Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie? Sprawdź swój horoskop na nadchodzący tydzień!

Przepowiednia na 21–27.09.2020

Redakcja VIVA! 20 września 2020 14:51
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 21–27.09.2020 przepowiada znakom zodiaku dość spokojny tydzień. Gwiazdy podpowiadają, że najbliższe dni będą udane pod względem kariery i finansów, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na wszelkie informacje, które mogą wpłynąć na rozwój tych spraw.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop na najbliższe siedem dni nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, ale ostrzega, że nie powinnaś tracić czujności. Skoncentruj się na najważniejszych obowiązkach służbowych, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe. Również Twoja relacja miłosna może wymagać niecodziennych rozwiązań.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Trudny początek tygodnia może zniechęcić Cię do działania, ale warto zachować pozytywne nastawienie – wkrótce będziesz miała szansę na nowe wyzwanie, które nie tylko przywróci Ci motywację, ale także zapewni nieoczekiwanie wysoki zysk. Los będzie Ci sprzyjał w sprawach, związanych z rozwojem kariery.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na nadchodzący tydzień ostrzega, że osoby spod znaku Bliźniąt powinny zachować ostrożność we wszystkim, co robią lub mówią. Nawet drobny błąd może doprowadzić do przykrych konsekwencji, które pozostaną z Tobą przez dłuższy czas. Prawdopodobnie nie unikniesz też kłótni z kimś, na kim Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Pomimo napiętej atmosfery najbliższych dni, nie powinnaś tracić motywacji do działania. Odpowiednie nastawienie pozwoli pokonać wszystkie trudności, a Twój entuzjazm zrobi wrażenie na otoczeniu. Szczera rozmowa z bliską osobą pozwoli zrozumieć, jakie decyzje ułatwią Ci osiągnięcie upragnionego celu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to najlepszy moment na podejmowanie ważnych decyzji, zarówno tych związanych z życiem zawodowym, jak i osobistym. Niestety, nieprzemyślane działania niosą za sobą ryzyko, że pożałujesz swoich wyborów. Uważaj również na niepewne transakcje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli skoncentrują się na sobie i swoich potrzebach. To dobry czas na ustalenie kroków, dzięki którym osiągniesz zamierzone cele. Nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje ustalenia, a wszystko ułoży się zgodnie z planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Wagi udany tydzień pod względem finansowym. Wcześniejsze inwestycje zaczną przynosić zysk, a nowe pozwolą na zrealizowanie kilku marzeń. Pomimo dobrej passy, nie trać czujności – uważnie sprawdzaj każdy dokument, który podpisujesz. W pracy i miłości bez zmian. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Prawdopodobnie zrealizujesz jeden ze swoich projektów, o ile wykorzystasz doświadczenie z przeszłości i dodasz odrobinę kreatywności, której w tym tygodniu na pewno Ci nie zabraknie. Z tego też powodu niektóre przedstawicielki znaku zapragną znaczących zmian, również w życiu osobistym.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop tygodniowy nie przewiduje kłopotów w Twoim życiu. Najbliższe dni upłyną w dość spokojnej i radosnej atmosferze. Różne sprawy zaczną układać się po Twojej myśli, dlatego to doskonały moment na realizację planów, które musiałaś odłożyć. Los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, za co się weźmiesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą pracowity, ale bardzo satysfakcjonujący tydzień. Nieoczekiwany sukces zmotywuje Cię do dalszego działania, a bliska osoba będzie niezastąpionym źródłem motywacji. Gwiazdy ostrzegają jedynie przed nieprzemyślanymi wydatkami – zastanów się, czy nie powinnaś żyć bardziej oszczędnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Wodnika sukces, zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych. Nie obawiaj się nowych wyzwań, ponieważ jedno z nich może zmienić Twoją przyszłość na lepsze. Uwierz w swoje możliwości, a szybko osiągniesz upragniony cel i poczujesz smak zwycięstwa.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny uważnie przeanalizować swoje plany na przyszłość. Horoskop podpowiada, że masz szansę na zrealizowanie swoich najśmielszych pomysłów, dlatego nie rezygnuj z walki o sukces. Uważaj jednak na porady otoczenia, ponieważ nie wszyscy będą po Twojej stronie. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.