Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie? Sprawdź swój horoskop na nadchodzący tydzień listopada

Przepowiednia na 16–22.11.2020

Redakcja VIVA! 15 listopada 2020 18:02
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 16–22.11.2020 zachęci znaki zodiaku do samorozwoju. Nadchodzące dni dadzą szansę na ustalenie priorytetów i zaplanowania celów na najbliższą przyszłość. Gwiazdy przewidują również powodzenie w sprawach finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy ostrzegają osoby spod znaku Barana, że nie jest to odpowiedni czas na nowe projekty. Zanim zgodzisz się na nową propozycję, zastanów się, czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele. Konsekwencje nieprzemyślanych działań mogą nieprzyjemnie Cię zaskoczyć. W miłości chwilowo bez większych zmian. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na nadchodzące dni nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, ale nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia. Sukces finansowy zmotywuje Cię do dalszych wyzwań w sferze zawodowej. Pamiętaj jednak, żeby nie podejmować żadnych decyzji pod wpływem emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość niespokojny czas. Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu podejmiesz kilka decyzji, które odkładałaś na później, związane zarówno z Twoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie obawiaj się odważnych pomysłów – to najlepszy moment na tak długo wyczekiwane zmiany.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na najbliższy tydzień podpowiada osobom spod znaku Raka, że nadszedł czas na odrobinę samotności. Poświęć więcej uwagi sobie i swojemu samopoczuciu, ponieważ kłopoty zdrowotne mogą pozbawić Cię szansy na spełnienie jednego z pragnień. Bliska osoba zaskoczy Cię swoim wyznaniem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop tygodniowy nie wyklucza, że będziesz musiała ponieść odpowiedzialność za błędy z przeszłości. Zanim zaczniesz panikować, postaraj się zrozumieć, że to kolejne doświadczenie, dzięki któremu będziesz mogła ruszyć dalej. Nie odmawiaj również, jeśli ktoś niespodziewanie zaproponuje Ci swoją pomoc.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie poddadzą się negatywnym myślom. Pomimo złego nastroju, nie poddawaj się swoim emocjom – już wkrótce wszystko zacznie układać się tak, jak tego chcesz. Powstrzymaj się też od nieprzemyślanych wydatków.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Prawdopodobnie będziesz musiała zmienić swoje plany, jeśli chodzi o rozwój zawodowy. Pomimo wątpliwości, nie rezygnuj z nowego projektu, ponieważ możesz osiągnąć wielki sukces. Nie tylko sprawy służbowe zaskoczą Cię w tym tygodniu, ale i wydarzenia w życiu osobistym. Wyznanie bliskiej osoby zmotywuje Cię do podjęcia pewnych decyzji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na nadchodzące dni przewiduje dość udany tydzień dla osób spod znaku Skorpiona. Bez trudu poradzisz sobie z niespodziewanymi kłopotami, nawet jeśli początkowo uznasz, że nie dasz rady. Także w Twoim życiu osobistym wszystko zacznie się układać lepiej, niż mogłaś sobie wyobrazić.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała dokonać ostatecznego wyboru w sprawie, na której naprawdę Ci zależy. Pamiętaj, że Twoje decyzje będą miały wielki wpływ nie tylko na Twój rozwój zawodowy, ale i osobisty. Z tego powodu, postaraj się zachować równowagę we wszystkim, co robisz i mówisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Horoskop przepowiada emocjonalny tydzień wszystkim Koziorożcom. Twoje zaangażowanie w pracę zagwarantuje Ci sukces w sprawach służbowych, jednak może doprowadzić do poważnych nieporozumień w relacji miłosnej. Nie prowokuj kłótni z ukochaną osobą, jeśli zależy Ci na obecnym związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni. Pomimo chwilowej stagnacji, nie trać czujności – niespodziewana wiadomość może wyprowadzić Cię z równowagi i skłonić do decyzji, których będziesz żałować. Zanim cokolwiek zrobisz, uważnie posłuchaj, co podpowiada intuicja.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu powinnaś skupić się przede wszystkim na sobie. Zastanów się, co tak naprawdę chcesz osiągnąć w najbliższym czasie i w jaki sposób może Ci się to udać. Los będzie sprzyjał tym przedstawicielkom znaku które wykażą się odwagą, dlatego zacznij walczyć o siebie. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.