Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czym zaskoczą Cię kolejne dni października? Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Przepowiednia na 19–25.10.2020

Redakcja VIVA! 18 października 2020 17:56
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 19–25.10.2020 przepowiada doskonały czas na szkolenie nowych umiejętności. Niespodziewane okoliczności korzystnie wpłyną na rozwój kariery, jak i przychylność współpracowników. Niektóre znaki zodiaku będą bardzo odważne w swoich wyborach.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop na najbliższe dni nie przewiduje zbyt wielu niespodzianek, ale nie wyklucza ciekawych znajomości. Prawdopodobnie poznasz osobę, która zmotywuje Cię do rozwoju osobistego i nowych wyzwań. W sprawach finansowych należy zachować ostrożność, o ile nie chcesz wpaść w długi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka będą w tym tygodniu zajęte sprawami, związanymi z rodziną i domem. Jeśli ustalisz odpowiedni plan działania, z pewnością pozbędziesz się wszystkich zaległości, które stoją na drodze ku nowym projektom. Bliska osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie, jeśli tylko na to pozwolisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość intensywny, pracowity i nieco nerwowy tydzień. Nie będziesz musiała przejmować się kłopotami, jeśli zwrócisz większą uwagę na pozornie nieważne szczegóły. Nie rezygnuj z żadnego projektu, nad którym obecnie pracujesz. Niewykluczone, że odniesiesz sukces, którego zupełnie się nie spodziewasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop nie wyklucza, że niektóre przedstawicielki znaku zapragną w tym tygodniu dużych zmian. Mogą dotyczyć zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego, jednak Gwiazdy podpowiadają, że każdą decyzję należy dokładnie przemyśleć. Prawdopodobnie pozbędziesz się również kłopotów finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Nie będziesz narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli powstrzymasz się od narzucania swojej opinii. Nie wtrącaj się w życie innych osób, nawet jeśli wydaje Ci się, że powinnaś. Nieodpowiednia porada może doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencje będą dla Ciebie niezwykle bolesne.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą tydzień przemyśleń i nowych planów. Prawdopodobnie zdecydujesz się na realizację pomysłu, który wydaje Ci się zbyt odważny. Gwiazdy zapewniają, że przy odpowiednim nastawieniu wszystko ułoży się pomyślnie. Za sprawą zaskakującego wyznania, także w życiu miłosnym nie będziesz narzekać na nudę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Im bardziej uwierzysz w siebie i swoje umiejętności, tym szybciej osiągniesz upragniony cel. Nie pozwól, aby ktokolwiek stanął Ci na drodze do spełnienia pragnień, a już wkrótce będziesz cieszyć się wielkim sukcesem. Aby nie stracić energii do działania i motywacji, zadbaj o swoje samopoczucie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na nadchodzące dni przepowiada osobom spod znaku Skorpiona dość spokojny tydzień. Nie ściągniesz na siebie problemów, jeśli zaufasz intuicji i nie będziesz podejmować decyzji pod wpływem emocji. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię nietypową prośbą. Nie odmawiaj, jeśli zależy Ci na tej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca czeka bardzo udany tydzień pod względem wszelkich spraw finansowych i zawodowych. Propozycja ciekawej współpracy może przynieść nieoczekiwanie wysoki zysk, jednak zastanów się, czy jesteś gotowa na nowe wyzwania. Bliska osoba doceni Twoje zaangażowanie w związek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na swojej przyszłości. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zmianach, jakie miałyby nastąpić jeszcze do końca tego roku, przeanalizuj, na której z nich zależy Ci najbardziej. Gwiazdy nie wykluczają, że zajmiesz się hobby, które pozytywnie wpłynie na Twoje życie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli postarasz się zapanować nad sytuacją finansową. Powstrzymaj się od niezaplanowanych wydatków, ponieważ już wkrótce możesz pożałować  decyzji, podjętych pod wpływem emocji. Wykaż się rozsądkiem, a wszystko ułoży się pomyślnie. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Ryb otrzymają w tym tygodniu zasłużoną premię, jednak nie zapominaj, jak istotna jest dalsza praca nad Twoim rozwojem zawodowym. Niespodziewana poprawa stanu finansów pozwoli Ci zrealizować kilka pragnień, również ukochanej osoby. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.