Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jakie niespodzianki przygotowały Gwiazdy? Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Przepowiednia na 25–31.01.2021

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2021 18:55
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 25–31.01.2021 przepowiada znakom zodiaku pracowity, ale jednocześnie satysfakcjonujący tydzień. Jak podpowiadają Gwiazdy, najbliższe dni sprzyjać będą tym osobom, które poważnie potraktują nowe wyzwania zawodowe. Na ostateczne decyzje przyjdzie jeszcze czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana mogą narzekać na nadmierną emocjonalność. Ze względu na gorszy nastrój, powinnaś w tym tygodniu szczególnie uważać na to, co mówisz. Jeśli uda Ci się zachować spokój, poczujesz się znacznie lepiej, a ewentualne nieporozumienia nie wpłyną na relacje z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu, ale nie trać czujności. Niespodziewana propozycja współpracy może zmotywować Cię do wyzwań, które wcześniej wydawały się zbyt odważne. Nie obawiaj się porażki – los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, co dotyczy rozwoju Twojej kariery.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie zrealizujesz projekt, nad którym pracujesz od dawna. Nie pozwól jednak, aby sukces zawrócił Ci w głowie – skoncentruj się na tym, co jeszcze możesz osiągnąć i w jaki sposób, a poczujesz się w pełni spełniona. Bliska osoba może zaskoczyć Cię nieprzyjemną rozmową.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Jak przepowiada horoskop na najbliższe dni, nadchodzi doskonały czas dla tych osób spod znaku Raka, które na poważnie zastanawiają się nad zmianą pracy. Nie odrzucaj żadnej propozycji, ponieważ jedna z nich okaże się tą trafną. Im szybciej postanowisz działać, tym szybciej odzyskasz motywację.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość spokojne dni. Gwiazdy nie przewidują większych kłopotów w Twoim życiu zawodowym i prywatnym, a nieporozumienia pozostaną nieprzyjemnym wspomnieniem. Pozytywna atmosfera udzieli się nie tylko Tobie, ale i Twoim najbliższym. To doskonały moment na szczerą rozmowę z ukochaną osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje zmian w Twoim życiu zawodowym, ale nie wyklucza, że osiągniesz sukces finansowy. Zastanów się, jaka powinna być Twoja następna inwestycja – intuicja Cię nie zawiedzie. Także w sprawach miłosnych wszystko zacznie układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Jak ostrzegają Gwiazdy, nie jest to odpowiedni moment na poważne decyzje. Nawet jeśli rozważasz zmiany w życiu zawodowym lub osobistym, powstrzymaj się od ostatecznego kroku. Ewentualne błędy mogą Cię sporo kosztować, a konsekwencje nieprzyjemnie zaskoczą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie będą narzekać na najbliższy tydzień, jeśli wykażą się odpowiedzialnością i rozważnym podejściem do obowiązków. Nie zgadzaj się na nowe zadania, dopóki nie wywiążesz się ze wszystkich zaległości. Nie odkładaj szczególnie pilnych spraw, także rodzinnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli zadbasz o siebie i swoje samopoczucie. Gwiazdy nie wykluczają, że poczujesz się nieco zmęczona tym, co dzieje się wokół Ciebie. Postaw na odpoczynek i rozmowę z kimś, komu ufasz, a już wkrótce poczujesz się lepiej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Niektóre osoby spod znaku Koziorożca będą cieszyć się osiągniętym sukcesem, ale inne niestety poznają smak porażki. Bez względu na to, w jakiej grupie się znajdziesz, nie rezygnuj z dalszych wyzwań – horoskop przepowiada powodzenie jedynie tym przedstawicielkom znaku, które będą walczyć o swoje szczęście.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Pomimo dość spokojnej atmosfery nadchodzącego tygodnia, nie powinnaś tracić czujności. Nawet jeśli nie planujesz żadnych zmian, nie wykluczaj takiej możliwości, ponieważ los szykuje dla Ciebie niespodziankę. W sprawach miłosnych warto postawić na kompromis.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop na najbliższe dni nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Nie oznacza to jednak, że powinnaś zwolnić – wręcz przeciwnie, zastanów się, co możesz zrobić, aby szybciej osiągnąć sukces. Bliska osoba może Cię zaskoczyć nietypową radą. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.