Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Przepowiednia na 13–19.07.2020

Redakcja VIVA! 12 lipca 2020 16:45
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy 2020 na 13 – 19 lipca przepowiada niektórym znakom zodiaku życiowe zmiany, zarówno duże, jak i małe. Rozważne decyzje zaowocują w najbliższej przyszłości. Gwiazdy przewidują również powodzenie w sprawach uczuciowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Nadchodzący tydzień przyniesie osobom spod znaku Barana kilka zmian. Pozytywna atmosfera kolejnych dni będzie sprzyjać nowym początkom w Twoim życiu, ale działaj rozsądnie i bez pośpiechu. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to odpowiedni czas na spontaniczne decyzje, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Byka. Prawdopodobnie wszystko zacznie się układać zgodnie z Twoim planem, zarówno w sprawach związanych z pracą, jak i z finansami. Nie obawiaj się drobnych przeszkód na swojej drodze – los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, co robisz. W miłości niezbędny będzie kompromis.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny tydzień. Skoncentruj się na swoim rozwoju, a dostrzeżesz nowe możliwości kariery. Horoskop nie wyklucza, że zaangażujesz się w nowy projekt, który wkrótce przyniesie satysfakcjonujące rezultaty. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Niektóre osoby spod znaku Raka zrealizują w tym tygodniu swoje marzenia. Jeśli sumiennie dążyłaś do celu, najbliższe dni mogą być dla Ciebie szczęśliwe. W przypadku niepowodzenia, warto jeszcze raz przeanalizować plan działania i wprowadzić słuszne zmiany. Porada bliskiej osoby okaże się trafna, dlatego nie obawiaj się prośby o pomoc. W miłości chwilowo bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Gwiazdy podpowiadają, że nadchodzące dni nie będą łatwe. Przed Tobą pracowity czas, jednak pamiętaj, że wydarzenia tego tygodnia mogą mieć wielki wpływ na Twoją przyszłość. Nie rezygnuj z nowych wyzwań i nie zaniedbuj tego, co już rozpoczęłaś, a z powodzeniem wybrniesz z najtrudniejszych sytuacji. Ukochana osoba okaże Ci niezbędne wsparcie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny skoncentrować się na komunikacji z najbliższymi. Im lepiej zadbasz o relacje z rodziną i przyjaciółmi, tym szybciej odzyskasz równowagę, której ostatnio może Ci brakować. Horoskop tygodniowy ostrzega, że nie jest to najlepszy czas na nowe projekty. Również w sprawach miłosnych nie wydarzy się nic, co mogłoby wpłynąć na Twoje życie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Wagi powinny poświęcić więcej czasu sobie i swojemu samopoczuciu. Nadchodzące dni będą dość spokojne i poukładane, dlatego skoncentruj się na odpoczynku. Im lepiej o siebie zadbasz, tym szybciej odzyskasz energię do działania. Gwiazdy nie wykluczają nieporozumień w Twoim związku miłosnym.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Przed Tobą dość trudny tydzień. Prawdopodobnie nie unikniesz konsekwencji błędów z przeszłości, ale nie traktuj tego jako porażki. Odpowiedzialne podejście do chwilowych problemów przybliży Cię do sukcesu. Horoskop tygodniowy nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym, ale ostrzega, że nawet drobna sprzeczka może doprowadzić do poważnej kłótni z kimś, na kim Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą pracowity, ale udany tydzień. Skoncentruj się wyłącznie na tych zadaniach, które przybliżą Cię do osiągnięcia zamierzonego celu – wszystko inne może poczekać. Gwiazdy przepowiadają również powodzenie w sprawach finansowych. Samotne osoby spod znaku Strzelca nie powinny angażować się w nowy związek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Horoskop na najbliższy tydzień nie przepowiada osobom spod znaku Koziorożca znaczących zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Spokojna atmosfera nadchodzących dni sprzyjać będzie komunikacji z najbliższymi, dlatego będziesz miała szansę na zażegnanie wszystkich sporów. Powstrzymaj się jedynie od większych wydatków, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

W tym tygodniu powinnaś kierować się wyłącznie tym, co podpowiada Ci intuicja. Niewykluczone, że będziesz musiała podjąć ostateczną decyzję, która wpłynie na rozwój Twojej kariery. Cokolwiek postanowisz, los będzie Ci sprzyjał. Sprawy miłosne również zaczną układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Nadchodzące dni mogą być trudne dla niektórych osób spod znaku Ryb. Pomimo sprzecznych emocji, powstrzymaj się od wszelkich sporów i kłótni, a nie będziesz musiała odpowiadać za nieprzemyślane słowa lub czyny. Skoncentruj się na samorozwoju i nowym celu, a szybko zapomnisz o drażniących problemach. W miłości bez większych zmian. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.