Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co nowego wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na najbliższy tydzień

Przepowiednia na 14–20.09.2020

Redakcja VIVA! 13 września 2020 14:53
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 14-20 września 2020 przepowiada niektórym znakom zodiaku dość napięty tydzień, szczególnie w sprawach zawodowych. Pomimo trudnej atmosfery nadchodzących dni, wiele spraw uda się rozwiązać pomyślnie, a nowe doświadczenia okażą się niezwykle przydatne w najbliższej przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy nie obiecują, że wszystko będzie układać się po Twojej myśli, ale jednocześnie namawiają do odważnych decyzji. Dzięki nowym wyzwaniom sprawdzisz się w tych sferach zawodowych, o których wcześniej nawet nie myślałaś. Zaufaj swojej intuicji i popracuj nad pewnością siebie, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na zaległych sprawach domowych i rodzinnych. Nie zapominaj jednak o podstawowych obowiązkach służbowych – niestety, nawet drobny błąd może Cię pozbawić szansy na upragniony awans. Bliska osoba może wesprzeć Cię poradą, która przyda się w przyszłości, dlatego nie ignoruj próśb o szczerą rozmowę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na najbliższe dni podpowiada, że osoby spod znaku Bliźniąt nie powinny rezygnować z ustalonych planów. Nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje życie, i nie zgadzaj się na niepewne propozycje. Również sprawy finansowe będą wymagały poważnych przemyśleń z Twojej strony. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Pomimo tego, że początek tygodnia nie będzie dla Ciebie zbyt korzystny, nie poddawaj się i nie rezygnuj z wybranego celu. Kolejne dni pozwolą zrozumieć, jakiego błędu nie powinnaś popełniać – jeśli go wyeliminujesz, wszystko zacznie się układać zgodnie z Twoim planem. Bliska osoba okaże Ci niezastąpione wsparcie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz ważną wiadomość, która wpłynie na dalszy rozwój Twojej kariery. Nie zmarnuj tej szansy od losu, a już wkrótce przekonasz się, jak wiele zyskałaś. Uważaj jedynie na niepewne transakcje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na najbliższe dni podpowiada, że niektóre Panny podejmą w tym tygodniu istotne decyzje, związane zarówno z ich życiem zawodowym, jak i uczuciowym. W każdym przypadku ufaj swojej intuicji, a na pewno nie popełnisz błędu. To doskonały czas na zmiany, które wcześniej wydawały Ci się niemożliwe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny zwrócić szczególną uwagę na potrzeby najbliższych. Gwiazdy podpowiadają, że Twoje porady mogą wpłynąć na pewne decyzji, od których Ty również jesteś zależna. Nie ulegaj wątpliwościom i uwierz we własne siły, a ewentualne kłopoty nie będą Twoim zmartwieniem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona prawdopodobnie będą musiały odpowiedzieć za błędy sprzed lat. Nie unikaj odpowiedzialności, a udowodnisz, jak wiele jesteś warta. Niespodziewana pomoc kogoś ze współpracowników przywróci Ci dobry humor. Pamiętaj jednak, że w każdym przypadku powinnaś ufać wyłącznie swojej intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą dość spokojny i radosny tydzień. Prawdopodobnie skoncentrujesz się nie tylko na rozwoju zawodowym, ale i na dokonaniu zmian w życiu prywatnym. Nieoczekiwana propozycja współpracy może zmienić Twoje plany na przyszłość, ale pamiętaj, że najpierw powinnaś porozmawiać o tym z bliską osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Horoskop na nadchodzący tydzień nie wyklucza, że będziesz musiała podjąć trudną decyzję, która w nieoczekiwany sposób wpłynie na Twoje życie. Pomimo poczucia niepewności, postaraj się być bardziej pewna siebie, a wszystko ułoży się lepiej, niż się spodziewasz. Jedynie w miłości bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika zapragną zmian. Gwiazdy nie ukrywają, że to dobry czas na różne decyzje życiowe, ale podpowiadają też, że należy zachować ostrożność. Nie przegrasz, jeśli nie będziesz angażować się w sprawy, które budzą Twoje wątpliwości. Niektóre przedstawicielki znaku odniosą sukces finansowy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop przepowiada osobom spod znaku Ryb pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Zyskasz potężną dawkę motywacji, jeśli porozmawiasz z kimś, kto wspiera Cię od samego początku. Nowe możliwości skłonią Cię do podjęcia decyzji, na które wcześniej byś się nie odważyła, również w kwestii miłości. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.