Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w tym tygodniu? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 27.07–02.08.2020

Redakcja VIVA! 26 lipca 2020 16:45
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przepowiadają znakom zodiaku dość spokojny tydzień. Szczególnie udane będą wszelkie działania, związane z nauką nowych rzeczy i rozwojem zawodowym. Horoskop tygodniowy na 27.07–02.08.2020 nie przewiduje większych kłopotów miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny zastanowić się, czy zmierzają w odpowiednim kierunku. Horoskop tygodniowy nie wyklucza, że podejmiesz kilka decyzji, które zmienią Twoje życie na lepsze. Nie obawiaj się odważnych pomysłów, a w przypadku wątpliwości, posłuchaj intuicji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Nadchodzące dni nie będą zbyt kłopotliwe dla Twojego znaku zodiaku. Pomimo spokojnej atmosfery, nie jest to dobry czas na nowe projekty. Pamiętaj o swoim samopoczuciu – im lepiej teraz o siebie zadbasz, tym więcej zyskasz w przyszłości. Pod koniec tygodnia bliska osoba może zaskoczyć Cię romantyczną niespodzianką.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na najbliższy tydzień nie przewiduje znaczących zmian w  Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Skoncentruj się na swoim rozwoju, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzony cel. Niektóre osoby spod znaku Bliźniąt czeka przyjemna niespodzianka, przygotowana przez najbliższych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą dość trudny tydzień. Gwiazdy nie wykluczają nieporozumień, które negatywnie wpłyną na Twoją komunikację z otoczeniem. Jeśli nie będziesz kierować się jedynie emocjami, dość szybko złagodzisz nawet najtrudniejszy spór. W relacji miłosnej niezbędny będzie kompromis.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Nadchodzące dni będą dla Ciebie szczególnie udane. Prawdopodobnie zrealizujesz większość ze swoich projektów, a niektóre z nich przyniosą Ci nieoczekiwany zysk. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz ciekawą propozycję pracy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, porozmawiaj z osobą, której ufasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na nadchodzące dni przepowiada szczególnie udany czas tym Pannom, które od jakiegoś czasu myślą o zmianach. Jeśli w tym tygodniu podejmiesz kilka odważnych decyzji, ich rezultat na pewno Cię nie rozczaruje. Jedynie sprawy miłosne mogą Cię nieco martwić. Brak porozumienia z bliską osobą doprowadzi do poważnej kłótni.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi czeka intensywny, ale satysfakcjonujący tydzień. Gwiazdy podpowiadają, że to doskonały moment na przemyślenie takich decyzji, jak przeprowadzka, zmiana pracy lub kolejny krok w relacji miłosnej. Los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, co robisz, dlatego nie zmarnuj swojej szansy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, ale nie wykluczają przyjemnych niespodzianek. Prawdopodobnie odzyskasz zaległy dług, który pozwoli Ci zainwestować w coś, co przyniesie spory zysk w przyszłości. Intuicja Cię nie zawiedzie, zarówno w sprawach finansowych, jak i miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nadchodzący tydzień może być nieco męczący dla większości osób spod znaku Strzelca. Horoskop na najbliższe dni ostrzega, że powinnaś lepiej zadbać o swoje samopoczucie, inaczej doprowadzisz do przykrych konsekwencji. Nie podejmuj również żadnych decyzji pod wpływem emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca skoncentrują się w tym tygodniu na swoim rozwoju. Im bardziej skupisz się na karierze zawodowej, tym szybciej osiągniesz wymarzony cel. Nie rezygnuj z pomysłów, które wydają Ci się warte realizacji. Sprawy miłosne niespodziewanie zaczną układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu wyłącznie na pracy i wszystkim, co z nią związane. Takie podejście zagwarantuje Ci sukces zawodowy, ale może doprowadzić do poważnej kłótni z najbliższymi. Postaraj się zachować równowagę, a nie będziesz musiała tłumaczyć się ze swoich wyborów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop na nadchodzące dni zachęca wszystkie osoby spod znaku Ryb do zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zastanów się, co możesz zrobić, aby jak najszybciej osiągnąć swoje cele – los będzie Ci w tym sprzyjał. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć niespodziewanym wyznaniem o waszym związku. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.