Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tydzień pełen niespodzianek czy kłopotów? Oto Twój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 3–9.08.2020

Redakcja VIVA! 2 sierpnia 2020 16:48
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy ostrzegają przed konfliktami, które mogą wybuchnąć spontanicznie. Aby nie tracić czasu na bezsensowne spory, znaki zodiaku powinny wykazać się rozwagą podczas komunikacji z innymi. Horoskop tygodniowy na 03–09.08.2020 nie przewiduje znaczących kłopotów miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Przed Tobą dość pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Horoskop tygodniowy nie wyklucza, że będziesz musiała zmierzyć się z niespodziewanymi kłopotami – jeśli odpowiednio wykorzystasz swoje umiejętności, szybko o nich zapomnisz. Niektóre osoby spod znaku Barana mogą liczyć na przyjemną niespodziankę finansową.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że ten tydzień nie będzie łatwy dla większości Byków. Prawdopodobnie będziesz musiała popracować nad sobą i swoim podejściem do nowych wyzwań. Nie rezygnuj z okazji zbyt pochopnie, jeśli nie chcesz stracić szansy na szybki rozwój. W miłości bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop tygodniowy namawiaj wszystkie osoby spod znaku Bliźniąt do odważnych działań i śmiałych decyzji. Gwiazdy podpowiadają, że nadszedł odpowiedni czas na zmiany, nad którymi myślisz od dawna. W najbliższych dniach los będzie Ci sprzyjał, niezależnie od tego, co postanowisz lub zrealizujesz. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka powinny skoncentrować się na zaległych projektach. Nie rezygnuj z pracy zespołowej, jeśli zależy Ci na szybkim i skutecznym rozwiązaniu. Nie ryzykuj, jeśli nie jesteś pewna swoich możliwości – w przypadku błędu, możesz stracić zbyt wiele. W Twojej relacji miłosnej zapanuje harmonia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop na nadchodzący tydzień sugeruje, że powinnaś popracować nad komunikacją z otoczeniem. Jeśli umiejętnie wykorzystasz doświadczenia z przeszłości, nie będziesz musiała zmagać się z nowymi kłopotami. Ta porada dotyczy również Twoich spraw zawodowych. Nie jest to odpowiedni czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny otrzymają ciekawą propozycję zawodową. Jeśli uczciwie ocenisz swoje kwalifikacje, będziesz miała szansę na udaną, długoterminową współpracę. W przypadku wątpliwości, zwróć się po poradę do osób, którym ufasz – najbliżsi Cię nie zawiodą. W miłości w tym tygodniu bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość napięty i pracowity tydzień. Pomimo trudności, nie powinnaś rezygnować z ustalonego planu działania – uwierz w siebie i swoje możliwości, a wszystko zacznie się układać. Osoby spod znaku Wagi nie będą narzekać na nudę w miłości, jednak horoskop ostrzega, że pochopne decyzje mogą zrujnować każdy związek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na najbliższe dni podpowiada, że to doskonały moment na naprawę relacji rodzinnych. Popracuj nad komunikacją z najbliższymi, a zyskasz wsparcie, na jakie liczysz od dawna. Twój tydzień będzie dość przyjemny, ale sprawy finansowe nie będą układać się po Twojej myśli. Powstrzymaj się od niepewnych inwestycji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Niektóre osoby spod znaku Strzelca osiągną w tym tygodniu sukces zawodowy. Horoskop nie wyklucza, że otrzymasz godną nagrodę za swój wysiłek i poświęcony czas, ale nie rezygnuj z dalszych marzeń. Im bardziej będziesz pewna swoich projektów, tym szybciej je zrealizujesz. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przepowiadają znaczących zmian w życiu osób spod znaku Koziorożca. Nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli zachowasz spokój i nie dasz się sprowokować do nieprzemyślanych decyzji, których później możesz żałować. Również w miłości najistotniejsza będzie rozwaga.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Horoskop tygodniowy podpowiada, że nie powinnaś tracić swojej energii na rzeczy, co do których nie jesteś przekonana. Mając to na uwadze, skoncentruj się na swoim rozwoju, zarówno zawodowym, jak i osobistym, a już wkrótce zauważysz satysfakcjonujący rezultat. Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Niektóre osoby spod znaku Ryb czeka dość intensywny i napięty tydzień. Prawdopodobnie będziesz musiała zmierzyć się z kryzysem finansowym, ale przemyślane działania szybko pozbawią Cię tego nieprzyjemnego kłopotu. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe i miłosne, Gwiazdy nie przewidują większych zmian. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.