Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak powitasz nowy rok: sprawdź swój horoskop na nadchodzący tydzień

Przepowiednia na 28.12.2020–03.01.2021

Redakcja VIVA! 27 grudnia 2020 18:54
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 28.12.20–03.01.2021 przepowiada pomyślny czas dla wszystkich znaków zodiaku. Jak sugerują Gwiazdy, to doskonały moment na wzmocnienie więzi rodzinnych. Także sprawy miłosne będą układać się pomyślnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na nowy tydzień, jeśli nie ulegną negatywnym emocjom. Pomimo niepokoju o przyszłość, postaraj się nie panikować – na wielkie plany jeszcze nadejdzie czas, a intuicja podpowie, na czym powinnaś się skoncentrować. Bliska osoba na pewno okaże Ci swoje wsparcie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy nie przewidują większych zmian w Twoim życiu. Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne zaczną układać się po Twojej myśli, a ewentualne nieporozumienia znikną. Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie, a nowy rok powitasz w jeszcze lepszym nastroju. Jest to także doskonały moment na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na nadchodzący tydzień przepowiada Bliźniętom dość spokojny czas. Prawdopodobnie skoncentrujesz się na samorozwoju, co pozytywnie wpłynie na Twoją karierę. Postaraj się jednak nie zapominać o sprawach rodzinnych i domowych, jeśli nie chcesz sprowokować kłótni z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka powinny przygotować się na tydzień pełen emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Pomimo nieprzewidywalnych trudności zawodowych, nie stracisz motywacji do działania, a wręcz przeciwnie, zarazisz energią otoczenie. W razie kłopotów nie wahaj się prosić o pomoc.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop na najbliższe dni przepowiada Lwom czas pełen spokoju i radosnej atmosfery. Rozmowa z kimś bliskim, komu bezgranicznie ufasz, może sprowokować Cię do decyzji, której się obawiałaś. Cokolwiek to będzie, pamiętaj, aby kierować się wyłącznie swoimi potrzebami – odrobina egoizmu Ci nie zaszkodzi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Będą to radosne dni dla tych Panien, które od dawna marzą o realizacji własnego projektu. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie trać czasu i zacznij działać. Jeśli podejmiesz odpowiednie kroki, nowy rok powitasz w doskonałym nastroju. Unikaj jedynie niepewnych transakcji finansowych, ponieważ możesz popełnić błąd.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop tygodniowy podpowiada, że powinnaś zwrócić większą uwagę na to, co dzieje się w Twoim życiu prywatnym. Niewykluczone, że niektóre Wagi podejmą decyzję o kolejnym etapie związku, podczas gdy inne zakończą relacje miłosne. Intuicja Cię nie zawiedzie, dlatego kieruj się wyłącznie tym, co podpowiada.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Pomimo dość pozytywnej atmosfery nadchodzącego tygodnia, nie trać czujności. Niespodziewane przeszkody mogą wpędzić Cię w kłopoty, jeśli nie zareagujesz na czas. Wykaż się rozwagą i odpowiedzialnością, a nie będziesz musiała odpowiadać za błędy innych osób. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą tydzień pełen wspomnień i radosnych emocji. Z tego powodu gwiazdy namawiają do poprawy komunikacji z osobami, z którymi już dawno nie miałaś kontaktu – być może uda Ci się zdobyć informację, która wpłynie na Twoją przyszłość. Jedyne ostrzeżenie horoskopu: nie jest to dobry czas na duże wydatki.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie powinny spodziewać się znaczących zmian. Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne zaczną układać się tak, jakbyś tego chciała. Nie wymuszaj więc żadnych zdarzeń, ale cierpliwie poczekaj na rozwój sytuacji. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą ważne decyzje miłosne.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Prawdopodobnie zaczniesz zastanawiać się nad rozwojem zawodowym, jednak horoskop ostrzega, że nie jest to dobry moment na takie decyzje. Nie działaj pochopnie, ponieważ możesz stracić wszystko, co do tej pory zdobyłaś. Skoncentruj się na nauce nowych umiejętności, a już niedługo osiągniesz to, czego chcesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że osoby spod znaku Ryb zapragną natychmiastowych zmian. Pomimo smutnych myśli, nie skupiaj się na tym, co złe – postaraj się docenić to, co już posiadasz. Im więcej negatywnych emocji okażesz, tym gorzej będą układać się Twoje relacje z otoczeniem. Bliska osoba podpowie, co robić. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.