Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy szykują wiele niespodzianek. Sprawdź horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

Przepowiednia na 28.09–04.10.2020

Redakcja VIVA! 27 września 2020 14:48
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 28.09–04.10.2020 nie wyklucza zaskakujących wydarzeń w życiu znaków zodiaku, zarówno tych związanych z życiem zawodowym, jak i osobistym. Gwiazdy podpowiadają, że warto przygotować się na niespodzianki od losu...

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy przewidują, że nadchodzące dni sprowokują Cię do podjęcia kilku decyzji, których konsekwencje poznasz w niedalekiej przyszłości. Horoskop nie ujawnia, czy powinnaś uważać na błędy, ale podpowiada, że pośpiech nie jest wskazany. To również doskonały czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

W tym tygodniu prawdopodobnie zapragniesz pewnych zmian. Zacznij od generalnych porządków, zarówno w domu, jak i w życiu. Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, zmień meble lub dekoracje, a także zastanów się, czy obecne towarzystwo nie wpływa na Ciebie negatywnie. Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny zwrócić szczególną uwagę na to, co mówią. Komunikacja z otoczeniem będzie niezwykle istotna w tym tygodniu – nieodpowiednie zachowanie lub nadmierna pewność nie uchronią Cię od nieprzewidywalnych konsekwencji. Nie prowokuj sporów, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Nadchodzące dni będą dość spokojne i radosne dla większości osób spod znaku Raka. Twoje sprawy, zarówno zawodowe, jak i prywatne, zaczną układać się po Twojej myśli, dlatego dobry nastrój Cię nie opuści. Uważaj jedynie na nieprzemyślane wydatki, także bliskiej osoby.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Gwiazdy przepowiadają udany tydzień dla tych przedstawicielek znaku, które zdecydują się na rozwój zawodowy. Nie obawiaj się nowych wyzwań i nie odrzucaj projektów, których nie jesteś pewna – jeden z nich może Ci zapewnić wymarzony sukces. Również w miłości wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Najbliższy tydzień będzie dla Ciebie udany, jeśli zadbasz o siebie. Niewykluczone, że otrzymasz przydatną informację, która pozwoli Ci na osiągnięcie założonego celu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zwróć się po pomoc do kogoś, komu ufasz. Niespodziewanie trafna porada uchroni Cię od błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop tygodniowy ostrzega, że w tym tygodniu nie powinnaś ulegać emocjom, ponieważ mogą one pokrzyżować Twoje plany i zrujnować relację z osobami, na których Ci zależy. Aby nie dopuścić do konfliktu, postaraj się skoncentrować na samorozwoju. Nowy plan działania przyda Ci się w najbliższej przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona będą miały szansę na sukces zawodowy. Popracuj nad pewnością siebie i odważnie mów o nietypowych pomysłach, a zyskasz uznanie współpracowników i kierownictwa. Pamiętaj jedynie o tym, że Twoja motywacja zależna jest od Twojego samopoczucia – zadbaj o zdrowie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Niektóre przedstawicielki znaku Strzelca poczują się w tym tygodniu zmęczone. Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz potrzebowała chwili odosobnienia – jeśli nie posłuchasz siebie, stracisz nie tylko energię do działania, ale i szansę na sukces. Nadchodzące dni uświadomią Ci, w jakim kierunku powinnaś się rozwijać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Koziorożca. Z tego powodu nie będziesz mogła liczyć na niespodzianki od losu, jednak Gwiazdy przekonują, że nie ma w tym nic złego. Im bardziej zadbasz o siebie, tym większą motywację zyskasz przy kolejnym wyzwaniu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą dość pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Najbliższe dni będą sprzyjać wszelkim decyzjom, związanym z finansami. Pamiętaj jednak o uważnym sprawdzeniu wszystkich dokumentów, jeśli nie chcesz zmagać się z nieprzewidzianymi kłopotami. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Niektóre osoby spod znaku Ryb będą w tym tygodniu nieco nieobecne, co może doprowadzić do poważnej kłótni z najbliższymi. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś zachować równowagę między swoimi potrzebami i wymaganiami otoczenia, aby nie stracić wsparcia w postaci zaufanych przyjaciół. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.