Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak minie ostatni tydzień listopada: sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 23–29.11.2020

Redakcja VIVA! 22 listopada 2020 17:56
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 23–29.11.2020 przepowiada pracowity, ale satysfakcjonujący czas dla większości znaków zodiaku. Nadchodzące dni sprzyjać będą decyzjom, związanym z rozwojem zawodowym lub finansowym. Nie warto jednak polegać jedynie na emocjach.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Początek tygodnia zapowiada się dość spokojnie. Najpilniejsze sprawy nie będą zbyt kłopotliwe, a nowe obowiązki nie pozbawią Cię czasu wolnego. Pomimo luźnej atmosfery, nie nastawiaj się jednak na całkowity relaks – niespodziewana wiadomość może wszystko zmienić. Gwiazdy nie wykluczają nieporozumień miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Niektóre osoby spod znaku Byka będą w tym tygodniu nieco nerwowe. Aby nie sprowadzić na siebie kłopotów, postaraj się nie poddawać emocjom, szczególnie tym negatywnym. Nie działaj także pod wpływem chwili, ponieważ konsekwencje nieprzemyślanych zachowań mogą Cię wiele kosztować. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje zbyt znaczących wydarzeń w Twoim życiu. Nie będziesz narzekać na kłopoty z pracą czy finansami, ale sprawy osobiste mogą skłonić Cię do nieprzyjemnych refleksji. Gwiazdy podpowiadają, że to motywacja do zmian, także dla samotnych przedstawicielek znaku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli powstrzymają się od nieprzemyślanych decyzji, szczególnie w kwestiach finansowych. Nie jest to najlepszy czas na inwestycje, nawet jeśli wydają się pewne. Gwiazdy nie wykluczają także drobnych nieporozumień miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop tygodniowy podpowiada, że powinnaś poświęcić więcej uwagi swoim najbliższym. Odpowiedni sposób komunikacji może rozwiązać kilka problemów, które jak dotąd wydawały Ci się nie do pokonania. Także ukochana osoba będzie Ci wdzięczna, jeśli wykażesz się dobrą wolą i chęcią do kompromisu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na nudę w tym tygodniu. Niespodziewana zmiana planów będzie dla Ciebie pożytecznym doświadczeniem, jeśli uznasz, że to nowe wyzwanie. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego im bardziej skupisz się na swoim celu, tym większe będą Twoje szanse na sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy nie przepowiadają Wagom niczego, co mogłoby zburzyć harmonię w ich życiu. Zarówno sprawy służbowe, jak i osobiste, będą układać się po Twojej myśli, a kłopoty finansowe uda się rozwiązać w dość prosty sposób. Wykorzystaj spokojną atmosferę najbliższego tygodnia, i zadbaj o swoje samopoczucie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Prawdopodobnie otrzymasz nietypową, ale bardzo ciekawą propozycję współpracy. Nie podejmuj jednak ostatecznej decyzji, jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś gotowa na zmiany. Horoskop zapewnia, że nowa, tak samo atrakcyjna szansa na rozwój zawodowy pojawi się szybciej, niż myślisz. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny przygotować się na niespodziewaną zmianę planów. Pomimo irytującej sytuacji, postaraj się nie reagować na wszystko zbyt emocjonalnie – nadmiar negatywu może Ci zaszkodzić. W tym tygodniu szczególnie uważaj na to, co mówisz i robisz w otoczeniu najbliższych Ci osób.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość spokojny, a nawet nieco nudny tydzień. Chwilowa stagnacja może Cię męczyć, ale Gwiazdy nie przewidują, aby cokolwiek miało się zmienić w ciągu najbliższych siedmiu dni. Skoncentruj się na sobie i swoim samopoczuciu, a nie zmarnujesz tego czasu. Także w miłości bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny kierować się rozwagą. Pamiętaj, że decyzja podjęta pod wpływem emocji może zrujnować to, na co tak długo pracowałaś. Z tego powodu powstrzymaj się od ryzykownych działań, niezależnie od okoliczności i tego, co sugeruje Ci otoczenie. Jedynie intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Ryb. Wszystko będzie układać się zgodnie z Twoim planem, nawet jeśli nie dopilnujesz niektórych szczegółów. Gwiazdy podpowiadają jednak, że nie jest to dobry czas na inwestycje finansowe. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.