Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co przewidują Gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku? Sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Przepowiednia na 10–16.08.2020

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2020 16:52
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 10-16.08.2020 przepowiada większości znaków zodiaku pomyślne ukończenie bieżących spraw. W nadchodzących dniach niezwykle udane będą niektóre inwestycje finansowe, które wcześniej wydawały się niepewne. Warto jednak zachować rozsądek, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni. W tym tygodniu wyjątkowo istotne okaże się wsparcie starych przyjaciół, na których zawsze mogłaś polegać. Przydatna porada pozwoli Ci zauważyć nowe perspektywy rozwoju.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość trudny i pracowity początek tygodnia. Prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że poświęcasz zbyt wiele czasu na rozwiązywanie problemów osób, które nie potrafią odwdzięczyć się tym samym. Postaraj się skoncentrować na własnym rozwoju, a wszystko zacznie się układać. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt, jednak polecają zachować ostrożność. Niespodziewana kłótnia z najbliższymi może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. W tym tygodniu warto skupić się na sprawach domowych i rodzinnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą dość udany tydzień, pod każdym względem. Zarówno sprawy służbowe, jak i finansowe będą układać się po Twojej myśli. Nie będziesz również narzekać na wydarzenia w życiu uczuciowym. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie zmarnuj szansy na sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop na najbliższe dni ostrzega, że osoby spod znaku Lwa nie powinny działać pod wpływem emocji. Nie jest to odpowiedni czas na wyzwania zawodowe – pomyśl nad nowym kierunkiem rozwoju, a nie pożałujesz swojej decyzji. Powstrzymaj się również od wszelkich obietnic, jeśli nie chcesz zranić bliskiej osoby.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

W tym tygodniu prawdopodobnie skoncentrujesz się wyłącznie na tych rzeczach, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na Twoją karierę. Nie obawiaj się odważnych rozwiązań i nie rezygnuj z planów, a odniesiesz sukces. W miłości bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

O ile sprawy zawodowe i prywatne nie będą Ci sprawiały żadnych trudności, o tyle Twoja sytuacja finansowa może znacznie się pogorszyć. Powstrzymaj się od szybkich, ale niepewnych rozwiązań, jeśli nie chcesz zmagać się z jeszcze większymi kłopotami. Gwiazdy obiecują, że wkrótce wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Nie będziesz narzekać na rozwój najbliższych dni, jeśli wykorzystasz doświadczenia z przeszłości i okażesz najlepsze cechy swojego charakteru. Uwierz w siebie i swoje umiejętności, a osiągniesz wymarzony cel. Również w sprawach miłosnych wszystko zacnie się układać po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Strzelca. Prawdopodobnie odzyskasz równowagę, której ostatnio może Ci brakować. Wykorzystaj spokojną atmosferę tych dni i zajmij się sobą, a przede wszystkim swoim zdrowiem. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie wykluczają, że obudzi się w Tobie duch kreatywności, dlatego będziesz chciała stworzyć coś nowego, niezwykłego i świeżego. I, co najważniejsze, własnego. Pomimo wielu planów i pomysłów, nie rezygnuj z tego, co robisz obecnie. Zbyt pochopna decyzja może doprowadzić do poważnych kłopotów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika będą w tym tygodniu nieco wycofane. Postaraj się wyciszyć i uporządkować myśli, jeśli zależy Ci na satysfakcjonującym wyniku ostatnich działań. Nie podejmuj jednak wyzwań, które wydają Ci się zbyt trudne – nie jest to dobry czas na eksperymenty. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Ryb powinny skoncentrować się przede wszystkim na obowiązkach zawodowych. W tej sytuacji niezbędna będzie szczera rozmowa z najbliższymi, ale przy odrobinie dobrych chęci, znajdziesz sposób na kompromis. Niektóre przedstawicielki znaku będą miały szansę na udaną inwestycję. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.