Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jakie niespodzianki ma dla Ciebie ostatni tydzień grudnia? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 21–27.12.2020

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2020 18:54
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 21–27.12.2020 przepowiada wszystkim znakom zodiaku przyjemny czas. Spokojna atmosfera dnia ostatnich dni grudnia zmotywuje nie tylko do pracy nad komunikacją z najbliższymi, ale i do stworzenia pewnych planów, które w przyszłości pozwolą osiągnąć wymarzony cel.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny zastanowić się nad przyszłością. Od decyzji, które podejmiesz w tym tygodniu, zależny będzie nie tylko rozwój Twojej kariery, ale i powodzenie projektu, na którym bardzo Ci zależy. Także w sprawach osobistych warto wykazać się rozwagą – nie obiecuj tego, czego nie jesteś pewna.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na nadchodzące dni nie przewiduje zaskakujących wydarzeń w Twoim życiu. Jak przepowiadają Gwiazdy, zarówno sprawy zawodowe, jak i miłosne, zaczną się układać po Twojej myśli, dlatego nie będziesz narzekać na gorszy nastrój. Jedynie inwestycje finansowe należy odłożyć na inny, bardziej sprzyjający czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu spełnisz jedno ze swoich najskrytszych marzeń... Tak pozytywna wiadomość naładuje Cię energią do dalszego działania, a radosny nastrój udzieli się najbliższym. Horoskop podpowiada, że to doskonały czas na planowanie pewnych szczegółów przyszłości, nie tylko zawodowej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka powinny zastanowić się, co mogą zmienić, aby ich sprawy układały się inaczej. Niepokój, związany z nadmiarem zaległych obowiązków służbowych i rodzinnych, nie wpłynie dobrze na Twoje samopoczucie, dlatego musisz o siebie zadbać. Wkrótce odzyskasz motywację do dalszego działania.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość trudny i pracowity, ale jednocześnie owocny tydzień. Prawdopodobnie pozbędziesz się kilku problemów, które zagrażały Twojej karierze. Gwiazdy podpowiadają, że właśnie teraz powinnaś odważyć się na realizację projektów, które wcześniej wydawały Ci się zbyt odważne. Los będzie Ci sprzyjał.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Panny rozpoczną ostatni tydzień grudnia w dobrym humorze. Horoskop ostrzega jednak, że nie jest to najlepszy czas na decyzje, związane z Twoją przyszłością – powstrzymaj się od zmian w życiu zawodowym i prywatnym. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz, a odpowiedzi na trudne pytania pojawią się same.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Jak przepowiada horoskop na najbliższe dni, niespodziewanie możesz narzekać na gorsze samopoczucie. W związku z tym, postaraj się panować nad negatywnymi emocjami. Nieprzemyślane słowa i bezpodstawna krytyka zranią osobę, która jest dla Ciebie bardzo ważna, a odzyskanie zaufania może Cię sporo kosztować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na nadchodzące dni przepowiada wszystkim Skorpionom radosny czas w gronie najbliższych. Prawdopodobnie zrozumiesz, że nadszedł czas na zasłużony odpoczynek – nie rób niczego, co mogłoby zakłócić Twój spokój. Już wkrótce w Twoim życiu pojawią się nowe wyzwania, ale na wszystko przyjdzie czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu otrzymasz propozycję współpracy, która skłoni Cię do poważnych przemyśleń o karierze. Zanim zrobisz ostateczny krok i postanowisz całkowicie odmienić swoją przyszłość zawodową, zastanów się, czy tego właśnie chcesz – błędna decyzja może Cię sporo kosztować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie będą narzekać na kłopoty, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Radosna atmosfera najbliższych dni wpłynie nie tylko na Twoją komunikację z najbliższymi, ale i z drugą połówką. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na nowy etap w relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy przepowiadają Wodnikom dość intensywny czas. Prawdopodobnie skoncentrujesz się na rozwoju swojej kariery, dlatego postanowisz zrealizować cel, do którego dążysz od jakiegoś czasu. Jeśli zależy Ci na sukcesie, poproś o poradę kogoś, kto ma większe doświadczenie – nie pożałujesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop tygodniowy nie przewiduje większych zmian w życiu osób spod znaku Ryb. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie jest to dobry czas na decyzje, podjęte pod wpływem emocji. Bez względu na okoliczności, nie rób niczego wbrew sobie, a nie będziesz musiała zmagać się z niechcianymi konsekwencjami. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.