Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jakie niespodzianki przygotowały Gwiazdy? Sprawdź swój horoskop na najbliższy tydzień

Przepowiednia na 11–17.01.2021

Redakcja VIVA! 10 stycznia 2021 18:52
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 11–17.01.2021 nie przewiduje większych kłopotów w życiu znaków zodiaku, ale nie wyklucza też niewielkich przeszkód. Na pewno nie zabraknie niespodzianek i miłych wiadomości. To także doskonały moment na decyzje, które w przyszłości wpłyną na rozwój zawodowy i osobisty.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: BARAN

Prawdopodobnie nie będziesz miała łatwego tygodnia pod względem zawodowym, ale ostateczny rezultat Twoich starań przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania. Nie poddawaj się więc negatywnym emocjom, ale odważnie działaj, a osiągniesz taki sukces na jaki zasługujesz. Bliska osoba zaskoczy Cię swoim wyznaniem.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Byka spokojny, a nawet nieco leniwy tydzień. Luźna atmosfera nadchodzących dni sprzyjać będzie pozytywnym decyzjom, dlatego jest to najlepszy czas na postanowienia noworoczne. Nie skupiaj się jednak wyłącznie na sobie – zastanów się, jak uszczęśliwić kogoś bliskiego.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na najbliższy tydzień nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Aby nie stracić zbyt wiele czasu, skoncentruj się na rozwoju osobistym. Im bardziej o siebie zadbasz, tym lepiej się poczujesz i zyskasz motywację do osiągnięcia celu. Los będzie Ci w tym sprzyjał.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka czeka dość spokojny tydzień. Chociaż Gwiazdy nie przewidują niespodzianek, być może otrzymasz ciekawą propozycję współpracy, która zmotywuje Cię przynajmniej do zastanowienia się nad przyszłością. Nie podejmuj teraz żadnych decyzji, ale nie zapominaj też, na czym naprawdę Ci zależy.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: LEW

Jeśli od dawna pracujesz nad osiągnięciem celu zawodowego, prawdopodobnie w tym tygodniu poczujesz smak zwycięstwa. Pomimo sukcesu i wspaniałego nastroju, postępuj rozważnie – nie ufaj komplementom i nie zgadzaj się na inwestycje finansowe. Intuicja z pewnością Ci podpowie, kogo i czego powinnaś unikać.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: PANNA

Panny powinny uważać na to, co mówią i robią. Nadchodzące dni nie będą pod tym względem łatwe, a nadmiar negatywnych emocji może wywołać poważną kłótnię z kimś, na kim Ci zależy. Aby do tego nie dopuścić, zadbaj o swoje samopoczucie. Gwiazdy podpowiadają, że przyda Ci się odrobina samotności.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość trudny i pracowity tydzień. Jednak, jak zapewnia horoskop, pomimo napiętej atmosfery nadchodzących dni, nie będziesz narzekać na gorszy humor. Współpracownicy docenią Twoje umiejętności, a bliscy okażą wdzięczność, dlatego Twoja samoocena wzrośnie. Nie planuj jedynie większych wydatków.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to odpowiedni czas na podejmowanie decyzji, które w jakikolwiek sposób mogłyby wpłynąć na Twoją przyszłość. Jeśli popełnisz błąd, konsekwencje będą dla Ciebie bolesne – z tego właśnie powodu odłóż planowanie na inny czas. Bliska osoba może zaskoczyć Cię wyjątkowo trafną poradą.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni. Prawdopodobnie w Twoim życiu chwilowo nie wydarzy się nic, co mogłoby wskazywać na zmiany. Nie wymuszaj niczego na siłę, ale naciesz się spokojem – już wkrótce będziesz musiała zmierzyć się z ciekawą niespodzianką od losu...

HOROSKOP  TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Koziorożca powinny w tym tygodniu skoncentrować się na swoich pragnieniach i potrzebach. Postaraj się ustalić, do czego dążysz, a szybko zrealizujesz swój cel. Nie zwracaj jednak uwagi na to, co podpowiada otoczenie – błędna rada nie doprowadzi do niczego dobrego.

HOROSKOP  TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny tydzień, pomimo kłopotów rodzinnych. Im szybciej zapanujesz nad poprawą komunikacji z najbliższymi, tym lepiej dla Ciebie – negatywna atmosfera może wpłynąć na Twoją pracę, co odbije się na kontaktach zawodowych. Zachowaj spokój, a wszystko ułoży się pomyślnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

W tym tygodniu osoby spod znaku Ryb powinny zadbać o siebie. Zastanów się, czy nadmiarowe obowiązki warte są Twojego czasu – jeśli uznasz, że nie, postaraj się z nich zrezygnować. Nie stracisz reputacji, ale zyskasz opinię kogoś, kto umie o siebie zawalczyć. W sprawach miłosnych warto wykazać się rozwagą. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.