56
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 30.11–06.12 nie przepowiada większych kłopotów zawodowych, finansowych lub osobistych. Nadchodzące dni upłyną w dość przyjemnej atmosferze, jeśli znaki zodiaku skoncentrują się na pozytywnych emocjach.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Przed Tobą dość udany tydzień, pod każdym względem. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz propozycję ciekawej współpracy, która wpłynie na rozwój Twojej kariery. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, czy chcesz wypróbować coś nowego, koniecznie porozmawiaj z kimś, komu ufasz. Porada tej osoby pozbawi Cię wątpliwości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli nie będą kierować się emocjami. Bez względu na okoliczności, postaraj się zachować wewnętrzną równowagę, a nie doprowadzisz do sytuacji, której konsekwencje mogą być dla Ciebie nieprzyjemne. Także sprawy miłosne wymagać będą Twojej cierpliwości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na najbliższy tydzień przepowiada dość spokojny czas. Prawdopodobnie będziesz miała okazję na dokończenie zaległych spraw zawodowych, które powstrzymują Cię przed kolejnym krokiem naprzód. Im szybciej się ich pozbędziesz, tym lepiej potoczy się Twoja kariera. Los będzie Ci sprzyjał.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. To doskonały czas na realizację pomysłów, które wcześniej wydawały Ci się zbyt odważne. Horoskop przewiduje także, że niektóre osoby spod znaku Raka podejmą decyzje osobiste, które z pewnością wpłyną na ich przyszłość. W tym przypadku warto zaufać intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Pomimo dość spokojnej atmosfery nadchodzących dni, zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz i robisz. Zbyt emocjonalne podejście może wpędzić Cię w kłopoty, których konsekwencje nie będą przyjemne. Zachowaj rozwagę we wszystkim, co Cię czeka, a los podpowie, w jakim kierunku powinnaś zmierzać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie powinny rezygnować ze swoich planów. Nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje pomysły, jeśli nie chcesz stracić szansy na sukces. Poświęć więcej czasu na samorozwój, a osiągniesz zamierzony cel szybciej, niż się spodziewasz. Także w miłości nie warto przyspieszać zdarzeń.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop na nadchodzące dni podpowiada, że w tym tygodniu będziesz mogła osiągnąć wszystko, czego pragniesz, jeśli tylko umiejętnie wykorzystasz najlepsze cechy swojego charakteru. Wykaż się  cierpliwością i odpowiedzialnością – Twoje starania nie pójdą na marne. W miłości chwilowo bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy tydzień. Zaległe obowiązki mogą Cię przytłoczyć, dlatego postaraj się odnaleźć rozwiązanie, które pozwoli Ci na realizację najważniejszych zadań. Jak tylko się z nimi uporasz, ruszysz dalej. Los będzie sprzyjał tym Skorpionom, które nie poddadzą się w walce o swój sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się na swoim życiu osobistym, co może wpłynąć na Twoją karierę. Nie zmieniaj jednak postanowień – jeśli zależy Ci na harmonii w Twojej relacji miłosnej, to odpowiedni moment na szczere rozmowy i plany na przyszłość. Gwiazdy podpowiadają, że wszystko ułoży się pomyślnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Horoskop tygodniowy nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Koziorożca, ale ostrzega przed negatywnymi emocjami. Zachowaj równowagę wewnętrzną, jeśli zależy Ci na sukcesie. Nadchodzące dni udowodnią, jak wiele potrafisz, a także pozwolą zrozumieć, w jakim kierunku powinnaś się rozwijać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

W tym tygodniu skoncentrujesz się na swojej karierze zawodowej, przez co kłopoty w życiu osobistym znajdą się na drugim planie. Taki podział może doprowadzić do poważnej kłótni z bliską osobą, jednak nie daj się ponieść emocjom. Pamiętaj, że nieprzemyślane oskarżenia tylko pogłębią problem, którego musisz się pozbyć.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy ostrzegają, że w tym tygodniu nie powinnaś podejmować żadnych decyzji, związanych z Twoim życiem zawodowym. Zbyt pochopna zgoda na nowe warunki może Cię rozczarować, jeśli otrzymasz znacznie ciekawszą ofertę współpracy w przyszłości. W tym przypadku emocje nie będą dobrym doradcą. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.