Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na nadchodzący tydzień

Przepowiednia na 17–23.08.2020

Redakcja VIVA! 16 sierpnia 2020 16:53
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 17 – 23.08.2020 ostrzega, że nadchodzące dni nie będą sprzyjać podejmowaniu poważnych decyzji, związanych z przyszłością. Nieprzemyślane wybory i działania mogą zakończyć się niepowodzeniem. Gwiazdy namawiają znaki zodiaku do rozwagi i uważnej analizy swoich możliwości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Barana dość trudny i pracowity tydzień. Niewykluczone, że będziesz musiała z czegoś zrezygnować, aby osiągnąć chociaż jeden cel z Twojej listy na najbliższe dni. Pod koniec tygodnia prawdopodobnie podejmiesz niespodziewaną decyzję związaną z najbliższą przyszłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop tygodniowy podpowiada, że to doskonały moment na rozwój Twojej kariery. Zastanów się, czy możesz zdobyć nowe umiejętności, które przybliżą Cię do oczekiwanego sukcesu. Gwiazdy ostrzegają jednak, że sprawy osobiste chwilowo nie będą dla Ciebie ważne, dlatego nie unikniesz kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny zadbać o swoje samopoczucie. Przepracowanie nie doprowadzi do niczego dobrego, a brak energii może pozbawić Cię szansy na zyskowny projekt. Wsparcie najbliższych będzie w tych dniach niezbędne, dlatego zadbaj o relacje rodzinne.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Prawdopodobnie otrzymasz niespodziewaną propozycję współpracy, która zmotywuje Cię do przemyśleń i pewnych decyzji. Zanim ujawnisz, jaka jest Twoja ostateczna odpowiedź, dokładnie przeanalizuj, czy zmiany są teraz Ci potrzebne. Zaufaj swojej intuicji, także w sprawach miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia najbliższego tygodnia, jeśli wykorzystają doświadczenie sprzed lat. Wykaż się swoją kreatywnością, a nowy projekt przyniesie Ci wielki sukces i zaskakująco satysfakcjonujący zysk. W miłości chwilowo bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy nie przewidują większych kłopotów w Twoim życiu, ale ostrzegają, że nie jest to najlepszy moment na wielkie zmiany. Nie pozwól, aby kierowały Tobą emocje, a nie popełnisz żadnego błędu. Los będzie Ci sprzyjał w sprawach finansowych, dlatego zastanów się nad nową inwestycją. Bliska osoba może zaskoczyć Cię swoim wyznaniem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Nadchodzący tydzień będzie szczególnie udany dla tych osób spod znaku Wagi, które w ostatnim czasie uczciwie pracowały nad rozwojem osobistym i zawodowym. Horoskop nie wyklucza ciekawych propozycji współpracy, ale pochopne decyzje mogą okazać się błędne. Wykaż się rozsądkiem, także w sprawach związanych z relacją miłosną.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona prawdopodobnie spełnią jedno ze swoich pragnień. Pamiętaj jednak, że w tym tygodniu czyny będą znacznie ważniejsze niż słowa – Twoje działania mogą doprowadzić Cię zarówno do wielkiego sukcesu, jak i porażki. Bliska osoba może oskarżyć Cię o brak zaangażowania w związek. Bez względu na wszystko, nie doprowadzaj do kłótni, jeśli zależy Ci na tej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Pomimo gorszego samopoczucia, nie zaniedbuj najważniejszych obowiązków służbowych. W tym tygodniu nawet najdrobniejszy błąd może Cię wiele kosztować. Postaraj się zrozumieć, dlaczego nie masz motywacji – im szybciej to zmienisz, tym szybciej odzyskasz energię do działania. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca osiągną godny pozazdroszczenia sukces, jeśli wykażą się profesjonalizmem. W tym tygodniu musisz skoncentrować się jedynie na tym, co pozwoli Ci osiągnąć sukces zawodowy. Zastanów się na nowymi możliwościami rozwoju. W przypadku wątpliwości, będziesz mogła liczyć na wsparcie najbliższych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą dość trudny, ale satysfakcjonujący tydzień. Prawdopodobnie podejmiesz kilka decyzji, które wpłyną na Twoją przyszłość. Jedyna podpowiedź Gwiazd: nie kieruj się emocjami, ale działaj zgodnie z ustalonym przez siebie planem, a nie popełnisz żadnego błędu. W sprawach miłosnych chwilowo bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop tygodniowy nie wyklucza chwilowych trudności w Twoim życiu osobistym. Kłótnie i nieporozumienia w relacji miłosnej nie wpłyną dobrze na Twój nastrój. Gwiazdy podpowiadają, że szczera rozmowa i kompromis mogą przywrócić harmonię w związku. Pomimo wszystko, nie będziesz narzekać na inne wydarzenia najbliższych dni – sprawy zawodowe zaczną układać się po Twojej myśli. 

A już w poniedziałkowy poranek przeczytasz nasz horoskop miłosny!  

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.