Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co przewidują Gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku? Sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Przepowiednia na 10–16.08.2020

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2020 16:52
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 10-16.08.2020 przepowiada większości znaków zodiaku pomyślne ukończenie bieżących spraw. W nadchodzących dniach niezwykle udane będą niektóre inwestycje finansowe, które wcześniej wydawały się niepewne. Warto jednak zachować rozsądek, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni. W tym tygodniu wyjątkowo istotne okaże się wsparcie starych przyjaciół, na których zawsze mogłaś polegać. Przydatna porada pozwoli Ci zauważyć nowe perspektywy rozwoju.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość trudny i pracowity początek tygodnia. Prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że poświęcasz zbyt wiele czasu na rozwiązywanie problemów osób, które nie potrafią odwdzięczyć się tym samym. Postaraj się skoncentrować na własnym rozwoju, a wszystko zacznie się układać. W miłości bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt, jednak polecają zachować ostrożność. Niespodziewana kłótnia z najbliższymi może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. W tym tygodniu warto skupić się na sprawach domowych i rodzinnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą dość udany tydzień, pod każdym względem. Zarówno sprawy służbowe, jak i finansowe będą układać się po Twojej myśli. Nie będziesz również narzekać na wydarzenia w życiu uczuciowym. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie zmarnuj szansy na sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop na najbliższe dni ostrzega, że osoby spod znaku Lwa nie powinny działać pod wpływem emocji. Nie jest to odpowiedni czas na wyzwania zawodowe – pomyśl nad nowym kierunkiem rozwoju, a nie pożałujesz swojej decyzji. Powstrzymaj się również od wszelkich obietnic, jeśli nie chcesz zranić bliskiej osoby.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

W tym tygodniu prawdopodobnie skoncentrujesz się wyłącznie na tych rzeczach, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na Twoją karierę. Nie obawiaj się odważnych rozwiązań i nie rezygnuj z planów, a odniesiesz sukces. W miłości bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

O ile sprawy zawodowe i prywatne nie będą Ci sprawiały żadnych trudności, o tyle Twoja sytuacja finansowa może znacznie się pogorszyć. Powstrzymaj się od szybkich, ale niepewnych rozwiązań, jeśli nie chcesz zmagać się z jeszcze większymi kłopotami. Gwiazdy obiecują, że wkrótce wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Nie będziesz narzekać na rozwój najbliższych dni, jeśli wykorzystasz doświadczenia z przeszłości i okażesz najlepsze cechy swojego charakteru. Uwierz w siebie i swoje umiejętności, a osiągniesz wymarzony cel. Również w sprawach miłosnych wszystko zacnie się układać po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Strzelca. Prawdopodobnie odzyskasz równowagę, której ostatnio może Ci brakować. Wykorzystaj spokojną atmosferę tych dni i zajmij się sobą, a przede wszystkim swoim zdrowiem. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie wykluczają, że obudzi się w Tobie duch kreatywności, dlatego będziesz chciała stworzyć coś nowego, niezwykłego i świeżego. I, co najważniejsze, własnego. Pomimo wielu planów i pomysłów, nie rezygnuj z tego, co robisz obecnie. Zbyt pochopna decyzja może doprowadzić do poważnych kłopotów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika będą w tym tygodniu nieco wycofane. Postaraj się wyciszyć i uporządkować myśli, jeśli zależy Ci na satysfakcjonującym wyniku ostatnich działań. Nie podejmuj jednak wyzwań, które wydają Ci się zbyt trudne – nie jest to dobry czas na eksperymenty. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Ryb powinny skoncentrować się przede wszystkim na obowiązkach zawodowych. W tej sytuacji niezbędna będzie szczera rozmowa z najbliższymi, ale przy odrobinie dobrych chęci, znajdziesz sposób na kompromis. Niektóre przedstawicielki znaku będą miały szansę na udaną inwestycję. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.