Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 12–18.10.2020

Redakcja VIVA! 11 października 2020 15:54
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 12–18.10.2020 przewiduje, że nadchodzące dni upłyną w dość spokojnej atmosferze. Gwiazdy nie wykluczają, że znaki zodiaku będą poszukiwać harmonii, dlatego nie jest to dobry czas na spontaniczne decyzje i nieprzewidywalne kroki.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Nadchodzący tydzień może pozytywnie zaskoczyć niektóre osoby spod znaku Barana. To czas szczególnie pomyślnych rozwiązań dla Twojej kariery. Prawdopodobnie będziesz miała szansę na nawiązanie nowych przydatnych znajomości, dlatego bądź otwarta i nie poddawaj się niespodziewanym wahaniom nastroju.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Byka dość nerwowy, ale satysfakcjonujący tydzień. Nie kieruj się jednak żadnymi emocjami, ponieważ intuicja może Cię teraz zawieść. W przypadku niespodziewanych kłopotów, będziesz mogła liczyć na wsparcie osób, które mają większe doświadczenie niż Ty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt mogą narzekać na gorsze samopoczucie i przemęczenie. Zwróć szczególną uwagę na zdrowie – im lepiej o siebie zadbasz, tym szybciej odzyskasz energię i motywację do dalszego działania w kierunku zmian, na których Ci zależy. Horoskop ostrzega, że ze względu na gorszy nastrój, nie jest to dobry moment na decyzje, związane z przyszłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na najbliższy tydzień podpowiada, że powinnaś skoncentrować się na zamknięciu spraw z przeszłości i na nadrobieniu zaległości. Dzięki temu będziesz mogła zająć się nowym projektem, który może zapewnić Ci upragniony sukces zawodowy. Powstrzymaj się od niepewnych transakcji finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na sprawy finansowe, ale kłopoty rodzinne mogą namieszać w życiu niektórych przedstawicielek znaku. Nie prowokuj żadnych kłótni i nie wdawaj się w spory, a ominą Cię nieprzyjemne konsekwencje, wynikające z braku porozumienia z najbliższymi. Popracuj nad równowagą pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a wszystko zacznie układać się zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą pracowity i dość nerwowy tydzień. Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek nowy projekt, dokładnie przeanalizuj, czy będziesz w stanie wywiązać się z tego, co obiecasz. Nieodpowiedzialne podejście może wpędzić Cię w kłopoty, dlatego nie rób rzeczy, sprzecznych z tym, co podpowiada Ci intuicja.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Niektóre osoby spod znaku Wagi skoncentrują się na decyzjach osobistych, a inne poświęcą czas na rozwój kariery. Bez względu na to, co wybierzesz, los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie obawiaj się odważnych rozwiązań i nie rezygnuj ze śmiałych pomysłów. Również w miłości czeka Cię wiele pozytywnych chwil.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop tygodniowy podpowiada, że osoby spod znaku Skorpiona będą mogły poprawić swoją sytuację finansową. Pomimo pozytywnego nastawienia i nowych możliwości, nie zapominaj o potrzebach najbliższych, jeśli nie chcesz doprowadzić do nieprzyjemnej kłótni. Ukochana osoba liczy na Twoje wsparcie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą dość trudny i nadmiernie emocjonalny tydzień. Nie pozwól, aby ktokolwiek sprowokował Cię do podjęcia decyzji, które negatywnie wpłyną na Twoją przyszłość – każdą odpowiedź dokładnie przemyśl, aby nie wpaść w poważne kłopoty. Niespodziewana znajomość może uświadomić Ci, jak wiele jesteś warta. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się na sprawach, związanych z rozwojem Twojej kariery. Nowe stanowisko, dodatkowe obowiązki lub zaangażowanie w ciekawy projekt dodadzą Ci pewności siebie, ale nie zapominaj, że musisz grać zespołowo. Ten tydzień jest również bardzo korzystny pod względem planów na przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą spokojny, wręcz nieco nudny tydzień. Chociaż nie wszystko będzie układać się po Twojej myśli, nie odczujesz z tego powodu negatywnych emocji, co skłoni Cię do słusznych rozmyślań. Nie jest to dobry czas na ostateczne decyzje, ale intuicja na pewno podpowie Ci, w którym kierunku powinnaś się rozwijać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na swój nastrój, jeśli nie dadzą się sprowokować do kłótni z kimś, na kim im zależy. Nie zamykaj się w sobie i nie odrzucaj wsparcia najbliższych, a szybko zrozumiesz, jak naprawić swój błąd. Gwiazdy podpowiadają, że samotne przedstawicielki znaku powinny przejąć inicjatywę i zadbać o swoje życie osobiste. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.