Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak minie ostatni tydzień października? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 26.10–01.11.2020

Redakcja VIVA! 25 października 2020 17:53
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 26.10–01.11.2020 podpowiada, że nie jest to najlepszy moment na poważne zmiany. Nieprzemyślane działania mogą mieć negatywny wpływ na przyszłość niektórych znaków zodiaku, dlatego warto powstrzymać się od decyzji, których konsekwencje są nieznane.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Prawdopodobnie nie będzie to najłatwiejszy tydzień dla osób spod znaku Barana. Drobne niepowodzenia nie wpłyną dobrze na Twój nastrój, a błędy z przeszłości zmuszą do niespodziewanych reakcji. Pomimo wszystko, odniesiesz sukces, jeśli skoncentrujesz się na tym, co najważniejsze.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś angażować się w projekty, które wymagają od Ciebie nowych umiejętności. Niewykluczone, że w ten sposób przeoczysz okazję na spełnienie się w tym, co naprawdę Cię interesuje. Zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość kłopotliwy i trudny tydzień. Horoskop na najbliższe dni przewiduje, że będziesz musiała wykazać się ogromną cierpliwością, szczególnie podczas komunikacji z innymi. Nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje plany, jeśli wydaje Ci się, że jesteś bliska osiągnięcia wymarzonego celu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na najbliższe dni nie przepowiada większych zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Nie oznacza to jednak, że powinnaś odpuścić – wręcz przeciwnie, skoncentruj się na swoim rozwoju. Im bardziej zaangażujesz się we własną karierę, tym szybciej osiągniesz sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Nadmierna pewność siebie może Cię zawieść w tym tygodniu, dlatego zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz i robisz. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na spory z otoczeniem, a nieprzemyślana opinia może wpędzić Cię w kłopoty. Bliska osoba będzie miała dla Ciebie poradę, do której warto się zastosować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny zaczną rozmyślać na przyszłością, a inne postanowią rozliczyć się z przeszłością. Bez względu na to, co zrobisz, znajdziesz się w centrum uwagi, dlatego uważaj na spontaniczne działania. Horoskop podpowiada, że w tym tygodniu powinnaś ufać wyłącznie swojej intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Niewykluczone, że w Twoim życiu pojawi się osoba, która wskaże Ci ciekawy kierunek rozwoju. Ten tydzień ujawni, jak wiele masz możliwości, dlatego nie rezygnuj z nowych projektów, nawet jeśli nie jesteś ich pewna. Los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, co związane z pracą i finansami.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, o ile uda im się zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Pomimo drobnych kłopotów w pracy, postaraj się nie przenosić problemów na bliską osobę, a unikniesz nieporozumień miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu będziesz musiała podjąć kilka trudnych decyzji. Zanim ostatecznie określisz się z każdą z nich, dokładnie przemyśl, czy nie postępujesz wbrew sobie. Intuicja podpowie Ci, czy postępujesz właściwie, także w sprawach związanych z finansami i z miłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Najbliższy tydzień nie będzie zbyt rozrywkowy dla osób spod znaku Koziorożca. Prawdopodobnie rutyna zacznie Cię męczyć, ale nie poddawaj się negatywnym emocjom. Gorszy nastrój minie, jeśli zaangażujesz się w swój rozwój. Niespodziewane rozwiązania mogą zapewnić Ci sukces, którego się nie spodziewałaś.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Wodnika do odważnych decyzji w życiu zawodowym. To najlepszy moment na zmiany, o których myślisz od dawna, dlatego nie poddawaj się w walce o to, na czym naprawdę Ci zależy. Bliska osoba okaże Ci niezastąpione wsparcie, jeśli tylko poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

W tym tygodniu możesz spodziewać się zupełnie nieoczekiwanego zwrotu wydarzeń. Gwiazdy nie wykluczają, że nietypowa sytuacja zmusi Cię do podjęcia decyzji, na które wcześniej byś się nie odważyła. Z tego powodu będziesz miała szansę na nowe możliwości rozwoju – nie zmarnuj tej okazji od losu. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.