Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy wróżą tydzień pełen niespodzianek... Sprawdź swój horoskop miłosny na najbliższe dni

Przepowiednia na 2–8.11.2020

Redakcja VIVA! 2 listopada 2020 07:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Miłosny horoskop tygodniowy na 2–8.11.2020 przepowiada dość niespokojny czas. Niektóre znaki zodiaku niespodziewanie zaczną zastanawiać się nad przyszłością obecnych związków, a inne zrobią pierwszy krok ku temu, co uważają za słuszne.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana prawdopodobnie będą musiały zmierzyć się z problemami, które zaważą na przyszłości ich relacji miłosnych. Gwiazdy podpowiadają, że spontaniczne decyzje mogą przynieść wiele rozczarować, dlatego najważniejsze będą podpowiedzi intuicji. Również samotne Barany muszą uważać na to, co mówią i robią.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia jeśli przypomnisz sobie, jak wielką moc ma Twój urok. Przemyślane działania i odpowiednie słowa pozwolą uzyskać to, co czego pragniesz. Horoskop podpowiada jednak, że przy tym wszystkim nie powinnaś zapominać o potrzebach ukochanej osoby.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie zupełnie nieświadomie znajdziesz się w centrum uwagi. O ile samotne przedstawicielki znaku będą mogły wykorzystać taką szansę od losu i poznać kogoś wartościowego, o tyle zajęte Bliźniaczki powinny pamiętać, że brak rozwagi może doprowadzić do poważnych, dość przykrych konsekwencji.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Gwiazdy podpowiadają, że szczera rozmowa z bliską osobą pomoże Ci przezwyciężyć lęki przed przyszłością. Im bardziej zaangażujesz się w planowanie najbliższych tygodni, tym szybciej zrozumiesz, w jakim kierunku chcesz zmierzać. Bez względu na okoliczności, nie zmieniaj ostatecznych postanowień.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Miłosny horoskop na najbliższe dni nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Harmonia ponownie zagości w Twoim związku, a ukochana osoba zaskoczy romantycznym wyznaniem. Niestety, Gwiazdy ostrzegają, że także samotne przedstawicielki znaku nie powinny liczyć na niespodzianki miłosne.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie powinny ulegać negatywnym emocjom. Intuicja Cię nie zawiedzie, nawet jeśli poczujesz niepokój, a pamiętaj, że od jakiegoś czasu zmierzasz w korzystnym dla Ciebie kierunku. Nie zmieniaj niczego na siłę i nie wymuszaj na bliskiej osobie obietnic, których nie będzie mogła dotrzymać.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Jeśli już wcześniej zdecydowałaś się na ważny krok w rozwoju obecnej relacji miłosnej, w tym tygodniu powinnaś go zrobić. Romantyczna atmosfera nadchodzących dni wpłynie na Twoją komunikację z ukochaną osobą, dlatego bez trudu przekonasz ją do swojego pomysłu i osiągniesz zamierzony cel. 

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy przewidują, że zajęte przedstawicielki znaku nie będą narzekać na kłopoty w związkach, ale samotne osoby spod znaku Skorpiona powinny uważać na to, co i komu mówią. Jeśli nie chcesz stracić szansy na bliższą znajomość z osobą, na której Ci zależy, nie pozwól, aby ktokolwiek wtrącał się w Twoje plany.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie wyklucza trudnych chwil w życiu osób spod znaku Strzelca. Pomimo pozornie jawnych powodów do kłótni, nie prowokuj żadnych sporów – zazdrość nie jest dobrym doradzą, a Ty możesz pomylić się w swojej ocenie. Spokojna rozmowa z drugą połówką pozwoli odnaleźć kompromis.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą bardzo spokojny, naładowany pozytywnymi emocjami tydzień. Doskonały nastrój udzieli się też Twojej ukochanej osobie, co będzie sprzyjać szczerym rozmowom o przyszłości. Zanim zaproponujesz kolejny krok w relacji, zastanów się, czy na pewno tego chcesz. Jeśli nie, daj sobie więcej czasu na decyzję.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie powinny się śpieszyć. Nie jest to dobry czas na planowanie przyszłości, bez względu na to, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki. Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu powinnaś zająć się tylko sobą i swoimi potrzebami – nie pożałujesz.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny na nadchodzące dni podpowiada, że nadszedł czas zmian. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się więc na nowy etap, a inne wybiorą wolność. W przypadku wątpliwości, czy Twoja decyzja jest dobra, poproś o poradę kogoś, kto zna Cię najlepiej. Niewykluczone, że odkryjesz coś, czego jeszcze o sobie nie wiesz. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.