Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na nadchodzący tydzień!

Przepowiednia na 29.06 - 05.07.2020

Redakcja VIVA! 28 czerwca 2020 16:45
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 29.06-05.07.2020 nie przewiduje większych kłopotów w życiu znaków zodiaku, ale nie wyklucza drobnych zawirowań, które mogą wpłynąć na podjęcie ostatecznych decyzji, zarówno w sprawach związanych z karierą, jak i z miłością. Gwiazdy podpowiadają, że w nadchodzących dniach warto zaufać intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY BARAN

Gwiazdy przepowiadają większości osób spod znaku Barana udany tydzień, szczególnie pod względem pracy nad sobą. Im bardziej zaangażujesz się w rozwój osobisty i zawodowy, tym szybciej osiągniesz wymarzony cel. Nowe projekty mogą przynieść dodatkowy zysk, dlatego nie trać motywacji do działania. Horoskop nie przepowiada znaczących zmian w Twojej relacji miłosnej, ale nie wyklucza, że bliska osoba zaskoczy Cię miłą niespodzianką.

HOROSKOP TYGODNIOWY BYK

Pomimo dość trudnego i pracowitego tygodnia, osoby spod znaku Byka nie powinny tracić dobrego humoru. Wszelkie trudności wyjdą Ci na dobre, jeśli potraktujesz je jako kolejne doświadczenie, które przyda się w przyszłości. Powstrzymaj się jednak od podejmowania poważnych decyzji, ze względu na ryzyko popełnienia błędów w nadchodzących dniach. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na szczerą rozmowę o uczuciach.

HOROSKOP TYGODNIOWY BLIŹNIĘTA

O ile początek tygodnia nie zaskoczy Cię niczym nowym, o tyle kolejne dni mogą zmusić Cię do pewnych zmian. Bez względu na okoliczności, nie podejmuj ostatecznych decyzji pod wpływem emocji. Gwiazdy ostrzegają, że nie warto ufać wszystkim poradom otoczenia, dlatego skup się na tym, co podpowiada Ci intuicja. Horoskop tygodniowy wskazuje również, że jest to doskonały moment na pracę nad komunikacją z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY RAK

Prawdopodobnie osiągniesz sukces zawodowy, ale Gwiazdy przypominają, że wiele jeszcze przed Tobą. Skoncentruj się na ustalonym planie działania, a nie popełnisz żadnego błędu. Los będzie Ci również sprzyjał w sprawach finansowych – trafna inwestycja sprzed lat może przynieść zysk. Jedynie relacja miłosna może Cię martwić w nadchodzących dniach. Nie prowokuj kłótni z ukochaną osobą, jeśli zależy Ci na rozwoju obecnego związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY LEW

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Lwa. Nadchodzący tydzień upłynie w dość przyjemnej atmosferze, jeśli pozwolisz sobie na odrobinę odpoczynku. Nie jest to najlepszy moment na nowe projekty, dlatego skoncentruj się na zaległościach. Gwiazdy nie przewidują niespodzianek również w Twoim życiu miłosnym, ale bliska osoba może zaskoczyć Cię niespodziewaną propozycją.

HOROSKOP TYGODNIOWY PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny poświęcić zdecydowanie więcej czasu sobie i swoim potrzebom. Zastanów się, co możesz zrobić, aby przyśpieszyć rozwój kariery i postępuj zgodnie z ustalonym planem. Los będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu, szczególnie w sprawach związanych z finansami. Również relacja miłosna zacznie układać się po Twojej myśli. Samotne przedstawicielki znaku nie będą mogły liczyć na duże zmiany w życiu osobistym, ale horoskop nie wyklucza obiecujących spotkań.

HOROSKOP TYGODNIOWY WAGA

Przed Tobą dość trudny tydzień. Gwiazdy ostrzegają, że będziesz musiała ponieść konsekwencje nieprzemyślanych działań z przeszłości, co nie wpłynie dobrze na Twoje samopoczucie. Postaraj się jednak nie okazywać zbyt wielu negatywnych emocji, szczególnie w towarzystwie osób, którym nie ufasz. Bądź uważna i postępuj rozważnie, a kłopoty Cię ominą. Jeśli chodzi o miłość, warto powstrzymać się od jakichkolwiek obietnic. Szansa, że dotrzymasz słowa, jest niewielka.

HOROSKOP TYGODNIOWY SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona skoncentrują się w tym tygodniu na rozwoju zawodowym. Świeże projekty, nauka nowych rzeczy i nietypowe wyzwania nie będą dla Ciebie problematyczne, jeśli wykorzystasz nabyte umiejętności. Uwierz w swoje możliwości, a osiągniesz upragniony cel. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nadmierne zaangażowanie w sprawy kariery może poróżnić Cię z ukochaną osobą. Nie daj się sprowokować i nie wywołuj sporów na ten temat, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY STRZELEC

Horoskop na najbliższe dni przepowiada pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Pamiętaj jednak, że o ile codzienne sprawy nie będą dla Ciebie kłopotliwe, o tyle większe inicjatywy mogą wymagać podwójnej pracy. W przypadku wątpliwości, zaufaj intuicji, a nie popełnisz żadnego błędu. Powstrzymaj się jedynie od nieprzemyślanych inwestycji finansowych. Niektóre osoby spod znaku Strzelca zdecydują się na poważne zmiany w życiu osobistym.

HOROSKOP TYGODNIOWY KOZIOROŻEC

Gwiazdy ostrzegają, że w tym tygodniu nie uda Ci się uniknąć nieprzyjemnych nieporozumień, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Drobne kłopoty nie powinny Cię jednak powstrzymać od realizacji planu – im bardziej się w to zaangażujesz, tym większa szansa na sukces. Komunikacja z najbliższymi nie będzie łatwa, dlatego zadbaj o odpowiednie podejście, aby nie wywołać poważnej kłótni. W relacji miłosnej niezbędny będzie kompromis.

HOROSKOP TYGODNIOWY WODNIK

Wodniki nie będą narzekać na swoje samopoczucie. W nadchodzącym tygodniu większość spraw ułoży się zgodnie z Twoim planem, zarówno tych służbowych, jak i osobistych. Pomimo sprzyjającej atmosfery, nie trać czujności i nie angażuj się w projekty, które wydają Ci się niepewne. Nie popełnisz błędu, jeśli posłuchasz intuicji i poprosisz o poradę zaufanych przyjaciół. W Twojej relacji miłosnej mogą pojawić się pewne nieporozumienia, ale szczera rozmowa złagodzi każdy konflikt.

HOROSKOP TYGODNIOWY RYBY

Horoskop tygodniowy przepowiada, że w najbliższych dniach bez trudu zrealizujesz swoje postanowienia. Sprzyjające okoliczności, wparcie zaufanych osób i niezwykłe umiejętności przybliżą Cię do upragnionego awansu. Gwiazdy nie wykluczają również udanej inwestycji finansowej. Jeśli chodzi o miłość, powinnaś poważnie zastanowić się nad rozwojem relacji z bliską osobą. Być może nadszedł czas na wyznanie swoich uczuć. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.