Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Tak minie nadchodzący tydzień: sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku!

Przepowiednia na 20–26.07.2020

Redakcja VIVA! 19 lipca 2020 17:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop na 20–26.07.2020 nie przewiduje większych kłopotów w życiu większości znaków zodiaku. Gwiazdy podpowiadają, że warto wykorzystać okazję na spokojną analizę planów na najbliższą przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop tygodniowy nie przewiduje znaczących zmian, zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Spokojna atmosfera nadchodzących dni skłoni Cię jednak do przemyśleń, które mogą nieco namieszać w Twoim życiu. Bez względu na okoliczności, nie podejmuj pochopnych decyzji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Prawdopodobnie poczujesz się na tyle zmęczona, że Twoim jedynym celem w tym tygodniu będzie odpoczynek. Nie działaj wbrew sobie – zadbaj o swoje samopoczucie, a nie będziesz zmagać się z kłopotami zdrowotnymi. W sprawach miłosnych niezbędny będzie kompromis.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, o ile wykażą się rozsądkiem. Szczególnie uważaj na niepewne transakcje finansowe, ponieważ nawet drobny błąd może Cię wiele kosztować. Horoskop nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Im bardziej skoncentrujesz się na osiągnięciu wymarzonego celu, tym szybciej Ci się uda. Poświęć więcej czasu na swój rozwój zawodowy, a zauważysz pozytywne efekty. Horoskop nie wyklucza również niespodziewanego zysku. Jedynie relacja miłosna nie będzie układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Tygodniowy horoskop przepowiada dość spokojny i udany tydzień dla osób spod znaku Lwa. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś skupić się na przemyślanych inwestycjach i pracy nad rozwojem relacji biznesowych. Wykorzystaj umiejętność kreatywnego myślenia, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem, również w sprawach rodzinnych i miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny prawdopodobnie skoncentrują się na sobie i swoim rozwoju, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Horoskop nie przewiduje wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na Twoje postanowienia, dlatego pod koniec tygodnia możesz odnieść pierwszy sukces. Nie rezygnuj z odważnych pomysłów, jeśli zależy Ci na nowych wyzwaniach.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni. Wszystko zacznie się układać zgodnie z Twoim planem, dlatego nie przyspieszaj zdarzeń i nie wymuszaj odpowiedzi na trudne pytania. Gwiazdy podpowiadają, że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas. Bliska osoba może Cię zaskoczyć nietypowym wyznaniem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na najbliższy tydzień nie przepowiada kłopotów w życiu osób spod znaku Skorpiona, ale nie wyklucza irytacji tym, co dzieje się wokół. Pamiętaj jednak, że nie powinnaś ulegać negatywnym emocjom. Pomimo chwilowej stagnacji we wszystkich sprawach, które są dla Ciebie ważne, nie wymuszaj żadnych działań. Los wkrótce się do Ciebie uśmiechnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop tygodniowy namawia wszystkie Strzelce do odpoczynku. Im bardziej o siebie zadbasz, tym szybciej odzyskasz energię i motywację do dalszych zwycięstw. Gwiazdy nie wykluczają drobnych konfliktów z otoczeniem, dlatego zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz w towarzystwie bliskich Ci osób. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca czeka bardzo spokojny i udany tydzień. To doskonały moment na określenie nowego celu, który będzie miał wielką szansę na powodzenie. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą trudne decyzje, związane z życiem osobistym. Bez względu na konsekwencje, nie ignoruj tego, co podpowiada Ci intuicja.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Horoskop tygodniowy przepowiada doskonały czas dla tych osób spod znaku Wodnika, które od dawna myślą o zmianach w swoim życiu. Nadchodzące dni będą dla Ciebie wyjątkowo udane, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Wykorzystaj ten czas, aby zdobyć to, na czym Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu powinnaś lepiej zadbać o swoje zdrowie. Nie przemęczaj się i nie zmuszaj się do rzeczy, na które nie masz ochoty, a poczujesz się znacznie lepiej. Horoskop nie wyklucza kłótni z ukochaną osobą, jednak przemyślany kompromis przywróci harmonię do Twojego związku. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.